Edwin Jagger DE89
Eh gözün aydın o zaman. Güle güle kullan.
(20/10/2011, Saat: 13:29)Nihil79 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün az önce elime ulaştı.. Lordsparhawk haklı çıktı Smile Bu site hakkında yazdıklarımda da yanılmışım. Çok iyi bir site aslında. O kayıtlı posta konusunda olan sorunu da çözmüştük. İkincisini kayıtlı göndereceklerdi ve ek ücret falanda istemiyoruz demişlerdi son yazışmalarımızda. Yani bu siteden güvenle alışveriş yapılabilir. Sorun tamaen PTT'nin yavaşlığında...

Saygılar..

ilahi azrail sen adamı öldürürsün, düne kadar sövüyordun şimdi kral oldu site Smile
(20/10/2011, Saat: 14:19)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/10/2011, Saat: 13:29)Nihil79 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün az önce elime ulaştı.. Lordsparhawk haklı çıktı Smile Bu site hakkında yazdıklarımda da yanılmışım. Çok iyi bir site aslında. O kayıtlı posta konusunda olan sorunu da çözmüştük. İkincisini kayıtlı göndereceklerdi ve ek ücret falanda istemiyoruz demişlerdi son yazışmalarımızda. Yani bu siteden güvenle alışveriş yapılabilir. Sorun tamaen PTT'nin yavaşlığında...

Saygılar..

ilahi azrail sen adamı öldürürsün, düne kadar sövüyordun şimdi kral oldu site Smile

Yok yahu sövmüyordum Smile Kayıtlı ile kayıtsız arasında fark yok dedikleri için kızmıştım. Ama sonradan kayıtlı olarak yeniden göndermeyi ve ücret istememeyi kabul ettiler... Eh artık buna da gerek kalmadı.
Birde internette o kadar çok kişi var ki, 12-13 gündür gelmedi diyip 1 ay sonra hala gelmedi diye yazan... Bende ilk defa Royal ile ürün aldıgım için böyle oldu.
Alıntı:Eh gözün aydın o zaman. Güle güle kullan.

Teşekkürler.. Smile
güle güle kullan makineni Smile
neyse hayırlı olsun, çok güzel bir makine aldın haberin olsun.
(20/10/2011, Saat: 14:57)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: neyse hayırlı olsun, çok güzel bir makine aldın haberin olsun.

Smile Sayende... O siteyi buradan aldım bölümünde öneren arkadaş sendin sanırım. Tabii LordSparhawk'ın güzel incelemesi sayesinde bu makineyi keşfettim. Bugün deneme imkanım oldu ayrıca çok memnun kaldım. Hızla biryere yetişmem gerekiyordu o yüzden sanki Mach 3 kullanıyor gibi çok hızlı tıraş oldum ve sonuca çok şaşırdım... Suratımda sıfır kesik vardı.. Bence çok yumuşak bir makine. Bununla birinin yüzünü kesmesi zor gibi...

Aslında resim ekleyecektim ama kameram yok. Cep telefonumda çok kötü fotoğraf çekiyor...
(20/10/2011, Saat: 14:29)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güle güle kullan makineni Smile

Teşekkürler arkadaşım..
merhaba arkadaslar,

donanım haberden beri yazışmalarınızı beğeni ile okuyorum. sayenizde tıraş aletleri ile ilgili de epey bir bilgi sahibi oldum. fakat ürün seçiminde zorlanıyorum, lütfen yardımcı olabilir misiniz?

mach 3 ve muadillerinden memnun değilim bu nedenle de bir arayış içerisindeyim Smile çeşitli traş makinalarını da inceledim fakat bedellerinin karşılığını verememe ihtimalleri çok yüksek gözüküyor... ve tabiki kararım jiletli tıraş aletinden yana

hassas bir cilde sahibim diyebilirim. orta sıklıkta ve sert sakal yapım var bu doğrultuda kolaylıkla yakın tıraş olabileceğim, boyun altında da iyi performs alabileceğim traş eleti edwin jagger de89 olabilir mi veya futur, feather, slim, 34 c ürünlerinden birini mi tercih etmeliyim? ayrıca 2-3 günde bir traş olduğumdan bu kullanıma da uygun olması gerekiyor. Biraz konuyu dağıtıyorum galiba ama jilet olarak "feather" mı "crystal" mi tercih etmem doğru olur?

önereceğiniz ürünler için de temin edebileceğim site tavsiyeniz olursa sevinirim.

değerli önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim
Öncelikle formumuza hoş geldiniz. Benim ilk aldığım kaliteli makine Edwin Jagger DE89 oldu. Aldığım için de oldukça memnunum. Bu makine ile çok keyifli tıraşlar oluyorum. Çok yumuşak karakterde bir makine olmasına rağmen, Feather gibi keskin jiletlerle kullandığınız zaman oldukça pürüzsüz ve sinek kaydı tıraş veriyor. Bahsettiğiniz her iki jileti de kullanıyorum. Crystal de oldukça hoşuma giden ve günlük kullanıma çok uygun bir jilet.

Eğer hassas bir cildiniz varsa EJ ve Crystal ikilisinin sizi memnun edeceğini düşünüyorum. Diğer bahsettiğiniz Future makine de elimde mevcut. Günlük kullanım için bence çok uygun bir alet değil. Bu tarz tıraş olmaya alıştıktan sonra alınabilecek biraz daha tecrübe isteyen bir makine. Açıkçası ben, sakallarım çok uzun olmadıkça Futur'u kullanmıyorum. Günlük kullanım için EJ'den oldukça memnunum ve çok hoşuma gidiyor. Mertur 34C ile EJ 89 aynı karakterde iki makine. Birbirlerinden farkı yok tıraş konforu açısından. Ancak Merkur biraz daha pahalı. Fakat EJ'nin işçiliği ve kaplaması daha kaliteli.

Kısacası eğer bir EJ alırsanız kesinlikle memnun kalacağınızı söyleyebilirim. En azından ben çok memnun kaldım ve sürekli kullanıyorum. İlerleyen günlerde ayarlanabilir tarzda farklı makineler alabilirsiniz. Ama dediğim gibi bence ilk makine için EJ oldukça mantıklı ve parasını hak eden bir makine.

Ben ilk malzemelerimi westcoastshaving'den almıştım. ABD sitesi. Yaklaşık 2 hafta içinde elime gelmişti. Güzel bir paket yapmışlar ve dikkatlice kargolamışlardı. Şu an sadece E-Bay'i kullanıyorum.
bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum benimde aklıma yatan o olmuştu. peki sizlerinde bildiği gibi farklı fiyatlar mevcut en fazla ne kadara mal olması normal karşılanır?

iyi akşamlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkinci el Edwin Jagger DE89 Barley modeli alınır mı? farukkati 0 652 11/10/2023, Saat: 13:20
Son Yorum: farukkati
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,145 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Razarock game changer 84 vs edwin jagger 3one6 Ramo26 37 14,955 30/08/2022, Saat: 14:50
Son Yorum: Alden52
  DE89 Sap Problemi parhim 3 1,889 10/06/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: parhim
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 95,556 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Ri'mei vs. Muhle R89/EJ DE89 theunnamed 32 46,796 25/04/2021, Saat: 15:15
Son Yorum: onomasticon
  34c? DE89? Progress? FatGürSakal 16 12,912 02/09/2020, Saat: 16:12
Son Yorum: dearlord
  Edwin Jagger DE8 serisi sap seçimi konusunda yardım forevermore07 12 6,572 21/11/2019, Saat: 13:50
Son Yorum: forevermore07
  Merkur, Muhle, Edwin Jagger : Tüm Modeller Eskiuyebyr 9 16,338 11/02/2019, Saat: 13:25
Son Yorum: 3RD1
  Edwin Jagger de89, Merkur futur, hangisi. yaralıavcı 55 104,002 24/12/2016, Saat: 14:26
Son Yorum: Eskiuyebyr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: