Kahve Sevenler
Komşum koku oraya gelene kadar Kenya'ya kaymış olabilir. Kolombiya yoksa Smile
(08/10/2020, Saat: 11:35)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: xLaEEy.jpg
Buyrun kahve içelim

[mention]Rob bobstein [/mention] bu kahve için yol yapılır.
İnstagram’da beyaz yakalı gurme var bir o musunuz diye soracaktım. Afiyet olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Guatemala olur Kenya olur Costa Rica olur Colombia olur, benim cofe paco nun harmanı favorim intense olur. hepsi olur.
@"GecayS" komşum sizler için de yudumladım kahveden sağolun, beyaz yakalı gurme de yakışıklıymış ama ben değilim
Size de şimdiden afiyet olsun İsmetaltan komşum, Cofe Paco fiyat performans olarak çok iyi kahveler satıyor güzel tercih, kahve keyfiniz daim olsun
(08/10/2020, Saat: 11:35)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: xLaEEy.jpg
Buyrun kahve içelim

Komşum öğütme değirmeninden memnun musunuz ve ne kadardır kullanıyorsunuz ? Kendime almayı düşünüyordum tam şu aralar fakat emin olamadım.
@"dearlord" komşum değirmeni 3 yıldır kullanıyorum, Hario'nun Mill Skerton modeli. Kesinlikle memnun değilim. Bütçeniz nedir bilmiyorum ama uzak durun. 350 TL bu değirmene vermeyin. Molent G50 önerebilirim
(08/10/2020, Saat: 14:38)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"dearlord" komşum değirmeni 3 yıldır kullanıyorum, Hario'nun Mill Skerton modeli. Kesinlikle memnun değilim. Bütçeniz nedir bilmiyorum ama uzak durun. 350 TL bu değirmene vermeyin. Molent G50 önerebilirim

Komşum çoğu kişi Hario değirmenlerinden memnun değil pek. Siz tam ne özelliğinden dolayı memnun değilsiniz ?

Molent G50 güzel fakat o fiyatlara çıkacaksam Baratza Encore alırım herhalde. El değirmenleri iyi güzel ama makinesi aynı işlevi yapıyorsa makine versiyon her zaman tercihim olur.
Hario Mill Skerton için konuşacak olursam, öğütmesinden memnun değilim. Tutarsız yani irili ufaklı öğütüm yapıyo. Ben orta kavrulmuş kahveleri sevdiğim için kullandığım çekirdekler de haliyle biraz sert oluyor. Bu da değirmenin öğütüm dişlileri arasında çapak sıkışmasına neden oluyo. Bu değirmenin mili sağa sola oynamasın diye sabitlenemediğinden öğütüm yaparken de haliyle az da olsa sallanıyo, bu da öğütüm aralığını tutarsızlaşıyo. Bakın aşağıda da göstermeye çalıştım.
0Skxgp.jpg
@"Rob Bobstein" komşum yeni Mill Skerton Plus modelinde o parçayı sabitlemek için aparat yerleştirdiler ama tabi sizin ki önceden alınmış olduğu için sıkıntı olmuş.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Filtre Kahve Makinesi Önerisi krub 45 19,264 21/08/2022, Saat: 13:00
Son Yorum: alpella42
  Puro Kültürü ve Puro Sevenler (+18) 3RD1 26 10,930 09/09/2020, Saat: 15:13
Son Yorum: BigHillMe
  Suşi Sevenler :D yarhasan 17 17,361 06/05/2020, Saat: 19:04
Son Yorum: onurcakmak
  Nargile Sevenler yarhasan 22 33,617 24/03/2013, Saat: 18:14
Son Yorum: tamer26

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: