Klasik Tıraş Sitesi
bende çoktandır bu siteyi merak ediyordum bakalım bir alışverişte ben yapayım hayırlısıyla..
Merhaba;

Döne döne rimei ararken Klasik Tıraş adında yerli bir site buldum. Rimei için istekte bulundum, getirirse alacağım. Açan forumdan biri olabilir izlenimi bıraktı bende.
Bende Alışveriş yaptım.Gayet güzel ve hızlıydı.Sorun yaşamadım.Ürün yelpazesini arttırırsa harika olacak
siparişim 2 ün içersinde kapımdaydı,çok hızlılar. ancak ürün çeşitliliğini artırmaları lazım diye düşünüyorum..
2v7z86v.jpg
http://www.klasiktiras.com/Tiras-Bicakla...jilet.html

Uzun süredir aradığım, methini çokça duyduğum mavi astrayı satmaya başlamışlar..
blueness jel ile birlikte aldık, gelmesini bekliyoruz, mutluyuz..
Big Grin
"kamaralarında çıplak
kadın resimlerinin asıldığı
savaş gemisinden
bozma bir jilet
her traş oluşumda
hem okşar
hem kanatır
tenimi.."
(02/05/2014, Saat: 14:39)chemistcool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.geltir.com/Tiras-Bicaklari.ht...jilet.html

Uzun süredir aradığım, methini çokça duyduğum mavi astrayı satmaya başlamışlar..
blueness jel ile birlikte aldık, gelmesini bekliyoruz, mutluyuz..
Big Grin

Üstad kargonuz elinize ulaşmıştır inşallah.
Mavi astraları deneyebildiniz mi?
(07/05/2014, Saat: 13:01)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad kargonuz elinize ulaşmıştır inşallah.
Mavi astraları deneyebildiniz mi?

evet komşu, hızlı bir kargo süreci oldu beğendim..
mavi astrayı yeşilden daha konforlu buldum..
belki psikolojik ama keskinliği güzel bir tıraş verecek kadar iyi ama tahriş etmeyecek kadar da yumuşak..

sadece blueness jeli beğenmedim..belki tıraş öncesi için kullanılabilir ama tıraş için kullanmayacağım kesin..
"kamaralarında çıplak
kadın resimlerinin asıldığı
savaş gemisinden
bozma bir jilet
her traş oluşumda
hem okşar
hem kanatır
tenimi.."
merhabalar,

formumuzdaki konu ile ilgili yorumları okuduktan sonra bu siteden alış veriş yapmaya karar verip, siteye üye oldum, sepetime birkaç parça ürün ekledim, fakat alışverişi tamamlayamadım. "ödeme yöntemi tanımlı değil, bizimle temasa geçin" şeklinde bir uyarı çıktı. konu ile ilgili bir mail gönderdim ama herhangi br geri dönüş de olmadı. Bu tip bir sorun yaşayan oldu mu? ya da bunun nedenini bilen var mı?
Blueness jeli bende kullandım şunu soylemeliyim başlıbaşına tıraş sabunun yerine kullanılacak bir ürün değil,ancak arko sabun köpüğünün altına kullandığınızda müthiş bir kayganlık ve konfor elde ediyorsunuz ,hani kartuşlu bıçakların üst kısımlarına eklenen jelli
şeritler gibi adamlar bunu boşuna düşünmüş olamaz mutlak bir fayda görmüşlerdir.
(07/05/2014, Saat: 16:42)chemistcool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet komşu, hızlı bir kargo süreci oldu beğendim..
mavi astrayı yeşilden daha konforlu buldum..
belki psikolojik ama keskinliği güzel bir tıraş verecek kadar iyi ama tahriş etmeyecek kadar da yumuşak..

sadece blueness jeli beğenmedim..belki tıraş öncesi için kullanılabilir ama tıraş için kullanmayacağım kesin..

Blueness jeli bende kullandım şunu soylemeliyim başlıbaşına tıraş sabunun yerine kullanılacak bir ürün değil,ancak arko sabun köpüğünün altına kullandığınızda müthiş bir kayganlık ve konfor elde ediyorsunuz ,hani kartuşlu bıçakların üst kısımlarına eklenen jelli
şeritler gibi adamlar bunu boşuna düşünmüş olamaz mutlak bir fayda görmüşlerdir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 53,797 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 1,959 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir? Haldun 187 185,109 02/04/2021, Saat: 15:29
Son Yorum: mtcn77
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,457 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,525 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,891 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,895 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 89,443 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,096 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı
  İzmirde tıraş malzemeleri muzoman 20 21,766 22/11/2019, Saat: 09:16
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: