Deodorant / Stick Deodorant / Roll on
(30/04/2020, Saat: 19:55)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu konu başlığında görüp denediğim ve çok memnun kaldığım bir ürün

8412-ACFA-ADCF-44-C4-9422-5-C732-CDC7-ACB.jpg[/url]

bunlardan bu sefer pek memnun kalmadım ilk aldığım gibi değillerdi

loreal men deniyelim

1-BF7-DDA9-E36-A-4-A05-A779-51-D3-D671334-A.jpg
En son Old Spice'nin iki çeşitini kullandım. Captain ve üzerinde futbol topu resmi olan modeli . Özellikle futbol toplu olanı çok güzel. İki gün parfüm gibi kokuyor
gittim bende arm&hammer aldım. Gerçekten sıcak yaz günleri için çok güzel. Bütün gün koruma sağlıyor. Bisikletle işe gitsem bile koruması beni şaşırttı.
Old spice stickleri begendim guzel cıktı.
Tişikkirlir Sipirmin.
Ben old Spice stickleri Tabac sticklere göre başarısız buldum.

Tabac original kışlık
Tabac craftsman yazlık olarak kullanıyorum.

Original yazın biraz ağır olabilir ama craftsman 4 mevsim kullanılabilir.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@dikdik_s komşum ürünler harika , bir iki parça bende almak istiyorum da boşa atış yapmayayım.Rica etsem en iyi verimi hangilerinden aldınız kısaca yorumlar mısınız.Saygılarımla.
(22/04/2020, Saat: 12:50)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçenlerde Devlet-i Aliyye'mizin Koronalı bu zor zamanda binlerce urün ustune koydugu ek vergiler sonrasında benim bu saçma ve anlamsız deodorant alımlarım mantıklımı olmuş oldu şimdi bilemedim.

49805186637_12552c45a4_c.jpg
@Soner komşum güzel günlerde kullanın.Isana lardan memnun kaldınız mı.Saygılarımla.
(22/04/2020, Saat: 20:25)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serdar komşum kadar olmasada, benimde hatrı sayılır deo stick stoğum var. Bizi bunu yapmaya zorlayan ekonomik düzen utansın ne diyelim.

P-20200422-191658-1.jpg
Umut komşum inanın onlara sıra gelmedi. Kullanma fırsatım olmadı daha. Fakat Rossmann ın ürünlerini başarılı buluyorum, isana stick inde yüzümü kara çıkartmayacağını düşünüyorum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Komşum after shave balmını sipariş geçecektim de , deodorant larıda iş görüyorsa ondan da eklerim diye düşünmüştüm.Onuda geçeyim , zayıf kalırsa kışın kullanırım.
En son Sebamedin balsam roll onunu kullandım. Koruyuculuğu ne yazık ki 12 saat bile değil. Kokusu çok hafif kısacası memnun kalmadim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlıklı Deodorant Kullanımı Üzerine posicor 23 15,079 24/06/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: pundoe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,406 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: