Agresif ve ekonomik öneri?
Arkoya köpürtürken birkaç damla gliserın. Jojobo yagı veya kayisı çek yagı ile iyi sonuç alabilirsin. Tabacta köpük daha iyi koruyucu ama nemlendırme az yine yag eklersen en iyi sonuç gelecektir. Cella ile en keskın jilet feather sorunsuz traş oldum. Alette acı cok farkediyor cok kisa zamanda eliniz alisir.
Smile 
Konuyu dirilteyim.Aşağıdaki linkteki alet bugün geldi. Tam başlıkta yazan ürün. Fiyat ucuz agresiflik gani  Smile  .Ürünün bir tarafı OC  bir tarafı CC  kimbilir hangi markanın çakması  Smile .( Üstatlar aydınlatırsa sevinirim ) Fakat haklarını yemeyeyim çok kaliteli bir iş çıkarmışlar,kendi açımdan mükemmele yakın bir ürün.
   Gelgelim tıraşına CC tahrişsiz yakın bir traş verdi.Fakat  OC dehşet bir iş çıkarıyor süper yakınlıkta kaymak gibi yapıyor.Ha eksisi yok mu var taraklı kısımda diş aralarında capaklar var.Sap EJ89'a birebir uyumlu ve orjinal EJ89'un sapının  neredeyse 2 katı ağırlıkta bu sapı için bile alınır.
  Tavsiye edermiyim sonuna kadar.Fiyatına göre çok kaliteli bir ürün . Ben kendisine fakir R41'i diyorum  Smile .  Saygılarımla.

https://www.aliexpress.com/item/ACEVIVI-...0.0.XzNu4b
(17/11/2016, Saat: 22:18)evreseli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu dirilteyim.Aşağıdaki linkteki alet bugün geldi. Tam başlıkta yazan ürün. Fiyat ucuz agresiflik gani  Smile  .Ürünün bir tarafı OC  bir tarafı CC  kimbilir hangi markanın çakması  Smile .( Üstatlar aydınlatırsa sevinirim ) Fakat haklarını yemeyeyim çok kaliteli bir iş çıkarmışlar,kendi açımdan mükemmele yakın bir ürün.
   Gelgelim tıraşına CC tahrişsiz yakın bir traş verdi.Fakat  OC dehşet bir iş çıkarıyor süper yakınlıkta kaymak gibi yapıyor.Ha eksisi yok mu var taraklı kısımda diş aralarında capaklar var.Sap EJ89'a birebir uyumlu ve orjinal EJ89'un sapının  neredeyse 2 katı ağırlıkta bu sapı için bile alınır.
  Tavsiye edermiyim sonuna kadar.Fiyatına göre çok kaliteli bir ürün . Ben kendisine fakir R41'i diyorum  Smile .  Saygılarımla.

Komsum muhtesem bir urun demek ki, deneme amacli hemen aliyorum bir tane. Boyle ana akim disindaki urunler ciddi anlamda cezbediyor beni.
(18/11/2016, Saat: 05:15)cirzini62 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum muhtesem bir urun demek ki, deneme amacli hemen aliyorum bir tane. Boyle ana akim disindaki urunler ciddi anlamda cezbediyor beni.

Komşu gelince ki Benimkisi 15 günde geldi izlenimlerinizi lütfen yazın. Bu traş aletleri kişiden kişiye değişebiliyor.
(17/11/2016, Saat: 22:18)evreseli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu dirilteyim.Aşağıdaki linkteki alet bugün geldi. Tam başlıkta yazan ürün. Fiyat ucuz agresiflik gani  Smile  .Ürünün bir tarafı OC  bir tarafı CC  kimbilir hangi markanın çakması  Smile .( Üstatlar aydınlatırsa sevinirim ) Fakat haklarını yemeyeyim çok kaliteli bir iş çıkarmışlar,kendi açımdan mükemmele yakın bir ürün.

merhaba. yorumlarda genel olarak sapın çok ağır ve kafanın ona nazaran çok hafif olduğunu, bunun bir dezavantaj olduğunu, kafanında sapla daha uyumlu olsa çok daha iyi iş çıkarabileceğini, malzeme kalitesinin iyi olduğunu yazmışlar. bu çok ağır sap konusunda kararsız kaldım.
(18/11/2016, Saat: 20:56)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba. yorumlarda genel olarak sapın çok ağır ve kafanın ona nazaran çok hafif olduğunu, bunun bir dezavantaj olduğunu, kafanında sapla daha uyumlu olsa çok daha iyi iş çıkarabileceğini, malzeme kalitesinin iyi olduğunu yazmışlar. bu çok ağır sap konusunda kararsız kaldım.

Evet komşu dediğiniz gibi sap uzun ve ağır. Bir ara EJ89 ile sapları değiştirip denerim. Bence ikisi içinde olumlu bir değişiklik olur.Saygılarımla.
Hocam fuji öneririm 3tl fiyatı mühle42c kopyası jileti yüzde direk hissediyon

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üst Seviyede Ekonomik Tıraş Aleti Tavsiyesi cokomoko 23 17,222 27/12/2018, Saat: 01:06
Son Yorum: FearOfATG

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: