Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime
shaving.ie'den aldigim urunun incelemesini yakinda yazacagim.

s5fw2q.jpg

24pksit.jpg

bilgi notu: urunde fazla su icerigi oldugundan, beklendigi gibi cikmadi. Magaza ceki onerdiler...
- Merkur Futur Parlak Krom Makine
- Col. Conk. Krom Stand
- Edwin Jagger Large Super Badger Fırça
- Edwin Jagger Siyah Porselen Sabun Tası
Evet arkadaslar biraz once 1 haftalik sakalimi kestim... ToBS tek kelime ile inanilmaz basarili, muhtesem otesi, baska kreme sabuna verilen paraya yazik! Elimde Muhle tras sabunu, Cella tras kremi, Proraso tras sabunu var ve hicbirisi ToBS'in 1 kilometre yakina bile ulasamaz...

Kutudan krem bile almadim, kutu kapaginin ic yuzune bulasan kremi surdum sadece ve 3 perde trasi cok yogun bir kopukle keyifle oldum. Normalde en sevdigim Cella idi, onunla tras olurken bile her perdeye baslamadan 1 fiske ilave ederdim ki istedigim kivamda olsun kopuk.
Ama ToBS ile tras bitti hala daha kasede 2 perdeyi cikaracak miktar ve yogunlukta kopuk vardi. Kalin, Cella kadar yagli olmayan ama hafif yagli bir kopuk. Parmaginizla kopugu ezdiginizde o hafif kayganligini hissedebiliyorsunuz.

Kokusu cok agir degil, limon hakim bir koku. Buram buram kokmuyor onu da soylemis olayim ki koku meraklilari bilsin.

Son soz; kesinlikle paranizi baska kremlere sabunlara carcur etmeyin (belki Cella haric) ne yapin edin, 1 degil birkac tane ToBS tras kremi edinin.

Benim icin kopuk olayini bitirmistir ToBS...

- Merkur Futur Parlak Krom Makine
- Col. Conk. Krom Stand
- Edwin Jagger Large Super Badger Fırça
- Edwin Jagger Siyah Porselen Sabun Tası
Yaz aylarında hortlatılmayı hak eden bir başlık. Mentol sevmeyen komşularımızın sıcak havalardaki ikinci durağı limon yada misket limonu aromalı sabun yada kremler.. bu sefer yastıklaması şöyle kayganlığı böyle tarzında yorumlar yazmayacağım, bildiğimiz TOBS performansı.. dikkatimi çeken nokta ise ürünün kokusu; hani çocukluğumuzda tipi tip sakızları vardı ya (hala da üretimi devam ediyor) kremi kullanınca o sakızın kokusunu aldım, ama hangi çeşidiydi hatırlamıyorum. Koku beni 80'li yıllara aldı götürdü.
Bu krem bitkiselmi acaba?
Ürünün uzerinde vegan oldugu yada hayvansal iceriklerle ilgili bir uyari bulunmuyor.b&b de tobs un stearic asitinde hayvansal icerik bulunmadigi ve urunde tallow olmadigina dair bilgiler yer aliyor. Yine de net birsey soylemek zor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor Of Old Bond Street piankhy 311 287,627 06/07/2023, Saat: 09:33
Son Yorum: Murathan Kurt
  Castle Forbes "Lime Oil" Tıraş Kremi SumNauta 12 7,616 26/05/2018, Saat: 01:27
Son Yorum: connect
  Musgo Real Lime Basil Tıraş Kremi Zeman 10 7,325 17/06/2016, Saat: 23:25
Son Yorum: Nani Kuş
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,755 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Palmshave Lime korhan 15 15,066 23/11/2013, Saat: 20:56
Son Yorum: korhan
  Taylor Rose linguist 12 17,841 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: