Yazın kullanmaktan en çok keyif aldığınız tıraş ürünleri nelerdir?
(03/07/2018, Saat: 01:59)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar yaz icin, elinizdeki AS lerin icine mentol kristali atabilirsiniz azıcık, İmpa da bile olabilir o kristallerden. Sizde internetten alabilirsiniz. Sise icine 3-5 kristal tanesi atıyorsunuz aman cok kullanmayın.
Koyu renkte yazdıklarım buradan temin edilebilir urunler.

Sabun olarak
1-Chiseled Face Cryogen
2-Barrister & Mann Arctique
3-Fine Snake Bite
Usteki ilk 3. Mentol olayının kutup noktası.

*Stirling Margaritas in Arctic (Tum Stirling Glacial,Chill ve İced, Frozen serileri) Stirling Orange Chill ve Margaritas in Arctic oneri urunler.
*Cold River Soap Works Limenthol
*Catie's Bubbles Mile High Menthol
*Kramperts Frost Bite
*SMN Santa Maria Novella (Guzel baba urundur)
*Omeganın kremde de mentol var diye biliyorum.
*Lea Mentolada
*Taylor of Old Bond Street Peppermint
*Razorocks Santa Maria del Fiore İmpaya gelecek diye biliyorum.
*Proraso Yesil
*Palmolive Mentol Krem
*Arko Ice Mint
*Derby Mentol

AS olarak
Yukarıdaki sabunların cogunun AS si var. Onlara ek
Floid Vigorosso (Benim favorim, hanımın en nefret ettigi Smile )
Aqua Velva İceBlue
Fonex bir modeli ismi aklımda degil. Malibu veya breezy olabilir.
Rebul de ferahlatıcı ozellikte bir AS dir. Gerci bizim cogu yerli malı AS serinletiyor ama, mentolden mi yoksa icindeki alkol oranından mı orası derin mevzu.

Yazın Floid harici mentollu urun sevmeyen bir adam olarak benden bu kadar bilgi cıktı. Belki faydası olur.
Saygılar.

Teşekkür ederim komşum. Gayet açıklayıcı bir cevap olmuş. Şimdi seçip seçip beğeneyim Smile
Dostlar mentol kristalini İmpa sitesine koymus, burada bahsedilince merak edenlere paylasmak istedim.

https://www.extrashaving.com/mentol-kr%C...C4%B1-20gr
Havalar yavaş yavaş ısınmaya başlarken bende dolaptan artık proraso ve palmolive mentollü kremlerimi çıkartmaya başlayayım. Şu aralar evde kalsak da mentolü. Tıraş sonrasında yüzde bıraktığı o buz gibi soğukluk inanılmaz bişey.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb Tıraş. Duştan önce mi, sonra mı? mancho 75 58,216 28/09/2022, Saat: 21:22
Son Yorum: Can Çelik
  Eski Tıraş Jiletleri Nasıl Keskinleştirilir? MerkurFutur 9 8,469 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: MerkurFutur
  DE Tıraş Makinasında İki Eli Aynı Etkinlikle Kullanma MerkurFutur 11 6,682 31/08/2020, Saat: 00:00
Son Yorum: krub
  WTG, XTG, ATG ve Sakal Yönüne Göre Tıraş Teknikleri pars 56 94,440 24/06/2019, Saat: 13:59
Son Yorum: Silentsv
  Tıraş Olmak Saçları ve Sakalları Daha Hızlı ve Gür Mü Çıkarır? Delidumrul 9 5,923 26/01/2019, Saat: 19:32
Son Yorum: gr00v3r
  İleri tıraş denemeleri Lord Sparhawk 45 63,205 22/10/2016, Saat: 19:07
Son Yorum: Raskolnikov
  Geleneksel Tıraşa Nasıl Başladım ? - Kendi Tıraş Tekniklerim Xo-oX 14 12,734 14/05/2016, Saat: 11:02
Son Yorum: rating
  Tıraş kremi-sabunu vs tıraş jeli mustafayazar 18 16,844 12/04/2016, Saat: 23:42
Son Yorum: mustafayazar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: