BOLZANO
Sakalı sanki yolarak çekerek kesiyor.
Polsilver, Perma Sharp, Feather, Oclock Sarı, Muhle, Timor, Merkur hiçbirinde böyle bir his yok.
Bu jileti beğendim gerçekten. Tıraş olurken çekiştirme yapmadı, ha yağ gibi kaydı da diyemem. Ayrıca 5 kez tıraş oldum aynı jiletle, hemen körelmedi. Fiyatı dışında beğendim diyebilirim.
Cella ile de performansı cok iyiyiydi ne yazik ki biraz pahali sayilir.bende cekistirme hissettirmedi..

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@corpus36 komşum;

Rica etsem Bolzano'yu nereden ne kadara aldığını öğrenebilir miyim ?
Stoklamak istediğim bi jilet oldu kendisi...
@rock83 eminonundeki tezgahlarda 10'lu paketi 5 liraya satiyorlardi..topicten okudugum kadariyla eski paket.. Impa'da 3.5 tl olarak gozukuyor.. Kaç adet var icinde bilmiyorum.
Impa'dan aldığım yeni paketli Bolzano jiletin 3. kesimiydi.
Tabac ile sıfır tahriş ve BBS keyfi sağladı.
Hiçbir körelme hissetmesem de 4. de kanlı bir sürpriz yapabilir diyerek jilet mezarlığına gönderdim.

Bolzano'yu çok başarılı bulduğumu belirtir, duyuyorlarsa, üreticilerini buradan tebrik ederim Smile
(20/06/2016, Saat: 05:08)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Impa'dan aldığım yeni paketli Bolzano jiletin 3. kesimiydi.
Tabac ile sıfır tahriş ve BBS keyfi sağladı.
Hiçbir körelme hissetmesem de 4. de kanlı bir sürpriz yapabilir diyerek jilet mezarlığına gönderdim.

Bolzano'yu çok başarılı bulduğumu belirtir, duyuyorlarsa, üreticilerini buradan tebrik ederim Smile

Bolzano bende 4-5 tıraşı rahatlıkla çıkarıyor. Bu jilet bence de oldukça başarılı.
2mriq2o.jpg
Geçenlerde elime bir 10-15 kutu kadar Bolzano Platino geçti. Yani bu başlıkta okuduklarıma göre eski Bolzano. Ya da eski paketli diyelim.
Fotoğrafı @corpus36 komşunun jilet kutusu başlığından alınma. Kutunun sağ tarafındaki jiletler.
Daha önce şu an piyasada satılan Bolzano Superinox kullanmış ve bir daha almam demiştim ama bu jilet farklı geldi bana. Şimdi de iyi ki almışım diyorum. Zira bir paket de 10 tane var. Ve fiyat olarak yenisinden daha ucuz. Eğer bir yerde denk gelirseniz 2,00.-TL ya da 2,5.-TL gibi fiyatla, ben alın derim.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(02/09/2016, Saat: 17:40)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçenlerde elime bir 10-15 kutu kadar Bolzano Platino geçti. Yani bu başlıkta okuduklarıma göre eski Bolzano. Ya da eski paketli diyelim.
Fotoğrafı @corpus36 komşunun jilet kutusu başlığından alınma. Kutunun sağ tarafındaki jiletler.
Daha önce şu an piyasada satılan Bolzano Superinox kullanmış ve bir daha almam demiştim ama bu jilet farklı geldi bana. Şimdi de iyi ki almışım diyorum. Zira bir paket de 10 tane var. Ve fiyat olarak yenisinden daha ucuz. Eğer bir yerde denk gelirseniz 2,00.-TL ya da 2,5.-TL gibi fiyatla, ben alın derim.

@koolandgang üstada katılıyorum. Gerçekten çok güzel jiletler. Daha doğrusu benim sakal ve cilt yapıma çok uygun geldiler. Baya bir stok yaptım. Daha da yapmayı düşünüyorum. Bir jileti çok rahat 7-8 kez kullanabiliyorum.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(10/09/2015, Saat: 10:12)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı olumsuzlukları Saltuk ve Cihankeskin gibi ben de yaşadım. Bendeki paket taklit olabilir diye düşünüyordum hep (ki hala düşünüyorum) çünkü seyyar satıcıdan almıştım. Kör, takılma yapan, konforsuz bir jiletti paketteki jiletler. Elimdeki paketlerin resmide bu;
f113dd0c-5d3e-433b-a5ef-fa0c9a23e209.jpg

Bu eski jiletlerden evvelce bende kullandım. Tahriş yapan problemli jiletler olarak hatırlıyorum. Acaba farklı sürümler mi mevcut bilemiyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: