BOLZANO
(03/06/2017, Saat: 00:35)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım hocam teşekkür ederim. Umarım beğenirim bakalım Smile

Beğenmeseniz de sıkıntı yok, önemli bir parça bulmuşsunuz. Aynı tezgahtarı tekrar yakalarsanız elindekinin tümünü alın bence. Piyasa değeri 7TL'nin bir hayli üzerinde bu jiletler bilginiz olsun Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Yolum düştüğünde bakınırım oralara bir daha Smile
İçerisine markasız jilet konmuş olabilir.
JlLQ8W.jpg
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Valla jilet orjinal mi sahte mi net olarak emin olamadık ama dün denemesini yaptım ve gayet keyifle, güzel bir tıraş oldum.
Resimdeki paketin aynısından bende de var. Eski üretim, orjinal. Jiletlerin üzerinde yazı yok. İlk kullandığımda pek hoşlanmadığımı hatırlıyorum hayal meyal. De89 ile kullanmıştım. Şimdi görünce tekrar bir denemeye karar verdim, 37c Slant ve Slim'de deneyeceğim. Yine beğenmezsem R41 ve ustura ile son şans vereceğim.  Umarım bu sefer de tersi olup çok beğenmem, zor bulunan bir jilet çünkü.
Ben Slim ile kullandım memnun kaldım. Umarım siz de beğenirsiniz
Biraz önce ben de Slim'le tekrar denedim. Sabunu SV 70. kullandım. Çok beğendim. DE89'da farklı bir karakter çizmişti. Gerçi Slim de mild bir alet ama 7. ayarda, sıkıştırma barını 1/8 gevşeterek kullanıp biraz agresifleştirmeyi tercih ediyorum ve bu ayarda BOLZANO çok iyi iş gördü. Benim sakal tipime uydu ve sınıfı geçti  Smile
Memnun kalmanıza sevindim
Geçen gün seyyar bir amcadan bunu aldım 10'lu kutu 3 TL, diğer Bolzano ile fark var mıdır?
@Mesir45 komşum Bolzano benimde beğendiğim bir jilet Alman malı bir Jiletin isimsiz olması ve fiyatına bakarsanız sahte olma ihtimali çok yüksek Sad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: