BOLZANO
hocam belki de eski ambalajdır...
(11/03/2012, Saat: 01:25)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendeki paketten cok farkli. Ilk etapta sahte olabilir diye dusundum ama belki farkli modelleri de vardir, bilemiyorum. Ama internette de hic bu paketten gormedim.
(03/03/2012, Saat: 16:23)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğim gibi bu hafta içinde uğramaya çalışacağım. Benim evdeki Bolzano'lardan birini yanıma alır karşılaştırırım. Ama şu da bir gerçek ki, adamlar o kadar güzel sahte mal yapıyor ki anlamak çok zor. Görmeden bir şey söylemek pek kolay değil. Ama eğer gerçekse, çok iyi bir alışveriş olur.

Olaya bir de şu yönden bakıyorum, Permasharp, Rapira, Feather bunlar çoğunlukla daha çok bilinen jiletler. Bunların sahtesini yapmak daha mantıklı. Ama Bolzano çok fazla bilinen bir jilet değil. En azından yukarıdakiler kadar. Hani bunun sahtesini yaparak kime satacaklar. Ben Bolzano'yu bilmesem ve jilet almaya gitsem, ilk etapta bu bahsettiğim marka jiletleri tercih ederim. Yani 100 tane Bolzano alacağıma 100 tane Permasharp alırım mesela. O yüzden de kesin sahtedir diyemiyorum. Bakmak, incelemek lazım.
Hocam heyecanla bolzano haberini bekliyoruz..

Valla herkese karşı mahcup oluyorum ama geçtiğimiz hafta kafamı kaşıyacak halim yoktu. Keza bu hafta da öyle oldu. Bir de taşınma işim çıktı. Evimi taşıyacağım. En kısa zamanda gitmeye çalışacağım ama söz veremiyorum. İnşallah bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki hafta oradayım.
hocam sen işine bak. senin işin daha önemli. bizimkinin acelesi yok. Smile
yeterince jiletimiz var zaten Smile
(15/03/2012, Saat: 11:53)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla herkese karşı mahcup oluyorum ama geçtiğimiz hafta kafamı kaşıyacak halim yoktu. Keza bu hafta da öyle oldu. Bir de taşınma işim çıktı. Evimi taşıyacağım. En kısa zamanda gitmeye çalışacağım ama söz veremiyorum. İnşallah bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki hafta oradayım.
(15/03/2012, Saat: 11:53)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla herkese karşı mahcup oluyorum ama geçtiğimiz hafta kafamı kaşıyacak halim yoktu. Keza bu hafta da öyle oldu. Bir de taşınma işim çıktı. Evimi taşıyacağım. En kısa zamanda gitmeye çalışacağım ama söz veremiyorum. İnşallah bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki hafta oradayım.

Özür dilerim dostum,jiletlerin acelesi yok.
Ben böyle bir koşturmacada olduğunu bilmediğimden yazdım o mesajı;
işlerini halletmene bak,jilet bekler..

(15/03/2012, Saat: 13:06)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Özür dilerim dostum,jiletlerin acelesi yok.
Ben böyle bir koşturmacada olduğunu bilmediğimden yazdım o mesajı;
işlerini halletmene bak,jilet bekler..

Estağfurullah, aslında ben de çok gitmek istiyorum Tahtakale'ye ama Cumartesileri de çalıştığım için zor oluyor. İnsanın haftada bir gün çalışmadığı gün olunca, o gün de evden çıkası gelmiyor. Bir de bu aralar basketbol gündemi çok yoğun. Federasyon çalışanı olarak bir türlü fırsat bulup, birşeyler yapamıyorum. Ama en kısa zamanda gitmeye çalışacağım.
bugun zaza han denızlı pazarından aldım arkadaslar.acık jıletlerın oldugu bır kutuda beyaz rapıra ıle bırlıkte vardı.

Ilk bırısı 1 dedı sonra baskası 2.oyle olunca 1 lıradan aldım tabıkı. 5 kutu aldım toplam 50 jilet.jıletlerın uzerınde baskı yok.

Yarın deneyecegım.
(19/03/2012, Saat: 15:38)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugun zaza han denızlı pazarından aldım arkadaslar.acık jıletlerın oldugu bır kutuda beyaz rapıra ıle bırlıkte vardı.

Ilk bırısı 1 dedı sonra baskası 2.oyle olunca 1 lıradan aldım tabıkı. 5 kutu aldım toplam 50 jilet.jıletlerın uzerınde baskı yok.

Yarın deneyecegım.
Deneme sonuçlarını merakla bekliyoruz..
Resim koyma imkanınız yok mu acaba?..

Akşam eve gidince koyarim.
(19/03/2012, Saat: 19:05)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akşam eve gidince koyarim.

Teşekkürler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: