Yazın kullanmaktan en çok keyif aldığınız tıraş ürünleri nelerdir?
croyogen i bilmiyorum, chiseled face markası avrupa bolgesine zor gibi, Razorock Santa Maria icin gelebilir dediydim komsum.
Merhaba,

Mentol sevmediğim için hazır da Watson'da indirim varken Nivea'nın serinletici etkili balsamını ve losyonunu aldım fakat sanırım benim aldıklarım defolu Smile serinletici etkisini hiç görmedim desem yalan olmaz.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(04/06/2018, Saat: 19:19)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaz için Aftershave de Proraso mentol ile Floid as arasında kaldım. İkisini de denemedim hangisinini tavsiye edersiniz komşular? Koku, içerik falan aynı mı. (Floid 150 ml miş ek olarak)

Floid bence hic yaz kokusu degil ayrica cok yagli geliyor bana
Hijyene önem veren elit bey
(04/06/2018, Saat: 20:06)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Floid bence hic yaz kokusu degil ayrica cok yagli geliyor bana

Teşekkürler komşum.
Floid i hic unutmam, impada ilk siseden koklamıstım. Dede kokusu gibi birsey gelmisti, hic haz etmedim. Sonra bir arkadas sample verdi diye hatırlıyorum. Sürup o hissiyatı ve ciltte kokusunu oturdukca farklı tonda notaları koklayınca cok sevdim. Su anda 4-5 sise cesitlerinden olması lazım magaramızda. Klasik pudramsı bir kokusu vardır, her zevke hitap etmeyebilir ama yazın benim favorilerimden. Bir sample vs. yolu ile deneyip kullanın belkide cok seveceksiniz.
Çok sabun-aftershave ürün alamadım. Sonuçta maaşlı çalışanım, Evde ekmek bekleyen çoluk çocuk derken Big Grin

Yaz Modu için:
TOBS, Simpsons vs gibi tıraş kremlerini kışın sevsem de, havalar ısınınca kullanmak istemedim.
Proraso yeşil kutulu sabunu yazın hoşuma gitti,
Konforu yüksek bir tıraş olduysam, tıraş sonrası birşey kullanmaya gerek duymuyorum.
Komşular, yaz için mentollü krem/sabun tavsiyeniz nedir?

Mesela kremde proraso krem yeterli midir? ( sandallı sabununu pek beğenmemiştim)

Bir de şöyle bir liste var. Tabi gümrük riski ile. Türkiye de bulabileceklerimiz proraso var başka neler vardır? Topu topu 3 aylık kullanım olacak gümrüğe hiç bulaşmasam mı
Stirlingleri fena merak ediyorum bir yandan da Smile

https://www.maggardrazors.com/product-ca...rby=rating
Tecrübesizliğime verin, mentol tıraş ile aynı anda devreye girince sorun olmuyor mu?
Proraso krem ve sabun fazlasıyla yeterlidir, hatta tıraş öncesi kremlerini kullanırsanız yeterliliğide aşarsınız. Ucuz olarak bulabilirseniz Derby mentolde işinizi görecektir.
Çok sıcak bir memlekette değilseniz proraso yeşil yetebilir komşum. Serinletme erkisi açısından benim şahsi sıralamam şöyle:

CF Cryogen ( çölde filan yaşıyorsanızSmile )
Stirling Glacial serisi
Stirling mentol serisi
Yeşil proraso
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb Tıraş. Duştan önce mi, sonra mı? mancho 75 59,079 28/09/2022, Saat: 21:22
Son Yorum: Can Çelik
  Eski Tıraş Jiletleri Nasıl Keskinleştirilir? MerkurFutur 9 8,775 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: MerkurFutur
  DE Tıraş Makinasında İki Eli Aynı Etkinlikle Kullanma MerkurFutur 11 6,875 31/08/2020, Saat: 00:00
Son Yorum: krub
  WTG, XTG, ATG ve Sakal Yönüne Göre Tıraş Teknikleri pars 56 95,580 24/06/2019, Saat: 13:59
Son Yorum: Silentsv
  Tıraş Olmak Saçları ve Sakalları Daha Hızlı ve Gür Mü Çıkarır? Delidumrul 9 5,976 26/01/2019, Saat: 19:32
Son Yorum: gr00v3r
  İleri tıraş denemeleri Lord Sparhawk 45 63,656 22/10/2016, Saat: 19:07
Son Yorum: Raskolnikov
  Geleneksel Tıraşa Nasıl Başladım ? - Kendi Tıraş Tekniklerim Xo-oX 14 12,840 14/05/2016, Saat: 11:02
Son Yorum: rating
  Tıraş kremi-sabunu vs tıraş jeli mustafayazar 18 17,041 12/04/2016, Saat: 23:42
Son Yorum: mustafayazar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: