Kameramdan Kareler
@ihtilaf

Çok teşekkürler komşum, bir ara adam gibi vakit ayırıp öğrenmek lazım bu fotoğraf sanatını. Ben hala amatör Kümeden çıkmaya çalışıyorum =D

Trafiği ve çarpık kentleşmeyi kadraja sokmamayı becerebilirseniz harika kareler yakalayabiliyorsunuz =D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

szifdw.jpg
20140828_182332.jpg
Atlantik'den bir kare =)
e0a35dbef00c53e4137959a9cdce6cff.jpg

-Grace Hopper

t6rvqd.jpg
Sivas Tren Garı, artık bu lokomotif burada yok bu resmi telefon ile çekmiştim
jY28JL.jpg
(21/09/2014, Saat: 22:05)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sivas Tren Garı, artık bu lokomotif burada yok bu resmi telefon ile çekmiştim

Üstad çok güzel olmuş, bayıldım! Elinize sağlık.

-Grace Hopper

Teşekkürler,dslr makine ile çekeyim diye gittim bu sene ama yeri otopark olmuş Sad diğer tarafta ki buharlı lokomotiften böyle poz çıkmıyor
(21/09/2014, Saat: 22:24)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler,dslr makine ile çekeyim diye gittim bu sene ama yeri otopark olmuş Sad diğer tarafta ki buharlı lokomotiften böyle poz çıkmıyor

Üstad, kahraman gemilerimizi jilet yaptığımız için tarihi lokomotifin de park yeri için terk edilmesine şaşırdım desem yalan söylerim. keşke sahip çıkabilsek tarihimize.

-Grace Hopper

Sivas Garda 2 adet vardı buharlı lokolardan, yukarıda kiresimdekini Erzurum Gar'a göndermişler orada sergilensin diye =) kaldırılmadan önce yan tarafı otoparktı genişletilmiş =)
bu resim bana ait değildir

ag_kh7.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: