Mennen Apres-Rasage Green Tonic
1f6zp.jpg
io0u2o.jpg
ix3uwk.jpg

İşte Fransız yeşil ateş suyu Mennen !
Eiffel kulesinin yanındaki markette 5,29 Euro

Plastik kapağı,emsalleri kadar şık olmayan şişesiyle üstelik 25 ml fazla.

Ürünü getiren @puchacz a teşekkürler.

Şişeyi ilk açtığımda aldığım koku gazozların hafif limonlu,şekerli kokusu vardır ya aynen işte öyle.Ele sürülüp tenle birleşince oluşan rayiha daha ilginç.Sanki bir limonun kabuğunu kokluyorsunuz.Limon kabuğu kokusu çok gerçekçi ! Yüze sürüldüğünde alttan hafif kokmaya başlayıp hızla kendisini belli edip baskın bir mentol dalgası keskin alkolle okkalı bir Osmanlı çakıyor surata.Evdeki bayramlık Selin limon kolonyası kadar keskin.Ardından serinlik geliyor.Yapan simyacı sanki Tekel vodka şişesine basmış kokulu içeriği ! Tıraştan sonra kuvvetli yanma ve ferahlama hissi isteyenler beğenebilir.
Kokuya dönersek mentolünü biraz buğuseptil tarzı ilaçların kokusuna benzettim.Biraz da sentetik geldi bana.Mentol etkisi işini yapıyor ama kokusu kısa sürede kaybolup turunç baskın kalıyor.Koku kalıcılığı Brüt kadar dersek Pinaud bunların yanında maratoncu olur.

Splash ürünleri genelde tıraştan sonra değil,duş aldıktan sonra kuru cilt üzerinde denerim.Nemsiz,kuru ve susamış cilt nasıl tepki veriyor merak ederim.Ciltte kalması ve emilimi Brüt ten yavaş.Evdeki kolonyalardan da yavaş.Dr.Harris Sandal AS gibi geç emiliyor hatta ellerim de daha uzun süre kaldı sonra uçtu,absorbe oldu.Keskin kolonyalara bir miktar gliserin eklerim daha sonra bu kolonyalar hemen cilte nüfuz etmez.İşte gözlemlediğim etki böyle.
Nemlendirme ve koruma emsallerin biraz altında.

Tıraş sonrası,keskin alkol ve mentol tam bana göre.Tıraştan sonra Alkol şart Smile Yaz sıcaklarında ortalama nemlendirme ve kuvvetli mentol sevenler deneyebilir !
Açıklayıcı yorumlarınız için teşekkür ederiz Hocam. Bir dahaki sefere mavi Mennen'i de deneyeceksiniz Angel

(20/06/2014, Saat: 02:41)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte Fransız yeşil ateş suyu Mennen !
Eiffel kulesinin yanındaki markette 5,29 Euro

Plastik kapağı,emsalleri kadar şık olmayan şişesiyle üstelik 25 ml fazla.

Ürünü getiren @puchacz a teşekkürler.

Şişeyi ilk açtığımda aldığım koku gazozların hafif limonlu,şekerli kokusu vardır ya aynen işte öyle.Ele sürülüp tenle birleşince oluşan rayiha daha ilginç.Sanki bir limonun kabuğunu kokluyorsunuz.Limon kabuğu kokusu çok gerçekçi ! Yüze sürüldüğünde alttan hafif kokmaya başlayıp hızla kendisini belli edip baskın bir mentol dalgası keskin alkolle okkalı bir Osmanlı çakıyor surata.Evdeki bayramlık Selin limon kolonyası kadar keskin.Ardından serinlik geliyor.Yapan simyacı sanki Tekel vodka şişesine basmış kokulu içeriği ! Tıraştan sonra kuvvetli yanma ve ferahlama hissi isteyenler beğenebilir.
Kokuya dönersek mentolünü biraz buğuseptil tarzı ilaçların kokusuna benzettim.Biraz da sentetik geldi bana.Mentol etkisi işini yapıyor ama kokusu kısa sürede kaybolup turunç baskın kalıyor.Koku kalıcılığı Brüt kadar dersek Pinaud bunların yanında maratoncu olur.

Splash ürünleri genelde tıraştan sonra değil,duş aldıktan sonra kuru cilt üzerinde denerim.Nemsiz,kuru ve susamış cilt nasıl tepki veriyor merak ederim.Ciltte kalması ve emilimi Brüt ten yavaş.Evdeki kolonyalardan da yavaş.Dr.Harris Sandal AS gibi geç emiliyor hatta ellerim de daha uzun süre kaldı sonra uçtu,absorbe oldu.Keskin kolonyalara bir miktar gliserin eklerim daha sonra bu kolonyalar hemen cilte nüfuz etmez.İşte gözlemlediğim etki böyle.
Nemlendirme ve koruma emsallerin biraz altında.

Tıraş sonrası,keskin alkol ve mentol tam bana göre.Tıraştan sonra Alkol şart Smile Yaz sıcaklarında ortalama nemlendirme ve kuvvetli mentol sevenler deneyebilir !
Elinize sağlık, keyifle okudum.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Merhaba. Bu ürünün skin bracer den ne farkı var acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bildiğim kadarıyla aynı marka. Mennen eski bir marka. Skin bracer ve Afta Mennen adıyla da pazarlaniyor Amerika da
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Tıraştan sonra Alkol şart + 1
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
ip8v1x.jpg

https://www.carrefour.fr/p/apres-rasage-...8320052022

https://www.carrefour.fr/p/apres-rasage-...8320052039

https://www.carrefour.fr/p/apres-rasage-...8320052015
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Skin Bracer by Mennen... eternal77 5 8,469 22/06/2021, Saat: 14:31
Son Yorum: faun
  İnceleme-Avon Green Olive Balm ahraz 3 4,278 03/05/2016, Saat: 22:46
Son Yorum: ahraz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: