OSMA ALUM BLOCK
Osma şap taşını İmpa ticaretten sipariş verdim. Kargoyu bugün teslim aldım bu taş değil mermer pürüzsüz kaymak gibi. İHA, İTİMAT bunlar şap taşı değilmiş bunu öğrendim. Dışı pürüzlü cildi çizip tıraşın üstüne daha fazla zarar veriyordu. Aksine Osma çok başarılı.
...King Of The North SAMSUNSPOR...
Cildim de özellikle de çene bölgesinde her tıraştan sonra beyaz sivilcelenmeler mutlaka olurdu. Hem kartuşlu hem de geleneksel tıraşta aynı problemi yaşadım. Cilt şapı'nın da buna bi çözüm olduğunu forumda okuyunca hemen bir tane osma siparişi verdim. En son iki üç gün önce kullandım gerçekten hayrete düşürdü beni. Bu tür problemleri olanlar varsa tavsiye ederim.
Bendeki iha şap bir ayda dökülmeye başlayınca bugün aktardan parça şap aldım çeyrek portakal büyüklüğünde yamuk yumuk çoğu yeri şeffaf yarın deniyeceğim.
Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. 5 liralık iha şap bir ayda delik deşik oldu. İlk başta fena değil hissiyatı versede iha suyu görünce erimeye başlıyor.

Zaza şap aldım. İlk başta herkesin dediği gibi mermer gibi bir kesimi vardı. 2 aydır kullanıyorum erime çukurlaşma yok. 25 tlye aldım.
Aktardan aldığım şap iha şap tan daha iyi çıktı kayganlığı daha iyi ve yüzüme daha fazla gerginlik yaptı yıkadıktan sonrada aynı gerginlil devam ediyor bence iha dan çok daha iyi
Osma aldım, yüzünüz çok ıslak değilse taş da ıslak kalmıyor yüzünüze sürdükten sonra. Garip bir şekilde de tadı güzel. Ayrıca yüzümü yıkamaya kalmadan emiliyor, hiçbir kalıntısı kalmıyor yıkasam da hiçbir şey hissetmiyorum.

Hakikaten traş sonrası fark yaratıyormuş, ilk gün de değil birkaç kez traş olduktan sonra gözeneklerin küçüldüğünü, daha az cildi kızdırdığını farkediyorsunuz. Cilt kızarıklık kalmıyor kullandıkça.
Osma'yı koltuk altı deodorant olarak kullanan var mı?
(13/01/2022, Saat: 18:36)Arapaho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osma'yı koltuk altı deodorant olarak kullanan var mı?
Ben bir ara kullanmıştım zaza kadar olmasa da iyiydi.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(15/01/2022, Saat: 21:25)mertyılmazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bir ara kullanmıştım zaza kadar olmasa da iyiydi.

Zaza ile Osma şap aynı ürünler.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(15/01/2022, Saat: 22:22)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaza ile Osma şap aynı ürünler.
Doğru. Size sormuştum hatta. İlginçtir bir süre denedim nedense zaza daha iyi gibi geldi belki psikolojiktir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şap Taşı / Alum Block kumuca 388 296,641 02/05/2023, Saat: 21:03
Son Yorum: Aristo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: