Fotoğraf Severler
(18/10/2016, Saat: 12:34)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 29747205354_0fa35f43fa_c.jpg

Flickr'da Explore oldu bizim Rocnel  Smile  Tahminimce bir 15000 hit alır.  Wink

Bu vesileyle de, bu güzel başlığı canlandırırsak çok hoş olur.

Ben görür görmez söylemiştim zaten Smile Baktım inceledim bir katalog yaptırdığım zaman direk kapak fotoğrafını bunu yapacağım kesin Smile

Zaten hep söylüyorum ustadın tüm fotoğrafları çok iyi, bunu nasıl yapıyor bilemiyorum ama güzel işler çıkartıyor.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Nikon sonunda asırı gecte olsa, aynasız sisteme gecebildi sonunda.
https://www.nikonusa.com/en/nikon-produc...rview.page

Dijital cagında aynalı sistem artık teknik sınırlara gelmisti, tam dijitallerde saniyede 12 kare ve ustunu, 1/8000 enstantane ve daha kısalarını ilerleyen zamanda gorecegiz.
6N09jP.jpg

WDd0jY.jpg

3zd7kA.jpg

RDq0j1.jpg

ND7pjO.jpg

aY6L7z.jpg

Fotoğraf Severler başlığında paylaşmak istedim, utandım Big Grin
JDm2A5.jpg

ODmMMn.jpg

zM944R.jpg

GDazzb.jpg

Ayaküstü telefon kamerasıyla Mardin Smile buradan gitmeden pro bir makina alırsam deneme yaparım inşallah. Hayırlı akşamlar dostlar...
@Samet
Komsum onceden soleseydin, bekir vardı orda tanısıp dost oldugumuz gumuscu bir caylarını icerdin sohbet esliginde.
- Gordunmu aksamustu karsılıklı havada guvercin ucuranları
- Cektimi pacandan o sehir/cami tanıtımcısı cocuklar "hocam" gezdireyim diyerekten.
- Gordun mu sabah parfum sıktıkları, sözde 1000 senedir mis kokan sakal-ı serifi.
@dikdik_s daha buralardayiz abi tanışır Bekir ustayla, bi yüzük yaptırıveririz. 3-5 yıla yayılacak Mardini tanımam görmediklerimide zamanla görürüm elbet.
Yıllarca filmli fotoğraf çektim, 1950'lerden, 70lerden, 2000 yıllarına kadar yaş yaş makinalarla. Minoltacıydım, asiydim. Zenitciydim azla yetinmesini bilirdim. Fed, Voightlander, Minox, Kodak, Pentax, Olympus, Yashica... Canon - Nikon dışında kalan, pek görülmeyen makinalari severdim özellikle. Dayanamadım, Nikoncu oldum, sonra da dslr, birkaç şekilde. Şimdi bakınca en son filmli fotoğrafımı 5 yıl önce çekmişim.

DSLR, aynasız, cep telefonu falan olunca filmi unuttuk gitti. Sadece biz değil, dünya olarak. Film üreticileri de tek tek bıraktı işi. Ama burası ustura kullanan, 1930lardan aletlerle tıraş olan insanlarla dolu. Var mı hala filmli çeken, çekip de banyosunu yaptırabilen arkadaşlar?

~SB
(12/11/2018, Saat: 22:39)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yıllarca filmli fotoğraf çektim, 1950'lerden, 70lerden, 2000 yıllarına kadar yaş yaş makinalarla. Minoltacıydım, asiydim. Zenitciydim azla yetinmesini bilirdim. Fed, Voightlander, Minox, Kodak, Pentax, Olympus, Yashica... Canon - Nikon dışında kalan, pek görülmeyen makinalari severdim özellikle. Dayanamadım, Nikoncu oldum, sonra da dslr, birkaç şekilde. Şimdi bakınca en son filmli fotoğrafımı 5 yıl önce çekmişim.

DSLR, aynasız, cep telefonu falan olunca filmi unuttuk gitti. Sadece biz değil, dünya olarak. Film üreticileri de tek tek bıraktı işi. Ama burası ustura kullanan, 1930lardan aletlerle tıraş olan insanlarla dolu. Var mı hala filmli çeken, çekip de banyosunu yaptırabilen arkadaşlar?

~SB

caEQA7

Aklıma bu karikatür geldi okuyunca. Güzel bir konuya değinmişsiniz. Durum maalesef bu..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
JZVyDj.jpg
Subi tavanı Wink
OvrpDP.jpg
Subi aynası Smile Smile
@Nani Kuş Devrim ağabey
@Samet gavur dağı viyadüğü değil mi orası?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Acı severler Lord Sparhawk 21 8,082 20/07/2019, Saat: 22:50
Son Yorum: kadir.tbk
Wink K'nex Severler danjamem 33 30,787 05/10/2018, Saat: 21:19
Son Yorum: Soner
  Snooker Severler ohtararan 20 21,688 08/08/2015, Saat: 10:18
Son Yorum: Hellhound
  In 2 White - 365 Gigapiksellik Fotoğraf Straht 3 5,587 02/06/2015, Saat: 22:24
Son Yorum: linguist
  Fotoğraf Albümü Tavsiyesi eggman 1 4,425 18/11/2013, Saat: 13:39
Son Yorum: error...
  Fotoğraf makinesi tavsiyesi sertaç 47 47,627 22/10/2013, Saat: 15:25
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: