Deodorant / Stick Deodorant / Roll on
Doğal içerikli roll-on arayışim yıllar önce Sebamed ile son bulmuştu. Çok sıcak yaz günlerinde biraz performans düşüklüğü olunca başka markalar denedim .TOBS, Siveno ve Razorock'tan hiç memmun kalmadım. Nivea stick roll-on (antipespirant olmayan) fena değildi ama impa'dan Arm & Hammer alınca işte bu dedim. Kışın Sebamed, yazın Arm & Hammer.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Men-Sup Komşum Mustafa beye Speick gelirse şans verin . Yazdığınız ürünlerin hepsini kullandım en çok Speick den memnun kaldım .
(20/12/2018, Saat: 00:10)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Men-Sup Komşum Mustafa beye Speick gelirse şans verin . Yazdığınız ürünlerin hepsini kullandım en çok Speick den memnun kaldım .
Teşekkür ederim. Aftershave'ini kullanmış ve memnun kalmıştım. Speick roll-on bulursam mutlaka deneyeceğim.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
9b68c2692085761f6435fedc63455562.jpg
Tabac vazgeçilmezimiz
Stoklu olmasına ragmen bitmesin diye kıyamadığımdan Smile araya oldspice kullanırım
O da iyidir ama kalıcılık daha az
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(16/03/2019, Saat: 15:55)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac vazgeçilmezimiz
Stoklu olmasına ragmen bitmesin diye kıyamadığımdan Smile araya oldspice kullanırım
O da iyidir ama kalıcılık daha az

Bu old spicelarin kokusu muazzam güzellikte. Güle güle kullanın. Nereden aldınız?
üstadım ben yurtdusundan edinmiştim 5-6 adet
polonya üretimi oldspices lar , gercekten muazzam kokulu.
Tabac dediginiz gibi deo da cok guzel. Bu arm hammer impadakilerde guzel tavsiye ederim. Hafif rahatsızlık vermiyor.
Speick cidden kaliteli urun. Deo larının hastasıyım bende.
Speick deoları çok başarılı ürünler keşfettiğimizden beri ailecek kullanıyoruz . Balsamını denemedim tez zamanda alıyoruz dimi @dikdik_s
(02/04/2019, Saat: 15:51)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Speick deoları çok başarılı ürünler keşfettiğimizden beri ailecek kullanıyoruz . Balsamını denemedim tez zamanda alıyoruz dimi @dikdik_s

Deolarinda hangisini kullaniyorsunuz komsum.
Balsami gercekten guzel ama koku olarak ilac vari.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlıklı Deodorant Kullanımı Üzerine posicor 23 15,288 24/06/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: pundoe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,461 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: