En çok beğendiğiniz 3 kolonya hangileri?
(20/09/2015, Saat: 19:55)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben asıl bunu merak ediyorum: http://www.atelierrebul.com/vetiver-after-shave.html
Resmi olarak tıraş sonrası için ürettikleri tek ürün.
(20/09/2015, Saat: 20:06)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunu mağazada gördüm cihankeskin üstadım.  Tom Ford Vetiver denemiş,  kullanamamıştım, o yüzden çok ilgimi cekmemişti. Ama hazır gitmisken Tester varsa bir de bunu deneyeyim, önümüz kış belki farklı bir his bırakır.

Sizin de deneme imkanınız olursa görüşlerinizi duymak isteriz Smile.
(20/09/2015, Saat: 21:13)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim en erken 2-3 hafta sonra olur ama deneyeceğim komşum.

Üzerinden yıllar geçmiş. O zaman yazmayı unuttum sanırım. Ürünün çok güçlü bir Vetiver kokusu var. Eğer vetiver kokusu sevmiyorsanız bence uzak durulmalı. Formülü değişmediyse ortalama bir ürün. İndirimdeyken alınabilir.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(16/01/2018, Saat: 23:37)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üzerinden yıllar geçmiş. O zaman yazmayı unuttum sanırım. Ürünün çok güçlü bir Vetiver kokusu var. Eğer vetiver kokusu sevmiyorsanız bence uzak durulmalı. Formülü değişmediyse ortalama bir ürün. İndirimdeyken alınabilir.

Üstadım teşekkür ederim. Aslında daha sonra bir iki kez vetiver denedim ve pek barışamadım. Amber ve misk bana daha yakın sanırım. Almadım o ürünü ama zaten şu an koleksiyonlarında da bulamadım. Belki üretimini durdurmuşlardır.

Sanırım beni cadı fındığı ile tanıştıran Faena' ya yönelirim biraz, yüzü yakmayan bir losyonun yüzü teskin ettiğini ilk kez gördüm. Daha önce tıraş sonrası limon kolonyası kullanan biri için büyük yenilik Smile. Faena balm ve AS'ye yöneleceğim biraz.
(18/01/2018, Saat: 17:15)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım teşekkür ederim. Aslında daha sonra bir iki kez vetiver denedim ve pek barışamadım. Amber ve misk bana daha yakın sanırım. Almadım o ürünü ama zaten şu an koleksiyonlarında da bulamadım. Belki üretimini durdurmuşlardır.

Sanırım beni cadı fındığı ile tanıştıran Faena' ya yönelirim biraz, yüzü yakmayan bir losyonun yüzü teskin ettiğini ilk kez gördüm. Daha önce tıraş sonrası limon kolonyası kullanan biri için büyük yenilik Smile. Faena balm ve AS'ye yöneleceğim biraz.

Faena ürünleri çok güzel bu anlamda.Neredeyse safi cadı fındığı sürüyorsunuz gibi.Dün de bahsi geçti,koku anlamda farklı seçeneklerde mevcut,en son dark roast ve esperia serisini beğenmiştim ben Ya da electron da olabilir.Eve gidince tekrar bakarım.Hermes after shave emulsion ve L’Occitane cade de başka güzel alternatifler.Yaz için bi Calvin klein one’ a da hayır denmez hani.Alkol var ama onda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(18/01/2018, Saat: 17:20)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Faena ürünleri çok güzel bu anlamda. Neredeyse safi cadı fındığı sürüyorsunuz gibi.Dün de bahsi geçti,koku anlamda farklı seçeneklerde mevcut,en son dark roast ve esperia serisini beğenmiştim ben Ya da electron da olabilir.Eve gidince tekrar bakarım.Hermes after shave emulsion ve L’Occitane cade de başka güzel alternatifler.Yaz için bi Calvin klein one’ a da hayır denmez hani.Alkol var ama onda.

@ahraz üstadım ben dark roast kullandım, beğeniyorum. Esperia' yı ilk duydum, electron ismi garip geliyor. Anasonlu bir sabununu kullandım Faena'nın, koku tercihi ilginçti ama severek kullandım diyebilirim. Electron da sanki öyle bir kokuyu anıştırıyor bende isminden dolayı, pek içeriğini incelemedim sadece ismi uçuk kaçık bir kokuymuş gibi izlenim bırakıyor bende Smile.

Hermes kokusu tercihlerim arasında her zaman yani christian dior, hermes kokuda dönüşümlü kullanmadan hoşlandıklarım ama emülsiyonu denemedim, aslında pek te yanaşmadım, biraz pahalı gibiydi sanki bir ara baktığımda. Bu Cade balsamı bir türlü denk getiremedim üstad, ne zaman onun için gitsem başka bir ürünü koltuk altıma sıkıştırıp göndermeyi başardılar, dayanamıyorum o mağazaya girince Smile. Ben de uzun süredir uğramaktan vazgeçtim.

Yazın Floid kullanıyorum ben, çok araştırmıyorum eskisi gibi hoşuma giden bir ürünü seçip ona talim ediyorum artık. Bir de forumu sessiz sakin takip ediyorum, tecrübeleri dikkate alıyorum. Ne kadar çok yazmasam da bu forum benim için değerli arkadaşlarla dolu bir hazine resmen Smile.
@btoprak

Floid losyon hele balsamla kıyaslandığında güzel ürün.Faena losyon esperia imiş,eve gelince baktım.Güzel ürün,@cihankeskin üstadla temin konusunda temasa geçilebilir.Siz yine de bol bol girin foruma,arada da yazın böyle haber almış oluruz sizden.Çok selamlar,saygılar.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(18/01/2018, Saat: 18:20)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Floid losyon hele balsamla kıyaslandığında güzel ürün.Faena losyon esperia imiş,eve gelince baktım.Güzel ürün,@cihankeskin üstadla temin konusunda temasa geçilebilir.Siz yine de bol bol girin foruma,arada da yazın böyle haber almış oluruz sizden.Çok selamlar,saygılar.

Sağolun üstadım. Saygılar Smile...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Görünüm , Estetik Olarak En Beğendiğiniz Ilk 3 Tıraş Aleti Eskiuyebyr 22 25,927 25/06/2019, Saat: 01:29
Son Yorum: CK89

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: