7 Konuda Hatalar
Çok teşekkür ederim güzel bir bilgilendirme yazısı olmuş:-)

C6603 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
kirli elle başlamıyorum ki? Confused
ama yazdığımdan o anlam da çıkabiliyormuş, evet Big Grin
her şeyi temizledikten sonra sabun, fırça v.b bir de ellerimi temizleyip çıkıyorum Cool

(13/08/2014, Saat: 21:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kirli eller ile tıraşa başlamak!
(14/08/2014, Saat: 00:45)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kirli elle başlamıyorum ki? Confused
ama yazdığımdan o anlam da çıkabiliyormuş, evet Big Grin
her şeyi temizledikten sonra sabun, fırça v.b bir de ellerimi temizleyip çıkıyorum Cool

MWF sabunu el kremi olarak kullanmamak için kendimi zor tutuyorum, Norveç' li balıkçıların kremlerinden daha faydalı Big Grin
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Özellikle Tıraş öncesi doğru yüz hazırlığı, Aceminin El Kitabı konularıyla beraber özümsenmesi halinde geleneksel tıraşla ilgili pek sıkıntı kalmayacaktır.
Buradaki bilgiler çok güzel öncelikle @ihtilaf komşum eline sağlık. Fakat bu bilgilerin sindirilip tekrar tekrar okunması lazım,çünkü ilk başta sindirilemiyor.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Konu hortlayınca tekrar okudum en baştan, İhtilaf metot tıraş konusunda üstatlığını konuşturmuş. İlk başladığım zamanlar geldi aklıma, Yuma/Arko sabun/Domuz fırça ve dandik balm ile bol kazımalı tıraşlar. Nerden nereye Smile
Tıraş öncesi yağları Kırkpınar sitilinde tüm sakal bölgesine yaymak ! pre shave oil i ya da kremi nasıl kullanıyorsunuz? Sanırım ben yanlış birşey yapıyorum
(23/06/2015, Saat: 14:42)kasif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş öncesi yağları Kırkpınar sitilinde tüm sakal bölgesine yaymak ! pre shave oil i ya da kremi nasıl kullanıyorsunuz? Sanırım ben yanlış birşey yapıyorum

Siz nasıl kullanıyorsunuz hocam, ben tıraş öncesi kremi sakallara ve diplerine güzelce yediriyorum. Bir kaç dk bekledikten sonra suyla durulayıp köpüklemeye başlıyorum.
(23/06/2015, Saat: 15:18)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz nasıl kullanıyorsunuz hocam, ben tıraş öncesi kremi sakallara ve diplerine güzelce yediriyorum. Bir kaç dk bekledikten sonra suyla durulayıp köpüklemeye başlıyorum.

Ben de aynı şekilde kullanıyorum. Preshave oil'i de aynı şekilde sakala yedirip. Bir kaç dakika bekleyip daha sonra köpürtüyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(23/06/2015, Saat: 10:18)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu hortlayınca tekrar okudum en baştan, İhtilaf metot tıraş konusunda üstatlığını konuşturmuş. İlk başladığım zamanlar geldi aklıma, Yuma/Arko sabun/Domuz fırça ve dandik balm ile bol kazımalı tıraşlar. Nerden nereye Smile

Ben hala Yuma/Arko sabun/Domuz fırça ve dandik balm (Fonex) ile tıraş oluyorum. Smile Tahriş yaşamıyorum. Semt pazarından aldığım Başak fırça 1 sene sonra inanılmaz keyifli köpük yapıyor. Aynı keyfi açıkçası yüksek fiyatlara satılan porsuk fırçalarda bulamadım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: