Deodorant / Stick Deodorant / Roll on
merhabalar,
malumunuz yaz yaklaşıyor, sıcak günlerde koltukaltı kullanımı için kullandığınız, memnun kaldığınız ürünler nelerdir? yıllardır bu arayış içinde döner dururum. roll-on ve stick ürünleri muhakkak ki elbiselerde leke bırakıyor, hatta bazı deodorantlar bile. en son gilette pro jel kullanıyordum, hem içinde paraben bulundurmadığı için, hem de yumuşak kokusu ile kullandığım parfümü etkilemediği için hoşuma gitmişti. en son onun da leke bıraktığını farkettim. siz neler kullanıyorsunuz?
(18/05/2014, Saat: 13:41)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar,
malumunuz yaz yaklaşıyor, sıcak günlerde koltukaltı kullanımı için kullandığınız, memnun kaldığınız ürünler nelerdir? yıllardır bu arayış içinde döner dururum. roll-on ve stick ürünleri muhakkak ki elbiselerde leke bırakıyor, hatta bazı deodorantlar bile. en son gilette pro jel kullanıyordum, hem içinde paraben bulundurmadığı için, hem de yumuşak kokusu ile kullandığım parfümü etkilemediği için hoşuma gitmişti. en son onun da leke bıraktığını farkettim. siz neler kullanıyorsunuz?

Hocam ben Nivea Fresh deodorantı tek geçerim. Pek çok marka deodorant denedim (axe gibi) fakat kokularının güzel olmasından öte bir esprileri yoktu. Ben hem kokusunu hem de performansını beğeniyorum. Dove ve 8x4 de denenebilir.

Selamlar.
Bildiğimiz şap mı? Yoksa kandırmaca mi?
https://www.dogaldeodorant.com
Sırasıyla
2s9q5io.jpg
2labt51.jpg
160zjv8.jpg
Yaklasip 3 aydir kullaniyorum. cok memnunum...

qn66tx.jpg
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
genel olarak nivea tercih ediliyor o vakit, hafif kokulu bir modeline bakmak lazım.

@ihtilaf; bir kaya tuzundan yapılıyormuş bu tip deodorantlar, bildiğimiz şap aslında benim de anladığım kadarı ile.

@onur; speick ürünleri güzel hakikaten, aftershave balsam' ını kullandım, iyi bir üründü. sabunu azı yerlerde var da, deodorantını hiç bulamayız buralarda Dodgy
(18/05/2014, Saat: 14:27)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğimiz şap mı? Yoksa kandırmaca mi?
https://www.dogaldeodorant.com

Şaptan farkı var mı bilmiyorum ama, muadilini kullandım, çok memnunum.
Ohtararan hocam, içerik konusunu bilmiyorum ama mennen stick var bim de, iz bırakmama konusunda oldukça başarılı, ben çok memnunum. Uzun arayışlar sonunda gillette, nivea, rexona, dove, adidas, vs. bulabildiğim ne varsa denedim, sonunda bunu keşfettim. Bir kez deneyin hak vereceksiniz. Yeşil olanını "ice storm" du galiba tercih ediyorum. Fiyat da 3-4 lira civarı birşey olması lazım.
mennen deyince aklıma bizim aqua velva' nın rakibi geldi. herhalde o mennen olacak. bir bakayım, yakında bim var.

bir de sebamed deodorant önerdiler, ona da bakacağım.

(18/05/2014, Saat: 22:48)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ohtararan hocam, içerik konusunu bilmiyorum ama mennen stick var bim de, iz bırakmama konusunda oldukça başarılı, ben çok memnunum. Uzun arayışlar sonunda gillette, nivea, rexona, dove, adidas, vs. bulabildiğim ne varsa denedim, sonunda bunu keşfettim. Bir kez deneyin hak vereceksiniz. Yeşil olanını "ice storm" du galiba tercih ediyorum. Fiyat da 3-4 lira civarı birşey olması lazım.
Information 
Bu konuda epey araştırdım

birçok ürünün içeriğinde aleminyum var ve alzheimer hastalığı yapma tehlikesi yüksek. Bizim şap taşları da aleminyumdur ama farklı bir bileşiktir ve hücre içine fazla geçemez ama bu deodorant ve sticklerdeki çok tehlikeli

bir de hemen hepsinde kanserojen paraben maddesi var

bu maddeleri içermeyen ve gayet hoş kokulu olup leke de bırakmayan ürünler var. Benim tercihim

1) Old Spice klasik kokulu deo stick
2) Brut
3) Tabac

bunlar marketlerde bulunmaz ancak internette ya da Ankara'da Amerikan Pazarında bulunur

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlıklı Deodorant Kullanımı Üzerine posicor 23 15,078 24/06/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: pundoe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,405 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: