Beard Oil nedir?
Genellikle yabancıların bakım yaptığı sakal yagının içinde acaba ne etkisi yapacak maddeler var?türkiyede olmadıgını biliyorum yalnışsa düzeltiniz.evde yapabilecek tarifiniz varmı bakım yağı olarak sakal uzatırken.
Teşekkür ediyorum şimdiden cevaplarınız için.
sevgili komşum, forumda mutlaka sana bilgi verecek konuya vakıf bir arkadaş vardır, ben sadece sana burada bir acı gerçeği hatırlatmak için yazayım dedim. Biz burada sakalı beslemeyiz, KESERİZ. hahaha.. hatta onun için çok çeşitli kesme teknikleri arayıp, uygulayan bir gurubuz yanlış yerde olabilirmisin acaba ??? (şakadır, kusuruma bakma ama böyle bir fırsatı da kaçıramazdım )
(04/07/2014, Saat: 11:30)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sevgili komşum, forumda mutlaka sana bilgi verecek konuya vakıf bir arkadaş vardır, ben sadece sana burada bir acı gerçeği hatırlatmak için yazayım dedim. Biz burada sakalı beslemeyiz, KESERİZ. hahaha.. hatta onun için çok çeşitli kesme teknikleri arayıp, uygulayan bir gurubuz yanlış yerde olabilirmisin acaba ??? (şakadır, kusuruma bakma ama böyle bir fırsatı da kaçıramazdım )

Smile)
e mail adresim tipsol@me.com
Baktım ki ilk yorumunuzmuş hoşgeldiniz önce, kendimi affettirmek için biraz araştırma yaptım içindekileri gösteren bir site olarak bunu buldum.
http://www.beardbrand.com/collections/be...-beard-oil Beard oil softens the beard, gives it a nice shine, and makes it smell delightful
sitesinde mealen ; sakal yağı sakalı yumuşatır ona hoş bir parlaklık verir ve onu güzel bir şekilde kokmasını sağlar diyor. Spectlerine bakınca bizim tıraş öncesi sakalı yumuşatan pre shave oil lerimizden farklı olmadığını gördüm. Olmazsa olmazı castor oil yani hint yağı bu bizim preshavelerin hepsinde var hem yumuşatıcı, hem bakım yapan bir yağ uzun ve bakımlı saçlar içinde kullanılıyor. Ardında taşıyıcılığı arttıracak grape seed oil (üzüm çekirdeği yağı) jojoba zaten iyi bir yumuşatıcı ve cilt bakım yağı.. Geri kalanı da senin seveceğin bir kokulu uçücu yağ, lavanta, gül , acı badem falan.
.
Strath arkadaşımız a danisabilirsiniz
http://geltir.com/private.php?action=send&uid=1562
(04/07/2014, Saat: 16:10)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Strath arkadaşımız a danisabilirsiniz
http://geltir.com/private.php?action=send&uid=1562

mesaj kotası dolu gönderilmiyor keşke konuyu görsede gelseSleepy

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün tıraş olurken çok zorlandım. Bu yüzden önerileriniz nedir ? hakan88 6 5,003 29/10/2021, Saat: 19:14
Son Yorum: taka
  Köpüğünüzün olduğunu anlamak için kriterleriniz nedir? kantona 16 6,236 16/06/2020, Saat: 01:52
Son Yorum: kantona
  Bu fırça nedir? icanucar 2 2,560 22/01/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: icanucar
  Tıraş kreminin gerçek rolü nedir? (2002 - Hürriyet) FearOfATG 7 4,164 25/01/2019, Saat: 18:36
Son Yorum: FearOfATG
  Kuru Köpük de Nedir? Hakann 9 8,618 11/12/2016, Saat: 23:56
Son Yorum: Niko
  Tıraş bowl/mug tercihiniz nedir? alfa 3 4,909 18/11/2015, Saat: 02:29
Son Yorum: karakartal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: