Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var
Tipsoft Luxury Brushes (Satış yada Ticari içerik taşımaz)

2rnwkjm.jpg

Merhaba arkadaşlar,

Premium segmentte artık Türklere ait bir markayı hayata geçirmenin mutluluğunu ve gururunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bazılarınız ile gerçek hayatta da tanıştığımız şu seviyeli forumda, dünyada adı bilinen kaliteli üreticilerinden 300+ fırça denemiş ve 150+ markalı fırça koleksiyona sahip gerçek bir tıraşsever olarak bu alanda bilgi ve tecrübemi tüm arkadaşlar gibi sizlerle paylaşmaktan hep mutlu olmuşumdur.

Proje benim işlerim yoğunluğu ve taşınma gibi özel nedenlerden dolayı 4 ay gecikmeli de olsa tamamlandı. Geç olsun ama baştan sağma olmasın istedik.

Bu projedeki amacımız:

Kaliteli ürünleri gerçekten sadece İngiliz ve Alman üreticiler değil bizlerin de yapabileceğini dünyaya göstermektir.

Kutusundan baskısına, kıl kalitesinden sap ergonomisine kadar herşeyi ile özel bir fırça ortaya çıkarmaya çalıştık.

Marka ismi konusunda çoğunuzun gözü biryerlerden aşina. Forumdaki @tipsol üstat ile birlikte ismini marka ismini yarattık "Tipsoft" Smile

Tüm fırçaların extra dense olması ve kıl kalitesinin Rooney, M&F, Kent ve Shavemac gibi ünlü markalar ile yarışacak nitelikte olması yanında ergonomik sap tasarımı ile birçok kişiye hitap edebilen bir fırça olması için 6 farklı kıl yapısı yada 6 farklı versiyonu üretildi. ("Finest,Superfine 2band,Super Silvertip,Premium Silvertip, Manchurian ve HMW")

Kalite için anahtar kelime: bizim forumda da ün yapmış ve diğer ünlü markalara knot/fırça yapan "Loyal"

Yakında websitesi hayata geçtiğinde detaylı fotoğraflarına bakabilirsiniz.
Şimdilik çektiğim birkaç basit fotoğrafı ekliyorum.

k21ohe.jpg14juqgh.jpg2zyzm0z.jpg

yabancı forumlarda ve youtube da kısa bir zaman sonra inceleme ve videolarını göreceğinizi umut ederek yazıma son veriyorum. Smile

Sabırla sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.
Onur
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Hayırlı olması temennisi ile sabırsızlıkla bekliyoruz.
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
Elinize sağlık üstadlar. Süper görünüyorlar. Bu büyük girişim için de tebrik ederim.
Kendim yapmış gibi heyecanlandım.
Logo da süper olmuş. Sanırım kuş tüyünden kaytan bıyık figürü Big Grin
Bu arada sağlam forum indirimi isteriz Big Grin
Hayırlı olsun, çok güzel duruyorlar.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Herşeyi ile harika! Tebrik ederim. Tüm forum edinmeli ve tanitmaliyiz bu ürünü.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Onur hocam tebrikler
Süper olmuş ellerinizle sağlık ... Fiyat konusunu site oluşunca mi öğreneceğiz ?
Hayırlı olsun evet fiyat belirtilmemiş sanırım.
Onur hocam hayırlı olsun.
www.BarbarosRazors.com

ellerinize sağlık.

tabii buradaki soru; bizler yabancı sitelere muhtaç kalmadan kolayca ulaşabileceğiz değil mi? Angel

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,168 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,092 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 457,985 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,682 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,389 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,988 13/08/2020, Saat: 16:05
Son Yorum: Lord Sparhawk
Information Porsuk Kılı Tıraş Fırçalarının Temizliği papazerigi 51 50,866 14/06/2020, Saat: 00:24
Son Yorum: cavekid
  Pure tipi porsuk fırçası yumuşatılabilir mi? midheaven 22 24,751 16/02/2020, Saat: 12:10
Son Yorum: U A K
  Muhle Pure Porsuk Kılı akaysakarya 9 5,030 09/01/2020, Saat: 23:41
Son Yorum: Shavette

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: