Deodorant / Stick Deodorant / Roll on
Tamamdır. Deneyeceğim. Nivea, Rexona gibi markaların " iz bırakmaz " ibareli ürünleri hayal kırıklığı benim için.

(29/09/2019, Saat: 18:08)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Terlemeyi azaltıyor diye duydum. Kendim kullanmadığım için çok da emin konuşamıyorum ama teri azaltırsa otomatik olarak leke konusunda da yardımcı olmuş olur diye düşündüm. Çok pahalı da değil 30 lira civarı diye hatırlıyorum. Bence deneyebilirsiniz.

Aslına bakarsanız ciddi manada etkiliyor. Yaz-kış fark etmeksizin bu sorunum var. Bu opsiyonu değerlendireceğim. Teşekkür ederim.

(29/09/2019, Saat: 19:06)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam botox yaptirabilirsiniz yasam kalitenizi etkiler hale geldiyse
Koltuk altı için lazer epilasyon bir seçenek .

Ben rollon olarak yıllardır Tabac kullanıyorum, leke vs yok , koku Harika . Stoğumda her zaman 4-5 adet vardır . Eskiden yoktu şuan Türkiye de bulunuyor , tavsiye ederim
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Selamlar,
Speed stick yeşil kullanıyorum gayet memnunum.Özellikle kokusuna bayılırım.Çok hassastır koltuk altım hiç tahriş yaşamadım.
(29/09/2019, Saat: 21:22)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koltuk altı için lazer epilasyon bir seçenek .

Ben rollon olarak yıllardır Tabac kullanıyorum, leke vs yok , koku Harika . Stoğumda her zaman 4-5 adet vardır . Eskiden yoktu şuan Türkiye de bulunuyor , tavsiye ederim

Komşum içeriğini paylaşmanız mümkün müdür? Kendi sitesi dahil bilgi bulamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(29/09/2019, Saat: 22:28)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum içeriğini paylaşmanız mümkün müdür? Kendi sitesi dahil bilgi bulamadım.

IMG-20190929-220750.jpg
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Teşekkür ederim komşularım. Değerlendirmeye alacağım.
(29/09/2019, Saat: 21:22)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koltuk altı için lazer epilasyon bir seçenek .

(29/09/2019, Saat: 21:25)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,
Speed stick yeşil kullanıyorum gayet memnunum.Özellikle kokusuna bayılırım.Çok hassastır koltuk altım hiç tahriş yaşamadım.
(29/09/2019, Saat: 22:40)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Teşekkür ederim komşum. Bu üründe alüminyum içermiyor seçenekler arasına alacağım. Bu sarı lekelerin ter ve alüminyum birleşmesi sonucu olduğu yazıyordu. Leke yapmaz dedikleri ürünlerde de alüminyum var ki onlarda zaten leke yapıyor normallerden bir farkı yok. Sebamed var bir de bulması daha kolay olan onu deneyeceğim öncelikli olarak.

Sebamed, hafifsin dogalsın, ph ın dusuk varlıgın yoklugun belli degil vs. ama ufak ufak zehirlenmeye alısmıs sehirli insana belkide fazla naziksin.

48837932151_7bc75b6947_z.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
(03/10/2019, Saat: 20:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sebamed, hafifsin dogalsın, ph ın dusuk varlıgın yoklugun belli degil vs. ama ufak ufak zehirlenmeye alısmıs sehirli insana belkide fazla naziksin.

48837932151_7bc75b6947_z.jpg

@dikdik_s Serdar Abi, Sebamed'in ürünlerinden genel olarak memnun musun?
@Mustafa40
Kardesim genel olarak guzel urunleri var. Bu deo su bana cok hafif geldi, begeneni illa vardır. Ozellikle balmını bulabilirseniz cok guzel urun. F/p si yuksek urunler sebamed.
Tişikkirlir Sipirmin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlıklı Deodorant Kullanımı Üzerine posicor 23 15,081 24/06/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: pundoe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,406 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: