En çok beğendiğiniz 3 kolonya hangileri?
Selin satsuma-nane,
Rebul dark space ve green tea,
Paşabahçe iğde.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
eyüp sabri tuncer tütün kolonyası
pereja yeşil çay kolonya
boğaziçi limon kolonyası
rebul-50ml-300dpi-amber_1.jpg
istanbul_kolonya_2.jpg
images?q=tbn:ANd9GcRqUpGa5cwNzFnLur4MOEY...Oy7vanaza4
Daha önce yerli kolonyolardan yazdığım bir üçlü vardı. Yabancı kolonyalardan da Ach Brito Lavanda ilk sıramdadır.
1.Rebul Yeşil Çay
2. Rebul Mandalina, ve,
3. Rebul Ice

Son zamanlarda favorim Selin'in Satsuma & Nane kolonyası fresh ve çok '' For Men '' bir kolonyadır kanımca.
(19/09/2015, Saat: 23:39)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rebul-50ml-300dpi-amber_1.jpg
istanbul_kolonya_2.jpg
images?q=tbn:ANd9GcRqUpGa5cwNzFnLur4MOEY...Oy7vanaza4

İzin sonrası bir Atelier Rebul yapmam şart oldu bu fotoğrafların üstüne. Normal amber kokusu biraz ağır oluyor, Eau de Cologne iyi olur herhalde.

İstanbul olanın özel bir serisi mi yoksa zaten İstanbul kendine has tek bir kolonya mı acaba ihtilaf üstadım Huh .
(20/09/2015, Saat: 19:17)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzin sonrası bir Atelier Rebul yapmam şart oldu bu fotoğrafların üstüne. Normal amber kokusu biraz ağır oluyor, Eau de Cologne iyi olur herhalde.

İstanbul olanın özel bir serisi mi yoksa zaten İstanbul kendine has tek bir kolonya mı acaba ihtilaf üstadım Huh .

@btoprak üstadım,
Bildiğim kadarıyla tek istanbul var,bendeki foto da olandan
Parfümcüler daha iyi tanımlayabilir,sert hissedilen nota sanki çakmaktaşı gibi kokuyor,erkeksi ve biraz sert bir koku,amber kadar sevmiyorum galiba

Amber,Pinaud amberli AS lerden daha iyi buldum.Buram buram daha geniş renkli,zengin geldi bana ,ağır mı derseniz ağır.Tıraş sonrası sürünce tüm gün kokuyor yüzüm,ben çok sevdim

Manolyayı eşime almıştım manolyada çok başarılı tabi biraz ağır gibi

Gittiğinizde benim için kolanyalardan
lemongrass&honey
muguet
Koklarsanız sevinirim,yorumunuzu merak ediyorum
(20/09/2015, Saat: 19:39)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak üstadım,
Bildiğim kadarıyla tek istanbul var,bendeki foto da olandan
Parfümcüler daha iyi tanımlayabilir,sert hissedilen nota sanki çakmaktaşı gibi kokuyor,erkeksi ve biraz sert bir koku,amber kadar sevmiyorum galiba

Amber,Pinaud amberli AS lerden daha iyi buldum.Buram buram daha geniş renkli,zengin  geldi bana ,ağır mı derseniz ağır.Tıraş sonrası sürünce tüm gün kokuyor yüzüm,ben çok sevdim

Manolyayı eşime almıştım manolyada çok başarılı tabi biraz ağır gibi

Gittiğinizde benim için kolanyalardan
lemongrass&honey
muguet
Koklarsanız sevinirim,yorumunuzu merak ediyorum

Teşekkür ederim üstadım detaylı anlatımınız için. Lemongrass&honey ile muguet isimlerini not aldım, deneyeceğim. Amber kokusu favorimdir geçen sefer gittiğimde görmedim, duyduğum iyi oldu, Eau de Parfum kışı geçirecek kadar var, ama Eau De Cologne alırım bir iki tane Smile.
Az önce gemlikte namlı zeytin den zeytin aldım. Kertil çam kolonyasının 5-6 çeşidi vardı pek beğenmedim ama şunu denemek için elime dökmüştüm almadığıma pişman oldum. Denediğim en güzel zeytin kolonyası şimdiye kadar
02b1382f8562d0ce127e1ab951724eb9.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Ben asıl bunu merak ediyorum: http://www.atelierrebul.com/vetiver-after-shave.html
Resmi olarak tıraş sonrası için ürettikleri tek ürün.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Görünüm , Estetik Olarak En Beğendiğiniz Ilk 3 Tıraş Aleti Eskiuyebyr 22 26,216 25/06/2019, Saat: 01:29
Son Yorum: CK89

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: