Derby Sabun
Bugün ilk defa kullanma imkanım oldu. Eve gelir gelmez biraz köpürteyim dedim çıkan koku arkoya benziyor derken aslında hayır kendine has ayrı bir kokusu var. Arkoya benzettikçe farklı kokular almaya devam ediyorsunuz. Temiz ve ferah bir kokusu var. Köpügü çok güzel. Ben her tıraşımda arko tıraş sabunu kullanan birisi olarak aradaki farkı çok iyi görebildigimi düşünüyorum. Kesinlikle formüldeki krem etkisini gösteriyor ve o dolgun köpük asla hemen kurumuyor hatta bilerek uzun süre başka şeylerle ugraştım yaklaşık 3-5 dakika hala köpükte bir farklılık göremedim. Böyle güzel nemlendiren bir sabunun tıraşının da güzel olacagını tahmin ediyordum ve yanılmadım da. Nacet ile gerçekten çok güzel 2 perde tıraş çıkardım ve arko ile oldugum tıraşlara göre bariz bir şekilde Derby tıraş sabunun birkaç gömlek daha iyi oldugunu söyleyebilirim. Yaz kış sıkılmadan kuruma sıkıntısı yaşamadan kullanacağıma eminim. Üstüne üstük stick'in yanında büyük boy 140 gr tastaki o ürünü başlı başına devrim. Türkiye'de böyle yenilikleri yapan bir firma olması çok büyük bir şans ve fırsat. Zaten önceki yorumlarımdan da derby tıraş bıçagını begendigimi bilirsiniz. Kendi adıma Derby firmasına başarılarının devamını diliyorum.
Katılma tarihi: 2011
bozüyükde ''belki vardır'' diye girdiğim bir dükkanda, arko, derby ve tweex yanyana duruyodu Smile şans işte... Smile arko 1.25 diğerleri 1 tl
http://www.kuaforplaza.com/Urun/DERBY-TR...u1484.html

adresinde var arkadaşlar
(20/10/2012, Saat: 00:06)namioguz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bozüyükde ''belki vardır'' diye girdiğim bir dükkanda, arko, derby ve tweex yanyana duruyodu Smile şans işte... Smile arko 1.25 diğerleri 1 tl

Bozüyükte misin komşu?
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
arayan bulur derler. ama ben aramadım hiç. bugün karşılaştık derby sabunla. e aldık tabi. şimdi açtım kokladım ama henüz kullanmadım. klasik beyaz sabun kokusu. benim hoşuma gitti. şimdilik bu kadar.
Aslinda durum cok da kotu degil hocam jilet 50 kurus kaldi geriye 2.5 tl e kapta yogurt falan ama dandik bir kagit degil su gorunce erimiyor dayanikli tabi daha iyi olabilirdi ama hic yoktan iyidir Smile
(01/12/2012, Saat: 01:41)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Parası dert değil elbet, enayilik hissiyatı hasıl olması canını sıkıyor. Yani çaktırmadan jilet ürünü de satılmış oluyor ya, o can sıkıcı Smile

Yoksa neden "BİM'de indirim varmış, geçen gün 1,10 dan almıştım 0,95'e indi" muhabbeti yapsınlar ki buradakiler Big Grin Okurken acayip gülüyordum Smile

Hangi marka hediyelik urunun parasini almamiski hocam Smile denemeyenler denemis olur birine hediye olur olsun hocam az ilerimizde 1.5 lira olan benzine 4.5 oduyoruz bizi enayi yerine koyan cok varsin derby de yapsin Big Grin
derby stick kullandım son bir kaç tıraşta. Bence başarılı. Mesela cella erasmic prorasodan daha iyi bence tıraş konforu olarak. Ama ucuz diye bol bol kullanıyorum böyle kullanmama rağmen bitmiyor küçücü parça.
bugün çarşıda Balıkesir merkezde şahpa alış veriş merkezinde bu sabunu gördüm bitane aldım fiyatı 4.00 Tl. isteyen arkadaşlara gönderirim üç tane kaldı.
Şerefsizlik ağaç gövdesindeki bir çizik gibidir; zamanla yok olmaz, tersine gittikçe büyür. (Eski bir Samuray atasözü)
5-6 kez kullandım kase olanını bence arkonun yanına bile yaklaşamaz arkonun çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,933 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,949 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,119 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,095 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,533 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,316 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,282 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,800 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 353,068 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: