Büyütücü Ayna
Dun bir otelde kaldim ve sabah yine otelde tiras oldum..otel banyosunda buyutucu ayna vardi ve tiras olurken onu kullandim..tiras kolaylasti fakat cok ugrastim..eskiden temizlendigini dusundugum bolgelerin uzerinden gecme ihtiyaci duydum..ufacik detaylar bile kocaman olunca ugrastim da ugrastim..sonuc ne mi oldu? Bi dolu tahris..butun detaylara girip bazi yerlerin ustunden belki 10 kere gectim..simdi yuzum kipkirmizi..ama yine de bu buyutucu aynalardan eve almaya karar verdim..

Bu konuda tecrubesi olan var mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk
In the long run, we are all dead...
Ikea'da bulunuyor güzel ve hesaplı olanları. Siz duvara montajlı olanlarından mı arıyorsunuz?
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Ondan bende de var ama sadece batıkları cımbızla alırken kullanıyorum. Rossman da bulunuyor çeşitleri. Bir bakın derim. İnsert günlerinde indirime girdiği de oluyor. Aslında tıraş olurken, en az bir kol boyu uzak bir ayna ile tıraş olmak lazım. Mahrem bir yakınlık geliştirmediğiniz kimseler; size o kadar yaklaşmaz ve yüzünüzü incelemez. Büyüteç kullanıp, kimsenin fark etmediği kusurları örtmek için cildinizi tahriş etmeyin derim Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: