Kahve Sevenler
(28/08/2020, Saat: 15:19)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir ara G100 modelinin incelemesini izlemiştim beni pek tatmin etmemişti. Şimdi G50 modelinin güncellendiğini ve yeni halinin incelemesini izledim ve gerçekten G50 çok tercih edilesi olmuş komşum. Tavsiye için teşekkürler. Merak edenler için güncel G50 sürümünün incelemesini aşağıya kopyalıyorum.

https://youtu.be/r8ePzMUHa5g

Rica ederim, umarım bir faydası olmuştur. Ben 3 hafta önce G50 aldım ve çok memnunum. Elektrikli değirmeni artık sadece espresso çekmek için kullanıyorum. V60 ve Moccamaster makine için tercihim Molent.
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
(28/08/2020, Saat: 14:53)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla güzel mantık komşum

Şu pandemi ne kadar sürecek belli değil, kahveciler çok güvenilir mi

Bu mantık aynı bizim içinde söylenebilir ama. Bir alete 1500 TL, bir fırçaya 1000 TL, bir sabuna 500-600 TL ödediğimizi ödediğimizi duysalar

Hobi olunca işler değişiyor tabi. Sadece maliyet açısından mı vazgeçtiniz komşum?

Bende bu ve molent 100 modelini incelemeye başladım bir kaç gündür komşum. Bir comandante değil ama güzel bir gelişme tabi.

Bu benim için çok hobi gibi değil de sadece lezzetli taze kahve içmek istiyorum. Aslında 2500 liraya alınır hani olmayacak bişey değil de üşenme daha ağır bastı. Otomatik makinelerde de iyice fiyat uçuyor onun da dişlileri eskiyor , ayrıca otobüs gibi makineler vs vs. Araştırdıkça soğudum diyebilirim. Kafam karıştı açıkçası.

Ayrıca kapsül kahve kullanıyorum 1 yıldır falan. Rahatlığına çok alıştım. Tabi ki yeni çekilmiş kaliteli çekirdeklerin yanında esamesi okunmaz ama şöyle 15-20 dakikalık kahve keyfi için yarım saat hazırlık yapmak da ne bileyim zûl geliyor bana. Smile Her şeyi de en mükemmel şekilde yapmasam bir şey kaybetmem heralde diye düşündüm. Smile
(28/08/2020, Saat: 15:43)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim, umarım bir faydası olmuştur. Ben 3 hafta önce G50 aldım ve çok memnunum. Elektrikli değirmeni artık sadece espresso çekmek için kullanıyorum. V60 ve Moccamaster makine için tercihim Molent.

Bende G50 almaya karar verdim komşum Smile teşekkürler.
(28/08/2020, Saat: 16:55)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende G50 almaya karar verdim komşum Smile teşekkürler.

Rica ederim, güle güle kullanın, umarım memnun kalırsınız. Smile
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
@Alfred teşekkürler komşum, sizde iyi günlerde kullanın.

@Sheeplessness komşum anladım demek istediğinizi. Mevcut şartlarda keyif alıyorsanız yeter daha ne olsun. Keyfiniz daim olsun.
(28/08/2020, Saat: 17:03)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Alfred teşekkürler komşum, sizde iyi günlerde kullanın.  

@Sheeplessness komşum anladım demek istediğinizi. Mevcut şartlarda keyif alıyorsanız yeter daha ne olsun. Keyfiniz daim olsun.

Sağolun komşum. Konuya biraz muhalefet gibi oldum ama niyetim o değildi. Sadece hobiye girişmek isteyip becerememenin burukluğu var üstümde. Uğraşan becerebilen kahve severlere saygım sonsuz.
xLaEEy.jpg
Buyrun kahve içelim
@"Rob Bobstein" afiyet olsun hocam. (Olmadı ama bu böyle, Big Grin akşam olsada kahve içsem sabahta kalkamadım zaten içemedim kahvemi.) v60 favori yöntemim oldu son zamanlarda, dripping bi başka.
Sağolun @Rob Bobstein komşum, @İsmetaltan hocam kahve olmadan kafam açılmıyo. İşi garantiye alıp ben ekipmanı işyerime getirdim Smile Akşama da daha çok var Smile
@"Emperor" hocam afiyet olsun var bi teşkilatım işyeri için ama çay ocakları kapalı pandemi dolayısı ile biraz zahmetli oluyo ve sorun olmaması için ara sıra tamada eski rutinimi sabah evde içmek erken kalmak şeklinde değiştirdim. @"Rob Bobstein" hocam buram buram kenya kokusu geldi burnuma. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Filtre Kahve Makinesi Önerisi krub 45 19,270 21/08/2022, Saat: 13:00
Son Yorum: alpella42
  Puro Kültürü ve Puro Sevenler (+18) 3RD1 26 10,938 09/09/2020, Saat: 15:13
Son Yorum: BigHillMe
  Suşi Sevenler :D yarhasan 17 17,366 06/05/2020, Saat: 19:04
Son Yorum: onurcakmak
  Nargile Sevenler yarhasan 22 33,623 24/03/2013, Saat: 18:14
Son Yorum: tamer26

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: