Sentetik Kıllı Tıraş Fırçaları
Yaqi Ferrari Tuxedo fırçayı tavsiye eder misiniz? Sentetikte başta yaqi mi gelir? Smile
Yaqi sentetik fırçayı ilk kullanımdan önce hijyen açısından ne gibi işlemlerden geçirmek gerekir?
Marhaba sadece pril ile köpürtmeniz yeterlidir ama isterseniz biraz da beyaz sirkede bekletebilirsiniz
Sentetik firca alacagim,ama on yargilarim var.Malum sentetik zararli olarak cagrisim yapiyor sahsimda.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(19/02/2019, Saat: 08:42)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sentetik firca alacagim,ama on yargilarim var.Malum sentetik zararli olarak cagrisim yapiyor sahsimda.

Sicak suya tutmadiginiz surece, bir zarari olacagini sanmiyorum.

Linkete sentetik fircanin faydalarini gorebilirsiniz:
https://blakenblade.com/why-consider-syn...ing-brush/
(19/02/2019, Saat: 08:53)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sicak suya tutmadiginiz surece, bir zarari olacagini sanmiyorum.

Linkete sentetik fircanin faydalarini gorebilirsiniz:
https://blakenblade.com/why-consider-syn...ing-brush/

Komşum linki okudum ve tamamına katılıyorum. On yılı aşkın bir süredir önceleri pure sonrasında two band kulllandım. Yüzde köpürtmeyi sevdiğim için sentetiklere hep mesafeli yaklaştım. Ancak son yıllarda sentetik fırçalar önemli oranda gelişim gösterdiler. Özellikle Yaqi Tuxedo fırçalar fiyatı ve performansı ile çok beğeniliyor. Ben de son üç tıraşımda bu fırçayı kullandım. Muhle R89 ile beraber değişmez ekipmanım oldular. Jiletler gibi fırçaların da öznel olduğu muhakkak ancak ben çok memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(19/02/2019, Saat: 12:24)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum linki okudum ve tamamına katılıyorum. On yılı aşkın bir süredir önceleri pure sonrasında two band kulllandım. Yüzde köpürtmeyi sevdiğim için sentetiklere hep mesafeli yaklaştım. Ancak son yıllarda sentetik fırçalar önemli oranda gelişim gösterdiler.  Özellikle Yaqi Tuxedo fırçalar fiyatı ve performansı ile çok beğeniliyor. Ben de son üç tıraşımda bu fırçayı kullandım. Muhle R89 ile beraber değişmez ekipmanım oldular. Jiletler gibi fırçaların da öznel olduğu muhakkak ancak ben çok memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hocam, Yaqi Tuxedo mukemmel, Razorock Plissoft fircalari da cok guzel.
Yaqi'nin Tuxedo adı verdiği kılların diğer sentetiklerinden bir farkı var mı görüntü dışında?

Razorus'tan aldığım Yaqi Tuxedo sentetikten çok memnun kaldım. Rotasyona Bi tane daha Yaqi sentetik alayım diyorum ama emin olamadım Tuxedo konusundan.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
@"onur7" komşum ben çok memnunum Yaqi Tuxedo sentetiklerden. Porsukları kullanmayı bıraktım neredeyse.

Forumda Frank Shaving G4 sentetikler ile ilgili de güzel yorumlar gördüm, bir tane de ondan sipariş ettim karşılaştırmak için ancak henüz gelmedi daha. İsterseniz G4 konusunda da bir göz atın.

Keyifli traşlar
(29/08/2020, Saat: 13:45)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"onur7" komşum ben çok memnunum Yaqi Tuxedo sentetiklerden. Porsukları kullanmayı bıraktım neredeyse.

Forumda Frank Shaving G4 sentetikler ile ilgili de güzel yorumlar gördüm, bir tane de ondan sipariş ettim karşılaştırmak için ancak henüz gelmedi daha. İsterseniz G4 konusunda da bir göz atın.

Keyifli traşlar
Teşekkür ederim. Aslında mera ettiğim Yaqi'nin normal sentetikleri ile Tuxedoları arasında görüntü dışında bir fark olup olmadığıydı.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Temizel yeni günlük tıraş için basmalı sentetik fırça Eyup 3 1,091 29/11/2023, Saat: 14:08
Son Yorum: Zireæl47
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 9 2,024 30/07/2023, Saat: 00:36
Son Yorum: sfenks
  Sentetik Fırça Tavsiyesi flame2013 254 156,586 28/04/2023, Saat: 03:29
Son Yorum: BAYsubjeckt
  İki tıraş fırçası arasında karar veremedim Mertecevit 7 1,427 22/04/2023, Saat: 19:34
Son Yorum: Mertecevit
  YAQI Berber 30' Tuxedo Sentetik Fırça ekindgn 15 6,199 04/04/2023, Saat: 01:55
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Sword Tıraş Fırçası 47 TL tilki_92 18 6,299 23/02/2023, Saat: 16:07
Son Yorum: anlatıcı
  Zaza 150 Tıraş Fırçası implicit 1 1,717 29/12/2022, Saat: 20:24
Son Yorum: implicit
Photo Dededen Kalma Tıraş Fırçaları appashave 0 1,538 15/12/2022, Saat: 18:05
Son Yorum: appashave
  Simpson Synthetic Tıraş Fırçası CK89 6 4,346 14/06/2022, Saat: 15:57
Son Yorum: Conte
  Türkiye içi semogue hariç at kılı tıraş fırçası satan yer Papa_Khan 2 1,866 22/05/2022, Saat: 10:20
Son Yorum: Papa_Khan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: