Deodorant / Stick Deodorant / Roll on
Sebamed fısfıslı deodorant terlemeyi önlemiyor, zaten antiperspirant değil açıklamasında belirtiyor, terlemeyi değil ter kokusunu önler diye.unisex bir ürün. Roll on olarak nivea ve 8x4 tercihim. 8x4 daha etkili bence. Bimde satılan mennen colgate palmoliv ürünü, içerik olarak daha temiz görünüyor bu da antiperspirant değil (erkek versiyonu kastediyorum, bayan versiyon farklı) ama etkisi gayet iyi, ama uzun süreli kullanımda sarı leke bırakıyor. Gilette ürünlerini beğenmedim yapışkan his bırakıyor, fa vs piyasa ürünlerinden zaten uzak durun.rexona da etkili ama o da beyaz leke bırakıyor. Bu saydıklarımdan stick seviyorsanız rexona yada mennen, roll on seviyorsanız 8x4 veya nivea öneririm. İçerik önemliyse ve terlemeyi önemsemiyorsanız sebamed sprey önerebilirim. Sebamed roll on u da merak ediyorum ama denemedim
teşekkürler dostlar,

terlemeyi engellemesi önemli değil benim için, yazın çok terleyen biriyim, t-shirtün sırtı tamamen ve göğsü kısmen ıslakken, koltukaltı kuru olmasa da sorun etmiyorum Blush kış insanıyım galiba.

içeriğe önem veriyorum, leke yapmasın istiyorum ve kokusu hafif olsun ki parfümümü engellemesin. bu bağlamda bahsettiğiniz gibi seba med iyi olacak sanırım. old spice aftershavini de çok beğenerek hatta losyonda tek marka olarak kullanıyorum, stick içeriğini öğrendiğim iyi oldu, yine onun da spreyi var ama çok yoğun oluyor kokuları diye biliyorum, ona da bir göz gezdireceğim, çeşit değiştirmeyi sevdiğimden birkaç farklı model bakıyorum, rastgeldikçe önerdiklerinizi deneyeceğim.
Parfümsüz , alkol , alüminyum , paraben içermeyen , şerbetçi otlu şöyle bir ürün vardı.Piyasada hala var mı bilmiyorum.Fotoğraftakiler parfümsüzü ama çok hafif parfümlü limon , lavanta , kayısı gibi çeşitleri de vardı.

http://darkchocolatebrown.blogspot.com.t...orant.html

IMG_0998.JPG

IMG_1002.JPG

IMG_1001.JPG

IMG_0999.JPG
Ben kayısılısını kullandım ROSSMAN de var feana değil ancak old spice gibi olamaz

(19/05/2014, Saat: 11:20)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Parfümsüz , alkol , alüminyum , paraben içermeyen , şerbetçi otlu şöyle bir ürün vardı.Piyasada hala var mı bilmiyorum.Fotoğraftakiler parfümsüzü ama çok hafif parfümlü limon , lavanta , kayısı gibi çeşitleri de vardı.

http://darkchocolatebrown.blogspot.com.t...orant.html
Nivea invisible for b&w denediniz mi? İçinde paraben yok görebildiğim kadarıyla.
Şu an brut stick kullanmaktayım. Kokusu parfümle aynı ve çok güzel olmasına rağmen oldukça zayıf bir koku ve kendini gösterebilen ya da çok koruyabilen bir ürün olduğunu söyleyemem. Hani varlığını yokluğunu pek anlamadım gibi. Bir kutu bitince güzel kokusuna rağmen yeniden almayı düşünmüyorum.

Asıl memnun olduğum ürün right guard silver stick. 48 saate kadar terleme ve kokuya önleme yapabildiği iddiası var. Evet çok sağlıklı değil ama bazen iş hayatında bu tip ürünler gerekebiliyor. 3-4 kutu bitirdim bu iddiasını tam olarak yerine getirebilen bir ürün olarak tavsiye ederim. Hoş, rahatsız etmeyen hafif de bir kokusu var.

Roll onları yapışık hissiyatlarından dolayı,aşırı pahali olmayan aerosol deodorantlar dışındaki aerosol deodorantları da sentetik ve rahatsız eden kokularından dolayı pek tercih etmiyorum.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Old Spice'lar çok iyi. Pure Sport olanından iki tane almıştım ABD'deyken, kocaman ürünler çok da ucuzdu. Keşke 20 tane filan alsaydım. O kaliteye göre o fiyatta ürün yok Türkiye'de.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Deotak kullaniyorum..Benim icin Kasinti ve kizariklik yapmayan tek urun..Cok memnunum..vy3ynyzy.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
In the long run, we are all dead...
dün sebamed deo fresh ürününü aldım. koku olarak old spice fresh aftershave' e benzettim bir nebze. performans olarak güzel buldum, sabah sıktım hala biraz biraz buradayım diyor. belirtmek lazım ki, terlemeyi önleyen ürünlerden değil. leke bırakma konusunda daha yeni olduğu için birşey diyemem, birkaç kullanımdan sonra yazarım. arka tarafa yapıştırdıkları envai çeşit şeyi yolarken sehven soyduğum için, içerik fotoğrafı ekleyemiyorum, önden bir fotoğraf çektim. internette yaptığım araştırmalar neticesinde nispeten temiz bir içeriğe sahip olduğunu belirteyim.
2zyd0m8.jpg
maca root stick de cok güzel

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlıklı Deodorant Kullanımı Üzerine posicor 23 15,079 24/06/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: pundoe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,405 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: