Klasik Tıraş Sitesi

Beyfendi ürünlerim eksiksiz olarak geldi teşekkür ederim, sizden forumumuzda(geltir.com) da bahsettim. Çeşitliliği artırırsanız iyi bir müşteri portföyüne sahip olabilirsiniz. Örneğin Blueness in tıraş sabununu vb. ürünleri bulundurursanız. Ayrıca polsilver jiletlerin fiyatı çok yüksek.
İyi çalışmalar.

Harun bey alışverişiniz ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

Polsilver jiletler yurt dışından sınırlı sayıda geldiğii için alış maliyetlerimiz yüksek. Ama fiyatlarımızı tekrar gözden geçirceğiz. Blueness tıraş sabunu vs. en kısa zamanda temin çalışmalarına başlayacağız.

Saygılarımızla,

theunnamed hocam siz benden çok yaşayacaksınız...Smile
2. alışverişimde başarıyla tamamlandı...

21jssuu.jpg
şöyle bir göz gezdirdim de gayet güzel bir site olmuş umarım ilerleyen zamanlarda yurtdışı ürünleri daha çok çeşitlilikte görmeye başlarız.
Maalesef internet üzerinden alışveriş yapabileceğimiz şöyle derli toplu bir yerli sitemiz yok. Birinde astra yeşil buluyorsun mavisini bulamıyorsun. Teveccüh edilir ve satıcı da siteyi ve ürün portföyünü geliştirirse yabancı sitelere alternatif bir sitemiz olur.
Bulgar tıraş kremleri dikkat çekici. Kesin bu ürünler Bulgaristan'da çok ucuzdur ama yine de denenebilir.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Ben de buradan bayağı bir şeyler aldım. Füme, Blueness jel vs.. denemek istediğim ürünlerdi. Polsilverlar pahalı hala, toplu alım indirimi gibi bir şeyler olması lazım, yani tek tek seçeneğinin yanında 100 lük fiyata indirim uygulanmalı. Neyse gelsin ürünler bakalım.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Ben de siteden bazı ürünler aldım

blunesss gel
füme sabun
astra ve rapira 100 lük
arko kutu
ve karo ile kupa adlı bulgar kremleri

sitenin çalıştığı sürat kargo iyi bir kargo firması değil. Ürünler cok geç geldi. Takip numarası ile telefon açtım ve işyerine istediğim için ben odamda olmazsam sekreterime bırakın dedim ve bunun üzerine eğer geri götürmez de sekreterliğe bırakırsak 6.5 lira alırız dediler. Tamam dedim. Ama gelen kurye beni odamda bulmasına rağmen 6.5 lirayı aldı. Böylece ucuza kapattığımı düşündüğüm jiletlerim hiç de ucuza gelmedi.

Füme sabunu beğendim oldukça başarılı kokusuda güzel (okyanus parfümlü)

ama bulgar kremleri berbat. Kremsilik çok fazla ama köpürme çok zayıf bu da içeriğine hindistan cevizi yağı katmadıklarından ve bulgaristanda bolca bulunan ucuz ayçiçeği yağını boca etmelerinden kaynaklanıyor olsa gerek.
forumda bulunamadığı söylenen bazı ürünleri getirse yerli ürün olarak pek eksiği kalmayacak.
forumda bahsi geçen ve aklıma gelen bazı ürünler
derby sabun(kase ve stick), gzd sabun, astra jilet (mavi), Füme aftershave balsam, Rimei tıraş aleti...
Bu siteden ben de alışveriş yaptim. Aylardir merak edip bulamadigim bazi urunleri bu sayede kullanmış oluyorum. Urun çeşitliliği konusunda ayni soruyu ben de sordum ve yeni urunlerin eklenecegini soylediler.
Rapira jiletler nasil çıktı @martin üstad?

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Birkaç hafta önce bu siteden alışveriş yaptım. Rose of Bulgaria after shave'i ve gül esanslı tıraş kremini getirseler süper olacak. Rose of Bulgaria yabancı forumlarda tercih edilen kaliteli bir marka. Ben Bulgar tıraş kremlerini merak ettiğimden alışveriş yaptım. Bizim buralarda bulgar pazarı kuruluyor ama hep gofret, garip et mamülleri, meşhur mavi ve karamel rengi el-vücut kremleri ve beni ilgilendirmeyen bir sürü ıvır zıvır satılıyordu tıraş namına bir şey bulamayınca Bursa menşeili klasiktıraş sitesinden alışveriş yaptım. Bursa da Bulgar göçmenlerinin yoğunlukla yaşadığından sanırım orada talep yüksek olduğundan tedarik ediyorlar.
Ben Kapo/karo tıraş kremini beğendim. Tıraş kremleri favorim değil ama hafif mentollü oluşu soğuk kış günleri kullanamadığım proraso'ya alternatif olacak gibi geliyor. Kyna'yı ise beğenmedim açıkçası. Ne esans olarak ne de köpük oluşturma açısından.
Sitenin hediye ettiği şık bay tıraş makinası güzel bir jestti ayrıca.
qFK8l51.jpg?1
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 54,273 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 2,001 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir? Haldun 187 186,353 02/04/2021, Saat: 15:29
Son Yorum: mtcn77
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,828 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,563 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,947 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,944 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,086 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,180 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı
  İzmirde tıraş malzemeleri muzoman 20 21,941 22/11/2019, Saat: 09:16
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: