doğum günü usturam mastro livi' den
Bir yakınım doğum günüm için İtalyan bıçak ve ustura yapım ustası Mastro livi den tamamen benim istediklerimi öğrenip bir ustura sipariş etmişti. Doğum günümden bir gün sonra elime geçti. Aşırı derecede güzel ve bayıldım desem yeridir. Kötüsünden iyisine 40 a yakın usturam var ama onlar ustura ise bu başka birşey gerçekten harika. Geçenlerde bu forumda satışa başka bir mastro livi usturayı satışa sunmuştum. Çünkü yakınımın siparişi verdiğinden emin değildim ve ebay de görünce dayanamadım aldım, benimkine çok benziyor sapı amboyna kökü ağacından birde kuyruğu farklı galiba .. galiba diyorum resimlerinden konuşuyorum daha ulaşmadı ama bunu görünce satma fikri uçtu aklımdan. Neyse doğum günü usturam 6/8 lik , hakapela şekilli damascus çeliğinden, fransız burunlu, sap kısmı ise birçeşit renkli sedef olan abalone den yapılma, benim isteğime göre tamamen sıfırdan çelik dövülerek başlandı ve üretildi. İlk traşımı da oldum harikaydı sizinle paylaşmak istedim. ayrıca 30 hazirana kadar sipariş verenlere alttaki paddle stropu da bedava gönderiyormuş sağolsun o da güzel . Resimler telefonda çekildi gerçek ustura bunlardan kat kat güzel .
20k3rza.jpg
2cdzl2s.jpg
xkxbo4.jpg
ddkg7r.jpg
2pqq79l.jpg
21evyit.jpg
Çok güzelmiş, güle güle kullanın. Aynı zamanda mutlu yıllar Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Mutlu Yıllar,her yaş günü için bir ustura Smile
Bir sonraki doğum günü için fırça olabilir.
Shave Ready mi geldi,bileme gerekti mi ?

2mpaq8n.jpg
(03/07/2014, Saat: 23:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mutlu Yıllar,her yaş günü için bir ustura Smile
Bir sonraki doğum günü için fırça olabilir.
Shave Ready mi geldi,bileme gerekti mi ?

2mpaq8n.jpg

evet shave ready geldi. Zaten kendisi honluyor traşta deneyip gönderiyor. Youtube de honlamasını, stroplamasını seyredersen ne kadar kaba bir usul hiç bir işe yaramaz diyebilirsin, ki çoğu öyle yorum yapıyor ( deneyenler hariç) bende o guruba girdim harika bir keskinlik ve kadifemsi bir traşı var. Deneyenlerin dediklerine tamamen katılıyorum.
çok güzel, iyi günlerde kullanın...
Hediye ama maliyeti nedir hocam biliyor musunuz?
Müthiş görünüyor hocam, yeni yaşınız da yeni usturanız da hayırlı, mutlu olsun.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
hepinize güzel dilekleriniz ve beğenileriniz için teşekkür ederim. Usturanın da yaşın da daha çoklarını, iyilerini ve güzellerini Allahım size de nasip etsin. 47 yaşımda ustura alan artık 50 yaşımda tabanca falan hediye eder diye de umuyorum. ( şaka şaka silahlar en az ilgimi çeken şeylerden biridir. Olur da okur diye yazayım bunu da)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mastro Livi ustura okulu video serisi taskind 7 12,165 25/03/2017, Saat: 12:35
Son Yorum: chevalier
  SK 2 Saito usturam geldi taskind 11 11,673 03/07/2015, Saat: 23:56
Son Yorum: taskind
  Mastro Livi taskind 13 14,273 30/05/2015, Saat: 23:12
Son Yorum: d0vo
  ERN Usturam Ruşeni bey 10 11,502 30/05/2015, Saat: 23:07
Son Yorum: d0vo
  Paul S.Zazadze 5/8 Yeni Katalin Saplı Usturam HorizoN 39 47,794 22/09/2014, Saat: 01:49
Son Yorum: ronin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: