Mutlu bayramlar
(02/10/2014, Saat: 23:24)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İstanbul'dan sadece ve sadece trafiği ve kalabalığı yüzünden kaçtım @Straht üstadım. Şu an Ankara'dayım, ikinci büyük şehir ama İstanbul'daki keşmekeşin eseri yok.

Ne diyeyim, baştan sona haklısınız Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk

Ankara'da da Bilkent'ten Kızılay'a doğru Eskişehir yolunda akşam trafiği İstanbul'u aratmıyor. Ankara istanbula göre küçük şehir en fazla 20-25 km yol yapsanız bir ucundan diğer ucuna gidiliyor. Şimdi izmirde yaşıyorum iyice kısaldı mesafeler, istanbulda 40-50 km kısa gelirken şimdi 10km çok gelmeye başladı =)

Neyse başlığı çok saptırmadan bende herkesin Bayramını kutlarım, inşallah herkes gittiği yere sağlıcakla varır. Bol kavurmalı bol kolesterollü günler dilerim =)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

iyi bayramlar arkadaşlar
trafikde dikkatli olun
kazasız belasız inşallah
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Herkese mutlu bayramlar Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Tüm forum sakinlerine özellikle kazasız iyi bayramlar:-)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Kurban Bayramınız ailenizle beraber mutlu ve huzurlu geçirmek dileği ile Kutlu olsun
herkesin bayramını kutluyorum.
Her ne kadar bu şov haline dönüşen hayvan katliamına inanmıyorsam da hepinizin bayramınızı kutlarım. Farklılıklarımıza rağmen aynı vatan ve bayrak altında, birlik ve beraberlik içinde yaşamamız lazım. Yoksa bugünleri çok ararız.
Mübarek Kurban Bayramımız herkese kutlu olsun Smile

C6603 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Tüm geleneksel tıraş ailesinin bayramını tebrik eder sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar geçirmenizi dilerim...
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Hepimize mutlu bayramlar diliyorum. Umarım sokak ortasındaki o rezalet görüntüler bu sene daha da azalır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MUTLU YILLAR agieda 21 17,174 03/01/2015, Saat: 02:02
Son Yorum: mancho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: