Deodorant / Stick Deodorant / Roll on
(09/04/2015, Saat: 20:43)yamtar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ulusal bir gazetede röportajını okuduğum yüksek kimya mühendisi bir bayanın kendi kurduğu şirketin ürününü kullanıyorum. Bayan, ürünlerinde paraben, alüminyum vs hiçbir kimyasal olmadığını söylüyor. Ber de helal gıda sertifikası varmış. Ben iki tane almıştım. Çok memnunum. Bay ve Bayan ortak kullanım. İki çeşit ürün var. Birisi portakal çiçeği diğeri de limondu sanırım. Diğer arkadaşlar isim vermişler ama reklam olur diye ben isim vermiyorum.  Merak edenler ÖM atabilir.

Komşum bu pek de reklam sayılmaz. Sadece memnun kaldığımız ürünleri paylaşıyoruz. Eğer burada verdiğimiz her marka reklam sayılsaydı hiç bir ürünü inceleyemezdik Smile Rahat olunuz.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
cihankeskin komşum madem öyle benden günah gitti Ürünün görseli şu olup ismi Naturalive. Sitesinden daha detaylı inceleyebilirsiniz. Ben içerik listasini de buraya kopyalıyorum.
b7f9f4d64dacbf348be3d092f31e48f7.jpg

Deodorant Stick İçindekiler:Coco Capric Caprate (Hindistan Cevizi Eldesi), Olive Oil (Zeytinyağı), Zinc Oxide (Çinko Minerali), Bees Wax (Balmumu), Castor Oil (Hint Y.) , Glycerin (Bitkisel Gliserin), Cocoa Butter (Kakao Y.), Sodium Bicarbonate (Karbonat), Corn Starch (GDO’suz Mısır Nişastası), Methyl Glucose Sesquistearate (Mısır Eldesi),Portakal Yağı, Citric Acid (Limon Tuzu), Tocopheryl Acetate (E Vitamini).

Aslında %100 Doğal değil ama % 98 falan diyordu sanırım röportajda. Elimdekiler bitince İbrahim Saraçoğlu hocanın kendi imali olanları da denemek istiyorum. O da paraben içermiyor sanırım. Artık insanlar paraben ve alüminyum vs içeren ürünleri kullanmakta sakınmaya başladı. Ben de bu konuda biraz duyarlı olmaya çalışıyorum ama her şeyin içine girmiş. Birini kullanmasan bir diğerinde karşına çıkıyor.
(24/05/2014, Saat: 23:06)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dün sebamed deo fresh ürününü aldım. koku olarak old spice fresh aftershave' e benzettim bir nebze. performans olarak güzel buldum, sabah sıktım hala biraz biraz buradayım diyor. belirtmek lazım ki, terlemeyi önleyen ürünlerden değil. leke bırakma konusunda daha yeni olduğu için birşey diyemem, birkaç kullanımdan sonra yazarım. arka tarafa yapıştırdıkları envai çeşit şeyi yolarken sehven soyduğum için, içerik fotoğrafı ekleyemiyorum, önden bir fotoğraf çektim. internette yaptığım araştırmalar neticesinde nispeten temiz bir içeriğe sahip olduğunu belirteyim.
2zyd0m8.jpg

Ohtararan hocam bir süredir kullanıyorsunuz sanırım. Genel yorumunuz nedir?
Dün ben de aynı ürünü aldım. Açıkçası kokusun Sebamed Fresh duş jeli (zor bulunuyor) gibidir diye düşünerek aldım ancak tam olarak aynı değiller.
Bu gün ilk defa kullandım ve arada da olsa burdayım diyor. 
(08/05/2015, Saat: 11:54)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ohtararan hocam bir süredir kullanıyorsunuz sanırım. Genel yorumunuz nedir?
Dün ben de aynı ürünü aldım. Açıkçası kokusun Sebamed Fresh duş jeli (zor bulunuyor) gibidir diye düşünerek aldım ancak tam olarak aynı değiller.
Bu gün ilk defa kullandım ve arada da olsa burdayım diyor. 

ihmal etmişim yorum yapmayı. koku olarak "bir nebze" diye eklemişim Smile tam aynı değillerdir, başka biri hiç benzetemeyebilir haklısınız. ikinci şişeyi aldırmayı becerdi bana. ilk yorumumda terlemeyi önlemiyor demişim lakin azalttığını belirtmek lazım. benim için çok önemli iki unsur vardı ilk başlığı açarken. ilki temiz bir içeriği olması (metal, paraben vesair zararlı muhteviyet istemiyordum.) ikincisi ise, çok sevdiğim kıyafetlerimi boyamak yahut atmak zorunda kalmamak. leke bıraktığına şahit olmadım ki, zorlayıcı şartlarda, spor yaparken de kullanmama rağmen. denemek istediğim old spice' ın 1-2 model vücut spreyi var. bunun haricinde, parfümün de üstüne çıkmadığını göz önüne alarak sebamed' i öneririm. 
(08/05/2015, Saat: 12:28)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihmal etmişim yorum yapmayı. koku olarak "bir nebze" diye eklemişim Smile tam aynı değillerdir, başka biri hiç benzetemeyebilir haklısınız. ikinci şişeyi aldırmayı becerdi bana. ilk yorumumda terlemeyi önlemiyor demişim lakin azalttığını belirtmek lazım. benim için çok önemli iki unsur vardı ilk başlığı açarken. ilki temiz bir içeriği olması (metal, paraben vesair zararlı muhteviyet istemiyordum.) ikincisi ise, çok sevdiğim kıyafetlerimi boyamak yahut atmak zorunda kalmamak. leke bıraktığına şahit olmadım ki, zorlayıcı şartlarda, spor yaparken de kullanmama rağmen. denemek istediğim old spice' ın 1-2 model vücut spreyi var. bunun haricinde, parfümün de üstüne çıkmadığını göz önüne alarak sebamed' i öneririm. 

Yanıtınız için teşekkürler hocam.

Old spice kokusunu bilmiyorum ondan dolayı karşılaştıramıyorum.
Ben Sebamed'in duş jeli ile aynı kokuyordur diye düşünmüştüm ki pek benzemiyorlar. Yine de kokusunu beğendim.
İçerik ve kıyafetler konusunda haklısınız. ben de aynı şekilde düşünüyorum. İşte her gün beyaz gömlek giydiğim için koltuk altı renk değişimi hiç hoş olmuyor. Öyle illet ki yıkanınca da gitmiyor. Dolayısıyla buna da engel oluyorsa ben de sürekli kullanıcısı olabilirim.
(08/05/2015, Saat: 13:00)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanıtınız için teşekkürler hocam.

Old spice kokusunu bilmiyorum ondan dolayı karşılaştıramıyorum.
Ben Sebamed'in duş jeli ile aynı kokuyordur diye düşünmüştüm ki pek benzemiyorlar. Yine de kokusunu beğendim.
İçerik ve kıyafetler konusunda haklısınız. ben de aynı şekilde düşünüyorum. İşte her gün beyaz gömlek giydiğim için koltuk altı renk değişimi hiç hoş olmuyor. Öyle illet ki yıkanınca da gitmiyor. Dolayısıyla buna da engel oluyor ben de sürekli kullanıcısı olabilirim.

estafurullah, rengini çok severek aldığım gömlek ve t-shirt' leri boyamak zorunda kaldım birkaç kez daha giyebilmek için. pigmentllerin arasına işleyip te renk değişmesine sebep oluyor, o yüzden yıkayınca gitmiyor. sebamed ile bunun çözülmesine sevindim. güle güle kullanın.
TOBS Sandalwood sabun kokusuna yakın veya benzer bir stick veya roll on bilen duyan var mıdır? Kendisinin kullanıyorum ama belli belirsiz bir kokusu var. Bu gidişle stick alum'a geçeceğim Dodgy
Acta est fabula, plaudite.
Benim İlk üçüm şöyledir Stick ve Roll-Onlarda

1. Speick
2. Brut ve
3. Mennen

Deodorantlarda ise ;

1. Old Spice Champion
2. Axe Gold Temptation
3. 8X4 for Men Beast
4. Axe Excite

Body Mist ve Parfüm deodorantlardan da kullanıyorum. Bunlarda da

1.David Beckham Instinct Sport ve Intimately Beckham, ve,
2. Bod Fresh Man
Aluminyum ve paraben içermez.
Bitki yağları içerir.
Amerika üretimi.
17.50TL

9uypf6.jpg
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Dis macununu cok kullaniyorum ama bu versiyonunu bilmiyordum. Tesekkurler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlıklı Deodorant Kullanımı Üzerine posicor 23 15,299 24/06/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: pundoe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,463 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: