Basit ve ucuz taş arıyorum
Istasyon'un olduğu taraftaki üstad
(20/07/2014, Saat: 03:55)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1. geçit istasyonun orasımı yoksa end. mesleğin orasımı? bunca yıllık izmitliyiz hiç duymamışız iyimi Undecided

Hergele'yi banazlı bilirdik

A8A64390F60A034894B00D78r.jpg
@salih teşekkürler
@ihtilaf doğma büyüme izmitliyim ama mecburen banazli olduk Smile
Bayram ve sonrası izmitteyim nasipse Big Grin
(20/07/2014, Saat: 05:08)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @salih teşekkürler
@ihtilaf doğma büyüme izmitliyim ama mecburen banazli olduk Smile
Bayram ve sonrası izmitteyim nasipse Big Grin

Bunca yıl hergele'yi Banazlı İsmail gibi hayal ettim.
Şimdi elinde pişmaniye kutusuyla öyle tahayyül etmek yıktı beni Big GrinBig GrinBig Grin
Sert banazlı ismail görünümü altında pişmaniye gibi bir yürek taşıyorum ihtilaf TongueTongueBig Grin
selamlar size bellstone taşlarını söyliyim madem basit ucuz yoldan birşeyler arıyorsunuz pişman olmayıp yuhhh bune acayip birşey dersiniz ammaaaaaaaa taşı alabildiğiniz kadar ince yani 8000 yerine 12000 alın ok hadi bakalım :-D size kıyak ucuz ama prof bir taş araştırın , bende 5 adet var yanyana koydum tahta kalıba aldım tam bir ustura ağzı oldu süper bir olay deneyin madem böyle fikirleri paylaşmazlar 5 taşı yanyana ahşap kasada toplayın tam ustura ağzı kadar oluyor mükemmel bileme......
(20/09/2014, Saat: 00:23)HorizoN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selamlar size bellstone taşlarını söyliyim madem basit ucuz yoldan birşeyler arıyorsunuz pişman olmayıp yuhhh bune acayip birşey dersiniz ammaaaaaaaa taşı alabildiğiniz kadar ince yani 8000 yerine 12000 alın ok hadi bakalım :-D size kıyak ucuz ama prof bir taş araştırın , bende 5 adet var yanyana koydum tahta kalıba aldım tam bir ustura ağzı oldu süper bir olay deneyin madem böyle fikirleri paylaşmazlar 5 taşı yanyana ahşap kasada toplayın tam ustura ağzı kadar oluyor mükemmel bileme......

Bir çocuğun eline şeker vermiş gibi ya da yaşamın sırrını elinde tutuyormuş gibi havalar takınmadan önce sadece başlık dışında ilk yorumu okusaydınız yaptığınız bu yorumun gereksizliğini anlardınız.
Ego ve kibrinizden biraz sıyrılmanızı birazda okuma alışkanlığı edinmenizi öneririm.
Usturacılığın felsefesini yazsanız önemsizdir benim için.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Uk6HJRSDfiuoU.gif
www.BarbarosRazors.com

@delidumrul, üstadım ağzına sağlık,
keşke bloke olmasaydı da görebilseydi yazdığınızı,
hoş yine bi ukalalık yumurtlardı...
http://mehmetmarangoz.com.tr/index.php?r...th=102_339

Burada birkaç model var..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  12000 grit çin biley taşı hakkında bilgi arıyorum taskind 3 9,053 06/11/2014, Saat: 14:24
Son Yorum: Chinaski
  Japon Karasu taşı sudan ucuz :) totan35 5 11,897 06/06/2012, Saat: 09:44
Son Yorum: totan35

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: