Kahve Sevenler
@trooper_gs valla abicim %100 arabica kahve içiyorum genelde ama Brezilya ve Etiyopyasını Colombia ' sına nazaran daha çok seviyorum Mehmet Efendi'nin.
(17/10/2020, Saat: 10:53)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @trooper_gs valla abicim %100 arabica kahve içiyorum genelde ama Brezilya ve Etiyopyasını Colombia ' sına nazaran daha çok seviyorum Mehmet Efendi'nin.
Mehmet Efendinin Etiyopyası da mı var hiç denk gelmedim. Ben Columbia alıyorum fiyat performans olarak başarılı buluyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben ofise Mehmet Efendi filtre kahvelerin hepsinden aliyorum ceşit olsun diye. Filtre kahve olarak Brezilyanin icimi cok rahat.

Arabica çekirdek olarak Gimoka ve Cafe Salvador markalarini tavsiye ederim, güzel harmanlari var.
@oozturk Etiyopyası da var. Bizim marketlerde hepsini rahat temin ediyorum. 200 Gr/23 TL gibi bir ücretle.

@trooper_gs Colombia yı daha çok makine de kullanıyorum. Fiyat performans tavan bencede.
lavazza nın çekirdek kahvelerini tavsiye ederim arkadaşlar. lezzetli.
ne mutlu türküm diyene !
Lavazza iyidir tabi , epey oldu almayalı. Aklımda esasen geçen hafta alayım diye çıktım, bulamadım.
(08/10/2020, Saat: 11:35)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: xLaEEy.jpg
Buyrun kahve içelim

Ben de bu şekil V60 olaylarına girizgah yapıyorum yavaştan Big Grin
So far so good..
(20/10/2020, Saat: 16:45)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bu şekil V60 olaylarına girizgah yapıyorum yavaştan Big Grin

Hadi hayırlı olsun, keyifli içimler mi denir Smile Kaliteli kahvelerle lezzetin dibine vurmanız dileğiyle
(20/10/2020, Saat: 17:12)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hadi hayırlı olsun, keyifli içimler mi denir Smile Kaliteli kahvelerle lezzetin dibine vurmanız dileğiyle

Teşekkürler komşum Smile
So far so good..
Ben öğütücü kısmında tereddüt yaşıyorum. Bosch un şöyle bir ürünü var (https://www.bosch-home.com.tr/urun-liste...lsrc=aw.ds )
Fiyatı uygun gibi, acaba gözden kaçırdığım bir nüansmı var?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Filtre Kahve Makinesi Önerisi krub 45 19,274 21/08/2022, Saat: 13:00
Son Yorum: alpella42
  Puro Kültürü ve Puro Sevenler (+18) 3RD1 26 10,951 09/09/2020, Saat: 15:13
Son Yorum: BigHillMe
  Suşi Sevenler :D yarhasan 17 17,367 06/05/2020, Saat: 19:04
Son Yorum: onurcakmak
  Nargile Sevenler yarhasan 22 33,624 24/03/2013, Saat: 18:14
Son Yorum: tamer26

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: