BOLZANO
(02/03/2012, Saat: 19:37)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/03/2012, Saat: 19:19)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yeni permasharp kutuları gibi
astra yada shark kutuları gibi
ince minik karton kutulardı
icinde 5 tane vardı bu resimdeki urun

fakat dıkkatımı ceken

ne dıs kartonu vardı
ne 20 yada 10 paketlık ambalajları

10*20 adet
200 kutu bir naylon posetteydi

shlink ambalajda degil
bildigimiz sefaf naylon buzdolabı poseti ayarında bir ambalaj
Sayın Mc, 5-6 arkadaş birleşelim;size para gönderip 1 poşet alın;sonra siz deneyip kullanın,sahteyse canınız sağolsun, eğer orjinalse ben size parasını gönderirim 2-3 poşet alırım mesela..
birdahaki gidisimde alayım orjinalse numaralarınıda alayım
siparis veririsiniz alım satım işlerinde aracı olmak istemiyorum açıkcası Sad
zaten ellerinde patlamış kimse almıyor 5 liraya rapira racer shark varken Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
dostum ben istiyorum.
bana açıkçası fiyat çok düşük gelmedi... yani evet düşük bolzano için ama sahte olduğunu düşündürecek kadar değil. gerçek olabilir. ve eğer öyleyse de connaught ve ebayden satıcılar bize feci iteliyorlarmış...
shark 5 liraya satılabiliyorsa imalatı 3 liradan fazla değildir. bunun lojistiği var, aracısı var vs. o zaman 30 liraya bolzano çok çok normal.
ben alalım diyorum. alınması durumunda varım... Mc söz sende Smile
Mc,
hacım ben seni yormam. eğer sen ambalaja bakarak orj. olduğuna kanaat getirirsen ben alırım bi 100lük. Orj çıkar çıkmaz o benim problemim. ben sana güveniyorum. eğer gideceğim dersen 100lük al ben anında havaleyi yaparım. ama banka bilgilerin silinmiş olabilir.
Şimdiden teşekkür ederim.
jilete ihtiyacım yok elimde bikaçbin jilet oldu
ve alıp gondermemde mumkun olmayacak ama
haber vereyim dedim

jiletlerimden sadece yanımdaki kutuda olanları

img20120302181330.jpg

hocam permasharplari iade etmeye giderim demistin ya ondan dedim.
eger benim icin alip da gonderebilirsen cok memnun olurum. geltirciler icin kendimi masrafa sokmaya da raziyim Smile
eger gidebilirsen.... gidemezsen de dukkanin ismini verebilirsen ben telefon ile almayi deneyebilirm
bilgilendirme icin Tesekkurler
(02/03/2012, Saat: 20:17)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: jilete ihtiyacım yok elimde bikaçbin jilet oldu
haber vereyim dedim
gitmeye korkuyorum illa itiraf ettireceksiniz Smile
kontrolumu kaybediyorum son kurusuma kadar harcıyorum Smile
son gidisimde ihtiyacım olan olmayan oyle sacmasapan alısverisler yaptımki koyacak yerim kalmadı artık Smile

gıtmemek menfaatime Smile
(02/03/2012, Saat: 20:23)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam permasharplari iade etmeye giderim demistin ya ondan dedim.
eger benim icin alip da gonderebilirsen cok memnun olurum. geltirciler icin kendimi masrafa sokmaya da raziyim Smile
eger gidebilirsen.... gidemezsen de dukkanin ismini verebilirsen ben telefon ile almayi deneyebilirm
bilgilendirme icin Tesekkurler
(02/03/2012, Saat: 20:17)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: jilete ihtiyacım yok elimde bikaçbin jilet oldu
haber vereyim dedim

hocam hesaplayınca
permasharpları iade etmenin maliyeti
16 tl

iade etmeye gitmessem
zararım 18 tl

2 tl kar icin dunyanın yolunu tepmek dışında

elimdeki jiletlerdende olacagım Smile

kalsın bari koleksiyon değeri var

http://://www.geltir.com/showthread.php?...29#pid6529

Dostum bi gitmen lazım. senden aldığım rimei ve concorde makineleri yeni ıslak tıraşseverler kazandırmak maksadı ile hediye ettim Smile
biraz hediyelik stok yapmam lazım Smile
Saygılar
(02/03/2012, Saat: 20:28)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gitmeye korkuyorum illa itiraf ettireceksiniz Smile
son gidisimde ihtiyacım olan olmayan oyle sacmasapan alısverisler yaptımki koyacak yerim kalmadı artık Smile
(02/03/2012, Saat: 20:46)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum bi gitmen lazım. senden aldığım rimei ve concorde makineleri yeni ıslak tıraşseverler kazandırmak maksadı ile hediye ettim Smile
biraz hediyelik stok yapmam lazım Smile
Saygılar
(02/03/2012, Saat: 20:28)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gitmeye korkuyorum illa itiraf ettireceksiniz Smile

rimei burda var çok hesaplı Smile
http://www.sanalpazar.com/Orjinal-Classi...isp2796138
hay Allah razı olsun...
(02/03/2012, Saat: 20:51)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote='papazerigi' pid='6643' dateline='1330706791']
rimei burda var çok hesaplı Smile
http://www.sanalpazar.com/Orjinal-Classi...isp2796138

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: