Derby sabunun kokusu!
(27/04/2014, Saat: 00:00)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben denemedim ama bulabilirseniz blueness sabunun kokusunun güzel olduğu söyleniyor

Hocam blueness sabunu kullandım kokusu güzel fakat köpüğü zayıf.
sabunu bir kaba basarken şu linkteki sabunla beraber basmayı denesek
koku olarak on numara bir sabun olur ancak köpük durumu ne olur onuda deneyerek görmeli.
(27/04/2014, Saat: 00:11)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam blueness sabunu kullandım kokusu güzel fakat köpüğü zayıf.

Üstadım ben Blueness sabun denedim, arko gibi hatta biraz daha kalıcı köpük yapabiliyor. Yurt içi sabunlarımızda sadece nemlendirme sorunu oluyor, köpük aslında doyurucu olabilir sanki Sad.

Sent from my iPad using Tapatalk
Arko Stick gayet hoş kokulu bence içine gliserin ekleyin kullanın başka sabunun yüzüne bakmazsınız.
Islak Tıraş
Arkoyu rendeleyip içine kokulu yağlardan koyulabilir, forumda tarifi vardı. Ben argan yağı ile yapmıştım, kokusu güzel değil ama çok güzel köpük oluyor.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(27/04/2014, Saat: 01:10)agatam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko Stick gayet hoş kokulu bence içine gliserin ekleyin kullanın başka sabunun yüzüne bakmazsınız.

Bunu deneyeceğim. Smile
Ben derby sabuna sandal ağacı esansi ekledim. 1 stick sabuna 10 ml esans ve bir miktar da gliserin ekledim ve tasa bastim. Sonuc tatmin edici. Buram buram gelen sandal kokusu biraz azalsa da derby sabunun kendi kokusu artik yok. Arko,derby, blueness sabunlar da ortak problem nemlendiricilik sorununu bir miktar gliserinle aşmak mümkün oluyor. Koku icin de esans kullanarak farklılıklar yaratmak mümkün olabiliyor. Arkonun kokusu cok baskın olduğu icin onda kullanilacak esans iyi seçilmeli bence. Sanirim limon esansi en iyi tercih olacak. Yakin zamanda deneyeceğim.
ülke içinden füme sabun da deneyebilirsiniz, uygun fiyatlı ürünlerden.
Derby eritip lavanta yağı koydum sabun kokusu azaldı inceden lavanta kokusuda alıyorum asıl deşiklik şu oldu, daha kaygan kremsi bir sabun oldu köpük miktarı eskisi gibi değil koruyuculuk arttı daha kremsi sabun oldu ve traştan sonra cilt yumuşacık oluyor.
(27/04/2014, Saat: 16:37)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ülke içinden füme sabun da deneyebilirsiniz, uygun fiyatlı ürünlerden.

Evet füme sabunun kokusu cok güzel. Yurt ici tum sabunları denemis olmak icin aldim. Kullanim olarak da fena degil ama bir kenara koydum. Break in icin kullaniyorum. Sles meselesi canımı sıktı. Daha dogal alternatifler varken füme bu formulasyonuyla rotasyon dışı artıkSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 847 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
  Derby Sabun eggman 216 257,235 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,274 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Derby limon modifikasyonu Starboost 4 3,783 07/06/2018, Saat: 15:44
Son Yorum: Starboost
  Derby sabun üretimi hakkında... damascus 56 39,809 04/01/2017, Saat: 18:59
Son Yorum: korgunv
  Arko-Derby Limonlu Tıraş Sabunu martin 7 11,083 21/06/2014, Saat: 00:07
Son Yorum: sharpenter
  tıraş sabunun kokusu nasıl değiştirilir? himone 3 6,979 25/11/2013, Saat: 15:27
Son Yorum: error...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: