Kaplama sonrası resimler
Çok teşekküe ederim. Aslında çok yanlış yapıyoruz, tonlarca para verip, bir kere bile kullanmadığımız o kadar çok şey varki elimizde. Sonrası mı?

İlan:özel yaptırdım, çok özendim, altın bile kaplatmadım ama bir kere bile kullanmadım alana şimdiden hayırlı olsun.
(01/02/2016, Saat: 18:26)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekküe ederim. Aslında çok yanlış yapıyoruz, tonlarca para verip, bir kere bile kullanmadığımız o kadar çok şey varki elimizde. Sonrası mı?

İlan:özel yaptırdım, çok özendim, altın bile kaplatmadım ama bir kere bile kullanmadım alana şimdiden hayırlı olsun.

üstadım size tamamıyla katılıyorum alıp da kullanılmayan o kadar alet edevat var ki
"Doğa böyle işliyor; gücün kadar varsın, talep ettiğin kadar varsın."
Bu arkadaşınız sipariş alır mı acaba? Çok başarılı olmuş. Shavenook'ta da Ben Cobralarını renk renk kaplatmıştı, gold, rose gold, nickel ve black chrome.

348lhsp.png
Bana özel olarak yaptı, bu şekilde iş alır mı bilemiyorum, ama kendisine sorarım mutlaka.
Dostlar Merhabalar,

Amator olarak evinde kaplama yapan dostlarımız, abilerimiz var ama,
ben kimsenin vaktini zamanını çalıp rica ile işler den utandıgım icin sormak istedim.

Aramızda kuyumcu vs. tanıdıgı olan varmıdır, elimizdeki kaplatmak istedigimiz aletleri gonderip ucreti karşılıgı kaliteli bir şekilde kaplatalım.

En azından alısveris yaptıgımız kuyumcuya yolunuz dustugunde sorsanız belki onların vardır bildigi bir yer.
Bu vesile ile sabit hepimizin işi duştüğünde gonderecegi veya komsularımıza tavsiye edebilecegimiz bir iki yer cıkar belki.

Saygılar
http://www.geltir.com/thread-4741.html
Hocam buradan bir arkadaşımız yaptırmış ona sorarsak belki yardımcı olur.
Güle güle güzel günlerde kullanın. Çok hoş olmuş
(23/07/2014, Saat: 23:01)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet önce cila yapılıp kaplama söküldü sonra üzeri nikel kaplanıp nikelin üzerine altın kaplama çekildi

Merhaba, kaplama sökülürken nasıl bir cila kullanmışlardı hatırlıyor musunuz, metylan gibi mi ? Metylan gibi parlatıcı cilalar aslında ince aşındırıcılarmış. Ben de cilayı biraz bol kullanıp mevcut kaplamayı sökebilir miyim acaba ?
(30/04/2019, Saat: 22:44)bnmoxs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, kaplama sökülürken nasıl bir cila kullanmışlardı hatırlıyor musunuz, metylan gibi mi ? Metylan gibi parlatıcı cilalar aslında ince aşındırıcılarmış. Ben de cilayı biraz bol kullanıp mevcut kaplamayı sökebilir miyim acaba ?
Komşum kaplaması sökülecek malzeme nedir acaba?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde nikel kaplama habaz 22 13,679 29/08/2020, Saat: 00:41
Son Yorum: yeniden11
  Evde metal kaplama yapmak! BigHillMe 80 168,894 04/06/2020, Saat: 21:08
Son Yorum: cerdinc
  Kaplama Deneyleri theunnamed 39 37,618 08/10/2015, Saat: 21:11
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: