Anket Başlığı: Covid-19 hastalığına yakalandınız mı?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet, covid-19 hastalığı kaptım veya kapıp atlatmış olma ihtimalim yüksek.
15.00%
6 15.00%
Hayır, covid-19 hastalığına yakalanmadım veya sanmıyorum.
85.00%
34 85.00%
Katılımcı sayısı: 40 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Covid-19 atlatanlar, bulaşmayanlar
Bug 
Forum ahalasi içerisinde bir istatistik olsun. Hastalığa yakalananlar ve yakalanmayanların oranlarını öğrenmiş oluruz. Gerçi sonradan yakalanacak arkadaşların (yakalanmamalarını dilerim) seçeneği değiştirme şansı var mı forumda bilmiyorum.
Balık öksüz kalmasın. 30 Aralık’ta pozitif teşhisi koyuldu 14.gün negatife döndüm ama halen bünye etkisinde. Eski ben değilim. Yoruluyorum tıkanıyorum tükeniyorum. Dikkat edin kendinize. Çok lanet bir hastalık.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Yaklaşık 2 ay önce ailecek yoğun bir şekilde covid-19 sürecini yaşadık. Çok şükür şu an iyiyiz fakat koku ve tat kaybı az da olsa halen devam ediyor.
@"40tansonra" @"batmanforever" geçmiş olsun. Yeni mutasyona uğramış 3 çeşit covid-19 virüsünden söz ediliyor ve aşıya tepkisi, insan vücuduna vereceği zarar konusunda halen belirsizlikler var. Galiba bu belayla bir süre daha boğuşacağız. Kendimize iyi bakalım.
@40tansonra @batmanforever geçmiş olsun üstatlar. En yakın zamanda kayıpsız toparlarsınız inşallah.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Ekim'de yakalanıp atlattım, 2-3 gün biraz zor geçti. Bu süreçte de devletin yetersiz kalışını birçok açıdan gördüm maalesef. Koku kaybını tıraş olurken sabunun kokusunu alamadığımda farkettiğimi hatırlıyorum. Tat/koku kaybı hastalık sonrası geçti ancak eskisi kadar iyi koku alamıyorum sanırım.
Herkese çok geçmiş olsun komşularım.
İnsanlık olarak çok günahımız varmış da bu illet bize gönderildi diye düşünüyorum.
Umarım en kısa sürede hepimiz kurtuluruz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Geleneksel Tıraş Sabah Terapimizdir  Fırça
Öncelikle geçiren herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Bizim 5 kişilik çekirdek ailemizde geçiren olmadı ama akrabalarımız,yakın çevremizde çoğu kişi geçirdi.Dedem 75 yaşında yatağa düşmeden 2 gün ateş ile atlattı ancak bir başka tanıdığım 3 ay aralıklarla yeniden testleri pozitif çıktı şu an akciğer kanseri teşhisi koyuldu.1 sene içinde 3 kez geçirdi nisan temmuz ve ekim aylarında.Benim kanıtlayamayacağım tespitim + olarak epileptik sendromlara sebep olduğu yönünde ve şayet anevrizması(Zayıflayan damarlarda baloncuk şeklinde oluşur.) varsa özellikle beyinde bunlara rastlamak çok kolay kılcal bi damarda bile patlasa yavaş yavaş ölüme götürebilecek türde.O yüzden baş ağrılarını hafife almamak yönünde size bir tavsiyem olsun komşularım,şiddetli baş ağrısı,uyku hali ve kusma durumu oluşursa ne olur ne olmaz BT çektirtmeniz yönündedir.Herkese sağlıklı mutlu günler dilerim...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
11 Kasım'da pozitif teşhisi kondu. Fakat ben şanslı guruptan idim. Oldum mu olmadım mı anlamadım. Hatta teşhis konmadan önce ağır sporda yapıyordum. Ama eşime de bulaştırdım ve kendisi alerjik astım olduğu için uzun sürede atlattı, fakat zorlamadı. Kötü tarafı çok öksürdü ve hangi koku hangisi hala algılayamıyor. Ama kokuyu aldığında (after sahve, sabun, balsam vs vs) inanılmaz öksürüyor. Melun bir hastalık. Umarım bulaşmaz diyeceğim ama olmuyor, bulaşan kişiler umarım benim gibi ne olduğunu anlamaz ve öyle atlatır. Hastalığı geçiren komşularıma tekrardan geçmiş olsun diyorum.
(03/02/2021, Saat: 13:41)timeiscash Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle geçiren herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Bizim 5 kişilik çekirdek ailemizde geçiren olmadı ama akrabalarımız,yakın çevremizde çoğu kişi geçirdi.Dedem 75 yaşında yatağa düşmeden 2 gün ateş ile atlattı ancak bir başka tanıdığım 3 ay aralıklarla yeniden testleri pozitif çıktı şu an akciğer kanseri teşhisi koyuldu.1 sene içinde 3 kez geçirdi nisan temmuz ve ekim aylarında.Benim kanıtlayamayacağım tespitim + olarak epileptik sendromlara sebep olduğu yönünde ve şayet anevrizması(Zayıflayan damarlarda baloncuk şeklinde oluşur.) varsa özellikle beyinde bunlara rastlamak çok kolay kılcal bi damarda bile patlasa yavaş yavaş ölüme götürebilecek türde.O yüzden baş ağrılarını hafife almamak yönünde size bir tavsiyem olsun komşularım,şiddetli baş ağrısı,uyku hali ve kusma durumu oluşursa ne olur ne olmaz BT çektirtmeniz yönündedir.Herkese sağlıklı mutlu günler dilerim...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam büyük geçmiş olsun. Diyebileceğim başka bir şey yok.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: