PaulHFilms Sunar
Tebrikler komşum, güle güle kullanın. Smile
Yay, a Turkish contender wins it! Hah, tüh, videoyu izleyip de yazınca insanın dili dolaşıyor. Nasıl da baskın vurguları varsa Paul kardeşin artık. Smile)

Mehmet Komşum, hayırlı olsun. Yeni model Wilkinson pek bulunmuyordu sanki. Uzak kaldım biraz sahalardan da.

~SB
Evet haklısın kokopelli komşum, forumda bizden bu yeni Wilkinson a kimse sahip değil diye biliyorum, gelince bir inceleme yapar Mehmet_G komşumuz.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Teşekkür ederim. Açıkçası kullanacağımı pek fazla düşünmüyorum. Mild aletlerle aram iyi değil.
Paul ile iletişime geçtim. Dün ürünleri kargoya verdiğini söyledi. Tıraş aletleri, tıraş kremi ve jilet olunca geri dönme ihtimali var mı? Bir de 5,20 lira masraf çıkartırlar mı acaba bana?
5.20 kesin alıcak kaçarı yok, geri gitmez bence çünkü 5.20 yi alamazlar, sana vermesi lazım ki 5.20 alsın Wink
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
0545952d27668788a6eaa920d5f3218c.jpg

Geçen çarşamba Paul'un kargoya verdiği ürünler bugün elime ulaştı. Bu arada 5.20 ₺ masraf bile ödemeden aldım ürünleri.

Fikir vermesi açısından belirtmek isterim. İngiltere'den Ankara'ya kargo bedeli standart gönderimle 7,45 £ tutmuş.
Hayırlı olsun, Mehmet Bey, şansınız daim olsun Smile

(27/03/2019, Saat: 22:43)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen çarşamba Paul'un kargoya verdiği ürünler bugün elime ulaştı. Bu arada 5.20 ₺ masraf bile ödemeden aldım ürünleri.

Fikir vermesi açısından belirtmek isterim. İngiltere'den Ankara'ya kargo bedeli standart gönderimle 7,45 £ tutmuş.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Hayırlı olsun , Wilkinson yeni tıraş aleti hakkında deneyimlerinizi okumak isterim .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(27/03/2019, Saat: 22:44)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, Mehmet Bey, şansınız daim olsun Smile

Teşekkür ederim Selman Bey. Bilmukabele.

(27/03/2019, Saat: 22:50)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun , Wilkinson yeni tıraş aleti hakkında deneyimlerinizi okumak isterim .

Komşum aletin mild olduğunu birçok yerde okudum. Mild aletlerle aram iyi olmadığı için bu aleti de kullanmayacağım. Çalıştığım yerde eski bir Geltirci var. Burada aktif değil. O benden istemişti. Hala istekli olursa ona vereceğim.

O almazsa forum içi bir etkinlikle buradan bir komşumuzu Wilkinson sahibi yapabiliriz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: