Arko Sabun Modifiye Önerileri
Arkoya altın semer vursan arko yine arko Big Grin
üstad @mancho nun dediği gibi arkoyu olduğu gibi kabul edip pavyondan kurtarmaya çalışmamak en mantıklısı.
Kokusunun ve bol köpüğünün hatrına arada kullanıyorum ama modifiye etmeden,saf haliyle...

ekleme: zamanında arkoyu, tatlı badem yağı, acı badem yağı, gliserin, krem, bebak vs ile de denedim. İlk hevesle güzel oldu gibi geliyor ama
objektif bakınca ne koyarsan koy arkodan bir cella çıkmayacağını görüyoruz.
Arko ya ne yaparsan yap ortaya Arko çıkıyor
Bol köpük ve az koruma mild aletlerde yakın tıraş veriyor
Cildi kurutması sorun değil tıraştan sonra krem aftershave sürülür
Sürekli kullanımda cildini beyazlattığını söyleyenler var
Batık ve kaşıntı olunca arkoyla yüzün o bölgesini köpürtünce iyi geliyor
Arkoya karıştırmak yerine fırçaya bir damla badem yağı damlatan arkadaşlarımız var
Pahalı sabunların yanında banyo sabunu gibi kalmıyor arko işini yapıyor sonuçta tallowed sabun
Komşum arkoya biraz haksızlık etmişsin. Arko şahsına münhasır bir karakteri olmasının yanında küçük eklemelerle kısmende olsa istenilen etki yakalanıyor. Amaç zaten arkoyu başka bir sabuna çevirmek değil ki, belki biraz kayganlaştırmak birazda nem tutmasını Sağlamak. Yoksa arkoyu bataklıkta ki gül misalî kurtarmaya çalışmıyoruz. Aksi takrirde ayıp etmiş oluruz arko gibi bir sabuna.
https://www.instagram.com/u1071/
(26/05/2015, Saat: 23:59)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum arkoya biraz haksızlık etmişsin. Arko şahsına münhasır bir karakteri olmasının yanında küçük eklemelerle kısmende olsa istenilen etki yakalanıyor. Amaç zaten arkoyu başka bir sabuna çevirmek değil ki, belki biraz kayganlaştırmak birazda nem tutmasını Sağlamak. Yoksa arkoyu bataklıkta ki gül misalî kurtarmaya çalışmıyoruz. Aksi takrirde ayıp etmiş oluruz arko gibi bir sabuna.

+1
Uzun zamandır Arko sabun kullanmıyordum
Bir çubuk Arkoyu rendeleyip 2 adet Dr.Oetker rom aroması ile karıştırdım,metal bir şeker kabına bastım

Rom kokusu ve Arko kokusu güzel birleşti daha önce başka aromalar eklemiştim arko hep baskın olmuştu.Bu sefer hoş oldu.Rom lu kremaya benzer bir koku ve arko kokusu dengeli geliyor

romaromasi.png
(09/06/2015, Saat: 21:57)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandır Arko sabun kullanmıyordum
Bir çubuk Arkoyu rendeleyip 2 adet Dr.Oetker rom aroması ile karıştırdım,metal bir şeker kabına bastım

Rom kokusu ve Arko kokusu güzel birleşti daha önce başka aromalar eklemiştim arko hep baskın olmuştu.Bu sefer hoş oldu.Rom lu kremaya benzer bir koku ve arko kokusu dengeli geliyor

romaromasi.png

Yok artık Tongue . Mutlaka denemek lazım bunu Big Grin
Haydi hayırlı tıraşlar...
(09/06/2015, Saat: 22:12)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok artık  Tongue . Mutlaka denemek lazım bunu  Big Grin

İçimiz de hep bir Arko kişiselleştirme yönü var arasıra engel olamıyoruz sanki Smile
Nimet Ablanın yanındaki ayakkabı boyacılarına soracağım Arko ile boyuyormusuz Smile

Arko sabun !
Modifiyeye gerek yok, köpürtme kabına biraz nemlendirici krem ya da losyon koyun yeter
(09/06/2015, Saat: 21:57)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandır Arko sabun kullanmıyordum

romaromasi.png

Komşum çeşitli yağlarla kokuyu modifiye etme denemesi çok gördüm ama Dr. Oetker aroma gerçekten de orijinal bir fikir. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,061,484 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 1,026 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 59,674 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 259,265 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,374 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,136 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 420,571 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,208 26/11/2022, Saat: 22:36