Deodorant / Stick Deodorant / Roll on
(01/03/2020, Saat: 16:34)seydibaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: old spice deo stickleri şu an fiyat olarak uygun. fiyatına göre tavsiye eder misiniz? yoksa performans açısından tabac, arm&hammer gibi fiyatları nispeten yüksek olan ürünlere mi yönelmek gerekir?
Deodorant spray kullandım. Kokular güzel ancak kalıcılık veya koruma anlamında sınıfta kaldı. Stick olarak impadan aldığım arm&hammer'lardan çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Cildiniz hassas ise Sebamed çok iyi, benim tecrübem o yönde.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(04/03/2020, Saat: 23:54)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deodorant spray kullandım. Kokular güzel ancak kalıcılık veya koruma anlamında sınıfta kaldı. Stick olarak impadan aldığım arm&hammer'lardan çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Cildiniz hassas ise Sebamed çok iyi, benim tecrübem o yönde.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle katılıyorum. Aldığım günden beri kullanıyorum. Arm&Hammer ile kıyaslanamaz bile ama fiyat çok makul idi. O da ayrı konu. Koku için alınır sadece.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Geçenlerde Devlet-i Aliyye'mizin Koronalı bu zor zamanda binlerce urün ustune koydugu ek vergiler sonrasında benim bu saçma ve anlamsız deodorant alımlarım mantıklımı olmuş oldu şimdi bilemedim.

49805186637_12552c45a4_c.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
Serdar komşum kadar olmasada, benimde hatrı sayılır deo stick stoğum var. Bizi bunu yapmaya zorlayan ekonomik düzen utansın ne diyelim.

P-20200422-191658-1.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(22/04/2020, Saat: 20:25)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serdar komşum kadar olmasada, benimde hatrı sayılır deo stick stoğum var. Bizi bunu yapmaya zorlayan ekonomik düzen utansın ne diyelim.
Komşum bu mennen stick asla bitmiyor. 2 tane almıştım kaç senedir kullanıyorum unuttum. Bıktım yemin ediyorum.
https://beyfendi.org
bu konu başlığında görüp denediğim ve çok memnun kaldığım bir ürün

8412-ACFA-ADCF-44-C4-9422-5-C732-CDC7-ACB.jpg[/url]
@hlkkzn , yazın da denediniz mi? Denediyseniz sonuç nasıl oldu? Genelde alüminyumsuz, alkolsüz ürünler çok etkin olmuyorlar.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
@Razorlazer eylül ayı başıydı ilk kullandığımda çok aşırı sıcaklarda kullanmadım açıkcası. stıck olan çok iyi
alüminyum yoksa etkinlik de yok çünkü sadece alüminyum kapatabiliyor gözenekleri. alüminyum varsa tam olarak ispatlanamadı fakat özellikle meme kanserine sebep olduğunu düşünen çok.
ben nivea sprey olanı kullanıyorum, şok a101 gibi marketlerde bile var, 2-3 çeşit var, sadece biri alüminyumlu, o etkin, diğerleri boş kolonya benzeri.
@hlkkzn, cevap için teşekkür ederim.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlıklı Deodorant Kullanımı Üzerine posicor 23 15,290 24/06/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: pundoe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,461 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: