Ziyaretçi istatistiklerimiz
hemde eski yavas sunucuya ragmen
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(24/07/2012, Saat: 19:51)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hemde eski yavas sunucuya ragmen

bağlanmaya çalışırken kopan 10 kişi olsa Smile

konu sayımız 1000i bulmuşken azalmış ama kayıp var herhalde yaza aceslerinki mi silindi ne oldu orda Big Grin
Online Rekorumuz: 123 Kullanıcı İle Dün Tarihinde, Saat 03:27 Gerçekleşmiştir.

gece gece rekor kırmışız Big Grin gece bu kadar insanın ne işi vardı burada Big Grin
tahminim asıl bomba bugün gün içinde patlar.
ama büyümemizin getireceği sıkıntılar var. Artık ürün alırken sıkıntılar yaşayabiliriz. malum gmrk filan yani.. antika makinede zaten sıkıntı vardı artık iptal olur herhalde. Emir ile Mc usturaya geçiş yapsın diye dua ediyorum artık Smile
artış yaşanınca adamlar noluyor ya diyebilirler.
(12/08/2012, Saat: 13:37)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tahminim asıl bomba bugün gün içinde patlar.
ama büyümemizin getireceği sıkıntılar var. Artık ürün alırken sıkıntılar yaşayabiliriz. malum gmrk filan yani.. antika makinede zaten sıkıntı vardı artık iptal olur herhalde. Emir ile Mc usturaya geçiş yapsın diye dua ediyorum artık Smile
artış yaşanınca adamlar noluyor ya diyebilirler.

Hocam benim asıl çekincem antikacıların tanıyıpta bu adam koleksiyoncu deyip 10 diyeceğine 40 demesinden çekiniyorum Big Grin Aristocrat ile Fatboy ile tıraş olmak varken ustura ile zor hocam ya artık antikacılardan da mal alınmaz benim içinde bitti sayılır bu iş Big Grin Gümrük konusunda da haklısınız Arko ile elimizdeki stok bitince barışmamız gerekebilir Big Grin
arko ile barışmak.... güzel tabir. Big Grin
yurtdısı konusuna cok gırılmemıs ıyıde olmus

uzerınde ozellıkle durdugum konu yerlı mallara ragbet gosterılmesı
paranın yurtdısına cıkmaması ıdı

Isvicrede yaşayan ve oradan yeni gelmiş
iyi eğitimli bir gazeteci dostumuzdu muhabir arkadaş

kalemine sağlık

umarım hayırlara vesile olurda haber

aramıza birçok gelenekselci daha katılır
yazmayan ama sıkı şekilde takip eden üye sayısı hakkında bi istatistik var mı acaba?
327 sessız takıpcı gorunuyor suan
(11/01/2013, Saat: 18:24)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 327 sessız takıpcı gorunuyor suan

buzulun görünmeyen tarafı. güzel...Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: