PaulHFilms Sunar
Paul bu videoda kusursuz köpük yapmayı keşfetmiş,çok instructional video Cool

http://www.youtube.com/watch?v=CARnZ8S1C...ubs_digest

Bu adam hesaplı ve yöresel ürün kullanmayı seviyor, davet edelim bi Tahtakale' ye gelsin iki günlüğüne Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Paul'e Rebul lavanta kolonya göndersek nasıl gerçi gümrük vs sorun olur.
Lovely lavander Smile

Paul abimiz tam olarak nereli acaba ? Ben küçük yaşta Rusya veya Ukrayna gibi bir yerden göçtüğünü düşünüyorum. İngiliz aksanı ve kelime seçimi şüphe götürmez ama bir şekilde rusluk var gibi. Zaten o kibar İngilizler DE makineleri kartuşlu alet gibi cart curt çekemezler yüzlerinde=D Videolarını izlerken çok eğleniyorum fakat makineyi her çekişinde benim içimde bir şey buruluyor =D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Selin limon kolonyası gönderelim. Dandik limon kolonyaları kullanıyor garip. Smile
10:05 ile 11:45 arası benim için tam bir korku filmi.
İzlerken ürperdim, bu adamın suratı köseleden mi imâlDodgy
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)

L'Occitane'a o kadar para bayılınca beğenmiş mecburen Smile İçine oturmuş gibi duruyor Tongue
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(15/09/2014, Saat: 19:36)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: L'Occitane'a o kadar para bayılınca beğenmiş mecburen Smile İçine oturmuş gibi duruyor Tongue
Big bang in eski bolumlerini izliyordum. Valla bu gonderiyi okuyunca daha cok guldum.Smile
Paul' un kötü tekniği , köpük yapmayı bilmeyişi , abartı koku beğenileri , ucuz tıraş ürünlerine olan sevgisi vs. bir kenara dursun benim bu camiada en çok takdir ettiğim insanlardan birisi.

Adam herşeyden önce bu hobinin show değil , keyif tarafında. Ve tıraş olmak onu mutlu ediyor. Tıraş olmayı kendine stres değil , keyif haline getirdiği her halinden belli oluyor. O yüzden 1 TL lık Arko Stick ' le de çok mutlu , 100 TL ' lık GFT ' yle de.

Sadece bu bile kendisine saygı duymama yetiyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: