PaulHFilms Sunar
(06/08/2015, Saat: 16:36)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular benim çelik usturayla olduğum tıraşi lovely Paul görse diz çöker tövbe eder. O derece agresif tıraş olurum,  koca usturayla blade buffing yaparım, çok daha hızlı cekislerim vardır ama gel gör ki başkası yapsa suratı aynanın önünde bırakır ben tahriş olmadan iki perdede tertemzi tıraş olabilirim. Bunun en önemli kısmı teknik ve tıraşa hazırlık,  iyi bir hazırlık ve kaliteli köpük yapan bir ürünle en iyi sonuç alınıyor bildiğiniz gibi.  Demem o ki tekniği bazı arkadaşlar için kötü olsa da kendisine adapte etmiş bu tekniği o yüzden rahat adam Smile Zaten ne denese beğeniyor her ürün güzel bu adama göre.

Komşum yanlış tekniğin tahrişe sebebiyet vermemesi , tekniğin yanlış olmadığını göstermez Smile Cilt Faktörü tabi ki çok önemli. Paul ' un cildi sağlam , tekniği ve tutuşları , yaptığı kısa çekişleri de yerine göre iyi olabiliyor ancak her tıraşta aynı performansa sahip değil. Ve sen tahriş olmadığını belirtiyorsun ancak bu adam bariz derecede tahriş oluyor bazı tıraşlarında. Göz var , izan var yahu . Pancar gibi oluyo surat Smile

(06/08/2015, Saat: 17:38)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgi pıtırcığı insan. Benim denediğim ve hüsran olan ottoman naturel den göndersek mi acaba? Big Grin

Cihan eminim beğenecektir. Hatta bir iç çekip " owwwww absolutely lovely what a smell " tepkisi de gelir Paul reyizden.

Yalnız lovely lovely diyor ama herifin videolarında harbi sevgi var Smile

Geofatboy gibi ruhsuz değil mesela , daha bir sıcak. Ben izlemeyi seviyorum bu herifi , tekniği mekniği hikaye. Adam işin özünü kapmış bir kere. Pozitif , mutlu ve tıraş olmaktan keyif alıyor. Sabun , as , de ne olursa olsun adam mutlu Smile

(06/08/2015, Saat: 19:30)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu Paul arkadaşta sakalda çok yoğun değil aslında

LG-D802TR cihazımdan gönderildi

Paul' un belirli bölgelerde sakalları sert yapılı. Tamam bir Şehmuz sakalı yok ancak olan sakallarda sert Smile
Ona bakacak olursanız shavebusta diye bir tip var. Sakalın s si yok , herif köse ama tıraş manyağı . Briarwood138 de öyle Smile

ABD de çok fazla sakalı olmayan ama tıraş videosu çeken kişi var. İngiliz Paul onların yanında İbrahim Tatlıses kalır Smile
Ben de Shavebusta demeye geldiydim Big Grin.

Bu arada Paul' ün gerçekten sevmediği bir sabun vs.. olursa dile getirmese de yüzünden anlaşılıyor memnuniyetsizliği ama kötülemek istemiyor sanırım ürünü.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(06/08/2015, Saat: 21:45)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Shavebusta demeye geldiydim Big Grin.

Bu arada Paul' ün gerçekten sevmediği bir sabun vs.. olursa dile getirmese de yüzünden anlaşılıyor memnuniyetsizliği ama kötülemek istemiyor sanırım ürünü.

Shavebusta tam komedi , bir cm sakal yok elemanda triplere gel sen Big Grin

Paul geçenlerde bir Colonel X2L aldı ama sarmadı galiba , hala Omega Pure badger fırçasıyla tıraşa devam Smile
Shavebusta bir de Feather filan seviyor, bıçak-alet tavsiyesi alınmaz bundan. Hakkatten triplere filan giriyor, o yüzden hiç uğramıyorum kanalına. Böyle trip atan bir kaç tıraş sever daha var. Paul hepsinden iyi o açıdan Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(06/08/2015, Saat: 22:28)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Shavebusta tam komedi , bir cm sakal yok elemanda triplere gel sen Big Grin

Paul geçenlerde bir Colonel X2L aldı ama sarmadı galiba , hala Omega Pure badger fırçasıyla tıraşa devam Smile
Üstadım Magnus Gabrielsson'da da bir cm sakal yok ama ustura konusunda fırça konusunda çılgın atıyor... Big Grin
(06/08/2015, Saat: 23:34)yigitemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım Magnus Gabrielsson'da da bir cm sakal yok ama ustura konusunda fırça konusunda çılgın atıyor... Big Grin

Magnus takip ettiğim biri değildi. Sen söyleyince baktım ancak onun sakallar sarı zannedersem , o Yüzden belli olmuyor olabilir Smile

Amazon' da Derby ' nin feedbackler niye bu kadar yüksek anladınız mı ? Şimdi taşlar daha iyi yerine oturmaya başlamıştır Smile

(06/08/2015, Saat: 23:03)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Shavebusta bir de Feather filan seviyor, bıçak-alet tavsiyesi alınmaz bundan. Hakkatten triplere filan giriyor, o yüzden hiç uğramıyorum kanalına. Böyle trip atan bir kaç tıraş sever daha var. Paul hepsinden iyi o açıdan Big Grin.

Yahu hiç sorma güler misin , döver misin ? Smile
Üç-dört tanesi dışında hepsi komedi, hepimiz onlardan iyi tıraş oluyoruz.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(06/08/2015, Saat: 23:54)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Magnus takip ettiğim biri değildi. Sen söyleyince baktım ancak onun sakallar sarı zannedersem , o Yüzden belli olmuyor olabilir Smile

Amazon' da Derby ' nin feedbackler niye bu kadar yüksek anladınız mı ? Şimdi taşlar daha iyi yerine oturmaya başlamıştır Smile

Yahu hiç sorma güler misin , döver misin ? Smile

Üstadım yok sarı değil kesinlikle;

Shavebusta 'yı ben de söyleyecektim adı aklıma gelmedi: ) bu elemanı klasik tıraş işine başlamadan önce youtube de sarjlı tıraş makinesi denerken görmüş ve şaşırmıştım sonra klasik tıraş olduğunu görünce daha da şaşırdım. Bir de tıraş olduktan sonra elini yüzüne sürüp kaymak gibi oldu der gibi tripler atması gıcık ediyor.

LG-D802TR cihazımdan gönderildi
Pelican çok fantastik! Kiita ayrı fantastik!
O stroplama tekniği nedir arkadaş. Bir de dolabı ışıklandırmış bak sen.
Çok hoş video, paylaşım için teşekkürler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: