Edwin Jagger DE89
tabac,jilet ve 89 konularıyla ilgili sorulduğunda bir önceki sayfada yazdığımı aynen yazıyorum

sonra yorucu olmaya başladı forumdan URL vermeye başladım

forumdan çok müşteri destek hattı gibi oldukIdea
anında cevap Cool

(17/10/2012, Saat: 23:41)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/10/2012, Saat: 23:31)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler lijunshaving. Jilet üzerinde harflendirmeler ne manaya geliyor biliyor musunuz?

Forumda da konusuldu bu lutfen okuyun forumu az ve oz bilgi var zaten. Totalde kitap olsa 300 sayfa tutmaz zor olmasa gerek forumu okumak. Sayilarin da manasi yok baski makinesinin bir sonucu duzen nizam icin kullaniyor olaa gerekler. Lutfen okuyunuz forumu
Telefondan yazmasam en guzeli url ama teldeyken uzun suruyor hocam. Fihrist miyiz okumuyorlar bizde can sikintisindan ya yaziyoz ya copy paste Smile yok forum derya deniz yuzbinlerce topic uye vsden olussa anlarinda topu topu ne kadar bilgi var. Usenmemek lazim Smile

(17/10/2012, Saat: 23:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tabac,jilet ve 89 konularıyla ilgili sorulduğunda bir önceki sayfada yazdığımı aynen yazıyorum

anında cevap Cool

(17/10/2012, Saat: 23:31)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler lijunshaving. Jilet üzerinde harflendirmeler ne manaya geliyor biliyor musunuz?

Forumda da konusuldu bu lutfen okuyun forumu az ve oz bilgi var zaten. Totalde kitap olsa 300 sayfa tutmaz zor olmasa gerek forumu okumak. Sayilarin da manasi yok baski makinesinin bir sonucu duzen nizam icin kullaniyor olaa gerekler. Lutfen okuyunuz forumu
iyi niyetle cevap yazıyoruz
nazik şekilde yönlendiriyoruz
galiba yanlış yapıyoruz

eski üyelerin uğramama nedeni de bu olsa gerek
müşteri destek hattı modeli pek tutmadı

üye olan arkadaş hemen
forumu okumadan 89 nereden alırım
tabac gümrükte ne olur
şu makine şundan iyiymiş

ilk önce tanışma açılsa
forum okunsa
sonra tercihler cilt yapısı vs anlatılsa
tavsiye istense her şey daha şık olacak

(17/10/2012, Saat: 23:48)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Telefondan yazmasam en guzeli url ama teldeyken uzun suruyor hocam. Fihrist miyiz okumuyorlar bizde can sikintisindan ya yaziyoz ya copy paste Smile yok forum derya deniz yuzbinlerce topic uye vsden olussa anlarinda topu topu ne kadar bilgi var. Usenmemek lazim Smile

(17/10/2012, Saat: 23:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tabac,jilet ve 89 konularıyla ilgili sorulduğunda bir önceki sayfada yazdığımı aynen yazıyorum

anında cevap Cool

Utopya modeli hocam az var oyle insan modeli. Ben de ilk basta her foruma davrandigim gibi davraniyordum ama sonra konusmalar samimi gelince ilk defa tanisma bolumune yazmistim sonra cikamadim iste. Alismis kudurmustan beter denir iste hocam ayni o hesap monoton devam ediyoruz zor degistiriyoruz kendimizi

(17/10/2012, Saat: 23:56)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi niyetle cevap yazıyoruz
nazik şekilde yönlendiriyoruz
galiba yanlış yapıyoruz

eski üyelerin uğramama nedeni de bu olsa gerek
müşteri destek hattı modeli pek tutmadı

üye olan arkadaş hemen
forumu okumadan 89 nereden alırım
tabac gümrükte ne olur
şu makine şundan iyiymiş

ilk önce tanışma açılsa
forum okunsa
sonra tercihler cilt yapısı vs anlatılsa
tavsiye istense her şey daha şık olacak

(17/10/2012, Saat: 23:48)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Telefondan yazmasam en guzeli url ama teldeyken uzun suruyor hocam. Fihrist miyiz okumuyorlar bizde can sikintisindan ya yaziyoz ya copy paste Smile yok forum derya deniz yuzbinlerce topic uye vsden olussa anlarinda topu topu ne kadar bilgi var. Usenmemek lazim Smile

anında cevap Cool

Haklısınız beyler. Forumu okumak lazım, aslında benim niyetim geniş bir zamanda bir güzel hatim etmek bu forumu ama şu ara başım biraz yoğun, bu yüzden jiletle ilgili soruma tembellik yapıp kısa yoldan cevap aradım, affola Smile Tanışma konusuna gelince herkesin bir tarzı var, Cool bir ortama girer girmez kendimi tanıtmaktan pek hoşlanmam, anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.. Undecided
Sonunda kavuştum bende EJ89'a Smile

İşçilik harika,Merkur 33C(34C) yanında sönük bırakıyor.

Gillette Travel Teche alıştığımdan ona göre biraz agresif geldi.Dolayısıyla elimin alışması gerekecek.Permasharpla denedim başka jiletlerlede deneyip yorumları paylaşacağım tekrardan.

Wilkinson dostumuza teşekkürler.
ben demiştim. öyle çok mild bir makine değil. sizin aldığınız lined versiyonu mu yoksa düz olan mı? bu arada 34c var mıydı sizde Smile
Saygılarımla
Düz olan sap dümdüz çizgi falan yok.

Bende 33C vardı aynı kafa 34C ile.
Muhle ve Ej ortak üretim yaptigindan kapali tarak modellerin hepsi ayni, dolayisiyla özgun degiller. Vintage makinalara veya ayarli Merkur'lere gecilesiye acemilik atmak icin guzel makina bunun harici bi numarasi yok benceSmile
Şekli şemali çok şık. Kaplaması mükemmel. En büyük artısı bu bence. Yabancı forumlarda falan bu kadar tutulmasının da en büyük nedeni bu bana göre.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkinci el Edwin Jagger DE89 Barley modeli alınır mı? farukkati 0 732 11/10/2023, Saat: 13:20
Son Yorum: farukkati
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,400 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Razarock game changer 84 vs edwin jagger 3one6 Ramo26 37 15,278 30/08/2022, Saat: 14:50
Son Yorum: Alden52
  DE89 Sap Problemi parhim 3 1,917 10/06/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: parhim
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 96,904 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Ri'mei vs. Muhle R89/EJ DE89 theunnamed 32 47,072 25/04/2021, Saat: 15:15
Son Yorum: onomasticon
  34c? DE89? Progress? FatGürSakal 16 13,045 02/09/2020, Saat: 16:12
Son Yorum: dearlord
  Edwin Jagger DE8 serisi sap seçimi konusunda yardım forevermore07 12 6,626 21/11/2019, Saat: 13:50
Son Yorum: forevermore07
  Merkur, Muhle, Edwin Jagger : Tüm Modeller Eskiuyebyr 9 16,444 11/02/2019, Saat: 13:25
Son Yorum: 3RD1
  Edwin Jagger de89, Merkur futur, hangisi. yaralıavcı 55 104,477 24/12/2016, Saat: 14:26
Son Yorum: Eskiuyebyr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: