Plisson sentetik firca
Bu firca cok ovgu aliyor. Bana fazla yumusak geldi. Tavsiye eder misiniz?
Fiyati 170 tl Türkiye ve yurt disinda ayni fiyat.

ubarymy7.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk
Sentetik fırçalar esneme kabiliyeti omadığından düz boya yapar gibi yüzde uygulanır.

Bu fırça güzel, yumuşaktır. İş görür ama pahalı geldi bana.

Banatın Rossmannlarda sentetik fırçası vardır. Silver tip sentetik. Sanırım 20 TL civarı. Oda iş görecektir.

Sentetiğe karşı değilim. Mühlenin sentetiği çok övgü alıyor.
Bu biraz daha ozel bir firca gibi geldi bana. YouTube daki videolarda da performansi iyi gozukuyor. Silvertip fircam olmadigi icin kiyaslama yapamiyorum. Bosunada para vermemek lazim simdi. Bu arada firca bana tr'den alirsam 130 tl'ye gelicek.
Plisson farklı bir fırça.

Yüzde köpürtmekte başarılı, dairesel hareketlere de uygun.

Diğer sentetiklerden su tutma ve sıcağı tutma konusunda daha başarılı.

Simpson super kullanmış olarak (hepsini bağış karşılığı sattım... alan arkadaşlardan allah razı olsun) aynı histe değiller, simpsonlar suratta daha tok. Yalnız çeşitli nedenlerle artık porsuk kullanmadığımdan bu fırçayı kullanıyorum ve genelde memnunum.

Sentetiklerin avantajı çabuk kurumaları, bakteri vs. üretmemeleri, traştan önce sıcak suda bekletmeye gerek olmaması ve ürünü porsuk ve domuzlara göre çok çok az miktarda harcamaları. Absorbe etmedikleri için dörtte bir ürüne aynı köpüğü verebiliyorlar.

Köpürtme teknikleri biraz farklı ama can sıkıcı değil alışılıyor,

Dezavantajları ise, sakalı yumuşatmakta zayıflar, suyu az tutuyorlar, backboneları zayıf suratta masaj etkileri daha düşük

Simpson super ayarına gelmelerine ise daha var....

Eğer hayvan kılı istemiyorsanız çeşitli nedenlerle veya bütçeniz daha sınırlı ise iyi alternatifler, ben sadece sentetik kullanıyorum ve memnunum...

Ama lüksün dibi olsun suratta şaheser olsun hayvan kılı önemli değil diyorsanız üst kalite porsuklarla yarışamıyorlar,

Syg.
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Üstteki yoruma harfiyen katılıyorum, ek olarak kremlerle daha uyumlu gibi
sakalı yumuşatmada zayıf kalıyor fakat duş sonrası yapacağınız tıraş bu sorunu ortadan kaldırıyor.

ergonomisi harika
yumuşaklığı kadınların allık fırçası gibi
Beyler bu fırçayı ucuza mal etmek için Massdrop'da bir oylama açsak nasıl olur ?

Buradan almak isteyen kaç kişi çıkar ?
www.BarbarosRazors.com

Ben katılırım. Massdrop candır Smile Ama burada bir nokta daha var L'Occitane da satılan Plisson fırça ile bu aynı değil mi? Öyleyse amerika fiyatı bu fırçanın 30 USD. Massdrop da olursa daha da iner.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(21/11/2014, Saat: 13:31)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben katılırım. Massdrop candır Smile Ama burada bir nokta daha var L'Occitane da satılan Plisson fırça ile bu aynı değil mi? Öyleyse amerika fiyatı bu fırçanın 30 USD. Massdrop da olursa daha da iner.

Aynen öyle, burada 165 TL.

Massdrop'un kargosu da daha makul sanırım Smile
www.BarbarosRazors.com

(21/11/2014, Saat: 13:51)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen öyle, burada 165 TL.

Massdrop'un kargosu da daha makul sanırım Smile

Evet genelde 4-5 dolar kargosu. Bu güne kadar gördüğüm en yüksek kargo 13 dolardı. O da biraz havaleli bir şeydi. Bu tarz şeylerde 7 doları geçmiyor kargosu.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
İşleme alınması için belirli bir sayı limiti var mı onu göremedim. ?
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Temizel yeni günlük tıraş için basmalı sentetik fırça Eyup 3 1,095 29/11/2023, Saat: 14:08
Son Yorum: Zireæl47
  Yeni bir fırça alacağım, yardımcı olabilir misiniz? Zireæl47 9 2,114 14/09/2023, Saat: 13:33
Son Yorum: Mecanica
  Sentetik Fırça Tavsiyesi flame2013 254 156,624 28/04/2023, Saat: 03:29
Son Yorum: BAYsubjeckt
  YAQI Berber 30' Tuxedo Sentetik Fırça ekindgn 15 6,201 04/04/2023, Saat: 01:55
Son Yorum: Mecanica
  rossmann isana man premium sentetik tıraş fırçası m y r 49 56,132 14/02/2022, Saat: 19:48
Son Yorum: sfenks
  Frank Shaving G4 Sentetik Tıraş Fırçası MetsGo 162 71,751 01/12/2021, Saat: 19:15
Son Yorum: Oldman
  Sentetik Kıllı Tıraş Fırçaları pars 81 95,585 16/10/2021, Saat: 20:28
Son Yorum: broraso
  The Body Shop Sentetik Fırça FloydianDM 33 38,205 12/07/2021, Saat: 18:11
Son Yorum: Murathan Kurt
  RazoRock Plissoft Sentetik Tıraş Fırçası ( italian FLag ) MetsGo 35 18,804 01/11/2020, Saat: 23:28
Son Yorum: Oldstyle
  Simpson Trafalgar Sentetik Tıraş Fırçası MetsGo 58 19,731 05/10/2020, Saat: 20:07
Son Yorum: batmanforever

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: