Edwin Jagger DE89
Puchaz arkadaşımızın aldığı EJ gibi benimkide aynı kusura sahipti
G&C konuyla ilgilendi,sağolsunlar
Muhle den başkası yalan...

Hello

I’m sorry for late replied but until yesterday I didn’t receive final confirmation. E-mail and pictures were sent to Edwin Jagger repair department, etc, etc.

Anyhow, Edwin Jagger shipped today to you directly a new top head. I should be with you in the next 7-10 days.

They told on their reply that quality inspection process is done in the exterior part. Quality control doesn’t check usually interior casting.

I hope this has been finally so lved in a satisfactory way for everyone.

Best Regards,
Juan.

(21/05/2013, Saat: 12:48)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EJ 89 kapağındaki kozmetik hatalar için açıklama geldi mi?
EJ lerde böyle hataların olması garip.Elime iki adet Muhle geçti en ufak kozmetik hataları yoktu.

EJ ve Muhle aynı kafaları kullanıyorsa EJ nin kafalar neden sorunlu ?
Yeni kafa bugün Sheffield tan geldi.
G&C ye teşekkürler
Ben sabredememistim Smile
Tıraş yada diğer ürünlerde sorun olunca bir foto ve bir de mesaj herşeyi çözüyor.Avrupada Çinde eBay de sorunlar çözülüyor.

Fakat Güzelim Memleketimde......Yerli ürünler için ve yerli firmalarla ANLAŞAMIYORUM Angry

Bulaşık makinem yerli üretim tarihinden itibaren daha 10 yıl dolmadı malum firma orjinal yada muadil parça bulamıyor

Arabam yerli ( yarı kore) orjinal jant kapakları karaborsa-araç 5 yaşında

kombim yerli kartı bozulduğu zaman avrupan geliyor

TV im yerli firma yapıyor Alman lisanslı THT trafo karaborsa

UPS lerim yerli daha 2 yıl dolmadan aküler bitti aküler ateş pahası

Arabanın eski aküsü yerliydi kettle gibi su taşırırdı (şarj sisteminde sorun yok)

Lastikler yerli H serisi yazıyor fakat T karakterde

(10/06/2013, Saat: 14:58)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben sabredememistim Smile
Aman hocam, icim karardi bir anda Smile
Gerci bende de bahtsizlik var; nerdeyse ne alsam garanti belgesine basvuruyorum kisa surede.
arkadaşlar hepinize merhaba;
aranıza yeni katıldım. bir bakanlıkta mühendis olarak çalışıyorum ve malum her gün traş oluyorum.çokça takip ettim ama işin içinden çıkamadım. Sizce ej89 mu mühre mi . Yad mührlerin hangi modeli. Fiyatta sıkıntı yok ,hangisi daha kaliteli ve pürüzümüz, kbi tarafımı kesmeden Smile traş olabileceksen onu almak istiyorum.sabun olarak prarosa düşünüyorum. Millet olarak yine sizden yardım isteyeceğim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.. Şişmişler saolun...
(21/06/2013, Saat: 00:08)walkie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar hepinize merhaba;
aranıza yeni katıldım. bir bakanlıkta mühendis olarak çalışıyorum ve malum her gün traş oluyorum.çokça takip ettim ama işin içinden çıkamadım. Sizce ej89 mu mühre mi . Yad mührlerin hangi modeli. Fiyatta sıkıntı yok ,hangisi daha kaliteli ve pürüzümüz, kbi tarafımı kesmeden Smile traş olabileceksen onu almak istiyorum.sabun olarak prarosa düşünüyorum. Millet olarak yine sizden yardım isteyeceğim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.. Şişmişler saolun...

mühle ve ej 89lar ayni tasarim. ikiside var bende. bence ej lerin kaplamasi daha kaliteli. 89larin arasinda mühle en hafif olani. baslangic icin ej 89lar ideal makina bence. ilk basta ej lerin düz olan 89 modeli sorun ola bilir. elden kaya bilir. ben onun icin 89l tercih etdim fakat ej 89 barely de ola bilir. mühle 89 r de kayganlik konusunda sorun yok.

almanyadan selamlar

onur
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
Onur çok saol. Arkadaşlar msjdaki yazım hataları tabletin azizliğindendir. Kusura bakmayın lütfen Smile
Barley ve ej89 L çok güzel görünüyor. Mührlerin neden önermedin? Jilet için ne diyosun???
(21/06/2013, Saat: 00:34)walkie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur çok saol. Arkadaşlar msjdaki yazım hataları tabletin azizliğindendir. Kusura bakmayın lütfen Smile

öyle seyleri kafana takma. benim kirmancama tepki veren hic olmadi. yazi hatalarini bana sorun. alistilar arkadaslar sagolsunlar Big Grin
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkinci el Edwin Jagger DE89 Barley modeli alınır mı? farukkati 0 723 11/10/2023, Saat: 13:20
Son Yorum: farukkati
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,392 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Razarock game changer 84 vs edwin jagger 3one6 Ramo26 37 15,246 30/08/2022, Saat: 14:50
Son Yorum: Alden52
  DE89 Sap Problemi parhim 3 1,915 10/06/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: parhim
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 96,783 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Ri'mei vs. Muhle R89/EJ DE89 theunnamed 32 47,058 25/04/2021, Saat: 15:15
Son Yorum: onomasticon
  34c? DE89? Progress? FatGürSakal 16 13,032 02/09/2020, Saat: 16:12
Son Yorum: dearlord
  Edwin Jagger DE8 serisi sap seçimi konusunda yardım forevermore07 12 6,620 21/11/2019, Saat: 13:50
Son Yorum: forevermore07
  Merkur, Muhle, Edwin Jagger : Tüm Modeller Eskiuyebyr 9 16,439 11/02/2019, Saat: 13:25
Son Yorum: 3RD1
  Edwin Jagger de89, Merkur futur, hangisi. yaralıavcı 55 104,453 24/12/2016, Saat: 14:26
Son Yorum: Eskiuyebyr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: