PaulHFilms Sunar
İleri tıraş teknikleri ve medeni cesaretiyle Paul abimizin son medyası

Parker 99R DE Razor ~ The Real Shave Co Cream

Adam sempatik, aksan güzel, üç kelimeden ikisinin lovely olmasına da tahammül ettim ama yüzüne acemi kasap gibi daldıkça nefesim kesildi kendini ne zaman parçalayacak diye. Confused
Paul abimiz
Aydın havasıyla kopuk yapıyor
kasap havasıyla tıraş oluyor

Aslında eski kartusculardan @mancho ile aynı devre Big Grin
http://youtu.be/UrIO42j8CIQ

GeoFatBoy' un en basit şeyi bile çocuğa anlatır gibi anlatması ve mekanize öğretmen edasıyla konuşmasını sevemesem de bu abinin tüm sempatikliğine rağmen tıraş olurken yaptıklarına güvenip deneyemedim hiç. Ama Evin limon kolonyasını anlatışı çok güzeldi Smile

Not: Geleneksel tıraşa ilk başladığımda nerdeyse tüm videolarını birkaç akşamda izlemiştim benim için aşırı doz oldu galiba o zaman.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Paul' un fırça kullanisi
Yüzünü tirastan hafifçe ıslatışı(ön hazırlık)
İlk perde fircalamasi özensiz köpükler kivamsiz
Tıraş aletlerini bastırıyor
Çok Çok tekrar geçiyor
Bu video da dudak sol alt daha önce tahriş yada ingrown galiba

Bu eleştirileri yazınca "vay sen Paulu alaya aldın adamın tekniği böyle medeni cesareti ile çekmiş vs " diye eyyam mesajları kesilmiyor Angel
(25/08/2014, Saat: 15:08)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paul' un fırça kullanisi
Yüzünü tirastan hafifçe ıslatışı(ön hazırlık)
İlk perde fircalamasi özensiz köpükler kivamsiz
Tıraş aletlerini bastırıyor
Çok Çok tekrar geçiyor
Bu video da dudak sol alt daha önce tahriş yada ingrown galiba

Bu eleştirileri yazınca "vay sen Paulu alaya aldın adamın tekniği böyle medeni cesareti ile çekmiş vs " diye eyyam mesajları kesilmiyor Angel
Ben de sizin gibi düşünüyorum üstat. Bu adam fazla özensiz tıraş oluyor. Aslında yoğun sakalı da yok iki perde de tertemiz tıraş olsa ya.
Diğer konuya gelince bu işe yeni başlayan bir çok kişi izliyor ve deniyor. Tanıtım yapacak kişinin bunu düşünmesi gerekli bence. Kendi tıraşlarında istediği kadar uçsun kaçsın Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(25/08/2014, Saat: 15:18)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de sizin gibi düşünüyorum üstat. Bu adam fazla özensiz tıraş oluyor. Aslında yoğun sakalı da yok iki perde de tertemiz tıraş olsa ya.
Diğer konuya gelince bu işe yeni başlayan bir çok kişi izliyor ve deniyor. Tanıtım yapacak kişinin bunu düşünmesi gerekli bence. Kendi tıraşlarında istediği kadar uçsun kaçsın Smile

Cilt sağlığı için yerçekimi gibi sabit olanları sayarsak
Sık tıraş olunuyorsa en fazla 2 perde
Bir bölgeden en fazla 2 geçiş
Yumuşak firca(lama)
Ön hazırlık!

Yoksa forumda ve youtube da tıraş adına ne karafilmler var öyle Smile
Son videodan şunu anladım Super-Max' ın en üst düzey jileti bile alınmaz benim için.
Haydi hayırlı tıraşlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: