Takım elbise, kravat, gömlek vs. önerisi
Merhaba,
Bugüne kadar genelde fabrika ortamında çalıştım ve takım elbise ihtiyacım düğünden düğüne idi. Çok yakında iş değiştireceğim ve yeni işyerinde ağırlıklı takım giyeceğim.
Toparlamaya başladım ama henüz yeterli sayıda kıyafetim olmadı.
Genelde 50-52 beden oluyor. İtalyan kesimleri beğeniyorum.
Sözün özü bu ihtiyaçlar için marka ve mağaza önerileriniz var ise memnun olurum.
Özellikle ayakkabıda rahat olanını bulamadım henüz. Her gün emniyet botu giyiyorum mevcut işimde. Kösele tuhaf geliyor Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
Komşum gömlek ve takım elbise de aynı traş ekipmanlarımız gibi fiyatsız ürünler 10 liraya da gömlek var 400 lirayada. Belirli bir aralık vermemişsiniz ama genel olarak tavsiye vericem olursam; gömlek konusunda Bisse ve Network benim gözümde bir numara özellikle slim fit tipi gömlekler hem rahat hemde hoş duruyor. Takım elbise ise Damat Tween hem kaliteli hem görece olarak diğer markalara göre ucuz. Tüm bu markalar da bütün AVMler de var.

Damat da eğer kampanya olursa gömlek+kravat+ayakkabı+kemer+ceket pantolon ve yanında saat falan hediyesiyle beraber 600-700 TL tutuyor.

Nerde yaşadığınızı bilmiyorum, Ankara Ulus Anafartalar çarşısında 100 liraya gömlek kravat ceket pantolon satan yerler de var.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(02/05/2014, Saat: 22:37)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum gömlek ve takım elbise de aynı traş ekipmanlarımız gibi fiyatsız ürünler 10 liraya da gömlek var 400 lirayada. Belirli bir aralık vermemişsiniz ama genel olarak tavsiye vericem olursam; gömlek konusunda Bisse ve Network benim gözümde bir numara özellikle slim fit tipi gömlekler hem rahat hemde hoş duruyor. Takım elbise ise Damat Tween hem kaliteli hem görece olarak diğer markalara göre ucuz. Tüm bu markalar da bütün AVMler de var.

Damat da eğer kampanya olursa gömlek+kravat+ayakkabı+kemer+ceket pantolon ve yanında saat falan hediyesiyle beraber 600-700 TL tutuyor.

Nerde yaşadığınızı bilmiyorum, Ankara Ulus Anafartalar çarşısında 100 liraya gömlek kravat ceket pantolon satan yerler de var.

Teşekkürler,
Bütçeyi belirtmedim dediğiniz sebepten ötürü. Ama kafamdaki aralık verdiğiniz markalar civarında. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.
Damat Tween'i takibe aldım Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
@Viyadük
Komşum Dudullu'da İMES'in bulunduğu caddenin TEM'e yakın girişinde Damat'ın fabrika satış mağazası olması lazım oraya bakabilirsiniz.

A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Takimda vakko beymen business veya vakkorama, gomlekte vakko ayakkabi ise dexter svg

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Ayakkabı olarak en rahat ettiğim ayakkabilar togo dan aldım hemseri faktörü de var kalite faktörü de var. Togolar içinde en rahat ettiğim ise normal bagcilikli bi ayakkabı ama yan taraflarında gizli lastik var esnek olduğu için çok rahat ediyorum . Ve önde bagciligi olmayan lastikliler gibi görüntüsü olmuyor . Hem sık hem rahat .
Italyan kesimler çok şık görünmekle beraber hareketi kısıtlıyor . İşe başladığım da hevesle slimlere yöneldim ancak daha sonra slim ve bol kesim arası modellere yöneldim daha rahat ettim . Biraz göbekli markası olan abdullah kiğılı nin slim fitleri tam dediğim gibi oluyor çünkü normal kesimleri bile baya bol kesim, slimi tam istediğim gibi oluyor. Birde takımı denerken pantolonu giydikten sonra mutlaka oturun koltukta deneyin kasık bölgenizi sıkıştırıyormu çünkü o bölme oturunca geri çekilecek ,onu deneyin . Mümkünse nano takımlara yonelin ütü şu geç bozulur kır leke tutmaz şu geçirmez .ben boynundan pantolounma kadar hardal sosu buladım takımı sonra peçete ile kabasini temizledim lavobada hafifçe suyla sildim tertemiz oldu kuru temizlemeciye gitmek zorunda kalmadım
şimdiye kadar sarar'dan çok memnun kaldım, tavsiye ederim.
Kiğılı'dan ise iki pantolon alıp nefret ettim, iki kere temizlemeye gitti pırıl pırıl parladı,tavsiye etmem...
Kiğılı konusunda haklisiniz ama ben abdullah kiğılıyi önerdim sarar kalitesindedir. 2 takımım 2. Yılı oburununde 1.5. Yılı doldu masallahlari var . Ama kravatı kesinlikle kiğılı dan alma 4 5 kullanımda icindeki malzeme deforme oluyor katlanma yerinden çok kötü oluyor
Ramsey'in takımlarının kesimleri bana uyuyor. İtalyan kesimleri yakıştırıyorum kendime. Gömlekleri de iyi. Kiğılı'dan uzak duruyorum. Bir takım almıştım, pantolonun cebine elimi sokarken yırtıldı. Kesimleri de hoş değil. Vakko'yu filan kendi paramı kazandığımda giyebilirim ancak herhalde. Big Grin

Sent from my iPad using Tapatalk
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Filtre Kahve Makinesi Önerisi krub 45 19,257 21/08/2022, Saat: 13:00
Son Yorum: alpella42
  Valiz önerisi puukko 11 23,710 23/12/2021, Saat: 15:52
Son Yorum: nedimkratas23
Bug El Dezenfektanı Önerisi KRAL 8 3,546 29/12/2020, Saat: 20:12
Son Yorum: Kecelan
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,338 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Akıllı Saat Önerisi connect 14 7,445 29/01/2020, Saat: 01:05
Son Yorum: forevermore07
  Kaliteli tshirt ve sweatshirt önerisi Lord Sparhawk 34 12,002 10/08/2019, Saat: 11:10
Son Yorum: osaka23
Question Kol boyu normalden biraz daha uzun gömlek üreticileri ? atoprak 13 8,882 08/04/2019, Saat: 14:17
Son Yorum: atoprak
  Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Önerisi FurkanErdem 10 7,447 26/11/2018, Saat: 16:01
Son Yorum: FurkanErdem
  Çalışma Sandalyesi Önerisi Palace 9 7,330 19/06/2018, Saat: 20:03
Son Yorum: dikdik_s
  Takım Elbise ve Özel Gün Palace 33 16,039 21/05/2018, Saat: 12:57
Son Yorum: posicor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: