Omega "Mighty Midget" 11047
(20/01/2018, Saat: 22:34)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Isana'yi ben de artık sadece yüz yıkama için kullanıyorum. Iki perde köpük zor çıkarıyor yoksa. SOC'dan sonra yok sayılması normal. Smile

Mighty Midget tükenmemiş olursa ben de bir sonraki sepetime atacagim bakalım. Bu hafta çok çok fazla (7-8 gibi Smile) fırça aldım da az beklemesi lazım.

SeckinB

Ooo 7-8 iyi sayı. Ben 10 yılda ancak alırım heralde Şimdiden hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanınız.
(20/01/2018, Saat: 22:44)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ooo 7-8 iyi sayı. Ben 10 yılda ancak alırım heralde Şimdiden hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanınız.

Sagolun komşum. Daha iyileri sizin olsun. Benimki hastalıktan, doğrusu zaten sizin yaptığınız Smile
(20/01/2018, Saat: 18:42)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Görüntü olarak hoşuma giden bir fırça. Halihazırda sadece Semogue SOC kullanıyorum. Rotasyona bir fırça eklemek ve seyahatte kullanmak amacıyla bu ürünü satın almak istiyorum. Hala kullanan komşularım varsa fikir beyan edebilir mi?

Canım kardeşim; Namı olan bir fırça ama mevzu seyahat ise çabuk kuruma anlamında sentetikte bakabilirsin.Yok koleksiyonda olsun diyorsan saygı duyarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(22/01/2018, Saat: 01:50)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Canım kardeşim; Namı olan bir fırça ama mevzu seyahat ise çabuk kuruma anlamında sentetikte bakabilirsin.Yok koleksiyonda olsun diyorsan saygı duyarım.

@ahraz Abi, seyahat bahane galiba. Fırça hoşuma gidiyor. O minik şeyin elimin altında olmasını istiyorum.
(22/01/2018, Saat: 01:55)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz Abi, seyahat bahane galiba. Fırça hoşuma gidiyor. O minik şeyin elimin altında olmasını istiyorum.

Vay vay,almak için bahaneler bulmaya da başladıysan olmuşsun demektir.Sen alma bunu,İstanbul’a gelince haber ver,ben sana benzer bir fırça hediye edeyim eğer kabul edersen,olur mu?

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(22/01/2018, Saat: 01:59)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vay vay,almak için bahaneler bulmaya da başladıysan olmuşsun demektir.Sen alma bunu,İstanbul’a gelince haber ver,ben sana benzer bir fırça hediye edeyim eğer kabul edersen,olur mu?

Abi teşekkür ederim düşünmeniz yeter. Haftasonu geleceğim hayırlı bir iş için. O yüzden vaktim yok denecek kadar az. İnşallah başka zaman görüşmek isterim sizinle.
(22/01/2018, Saat: 02:02)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi teşekkür ederim düşünmeniz yeter. Haftasonu geleceğim hayırlı bir iş için. O yüzden vaktim yok denecek kadar az. İnşallah başka zaman görüşmek isterim sizinle.

Tamamdır kardeşim.Ne zaman istersen.Selamlar.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Benim de seyahat fırçam olur bu ufaklık şirin Omega. Ufacık boyuyla kendinden beklenmeyecek bir köpük performansı sunuyor bu minik. Gezilerde ve yolculuklarda iş görür. Sentetik fırçaya ne bileyim bir ısınamadım Isana marka bir fırçadan sonra, bir daha da almadım sentetik fırça. Bu güzel iş gördü yolculuklarda.
"A Samurai always wears two swords."
(18/04/2018, Saat: 14:49)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de seyahat fırçam olur bu ufaklık şirin Omega. Ufacık boyuyla kendinden beklenmeyecek bir köpük performansı sunuyor bu minik. Gezilerde ve yolculuklarda iş görür. Sentetik fırçaya ne bileyim bir ısınamadım Isana marka bir fırçadan sonra, bir daha da almadım sentetik fırça. Bu güzel iş gördü yolculuklarda.

Ben de silvertip porsuktan sonra başka fırça kullanamam diye düşünüyordum. Yanılmışım ! Bugün Razorus'dan aldığım Yaqi'nin Sagrada Familia modeli sentetik fırçayla ilk tıraşımı oldum. Muhteşem konforlu! Tavsiye ederim
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(18/04/2018, Saat: 22:01)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de silvertip porsuktan sonra başka fırça kullanamam diye düşünüyordum. Yanılmışım ! Bugün Razorus'dan aldığım Yaqi'nin Sagrada Familia modeli sentetik fırçayla ilk tıraşımı oldum. Muhteşem konforlu! Tavsiye ederim

Komşum, ben de ondan bugün 1 adet sipariş verdim. Sarı hareli sapına vuruldum açıkcası. Seyahatlere bu sentetiği götüreceğim artık.
"A Samurai always wears two swords."

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Omega Evo Serisi dikdik_s 12 7,315 08/04/2020, Saat: 12:55
Son Yorum: kirmizibalik
  Omega Hi-Brush Black 0196711 deneyimim atoprak 7 4,666 28/04/2019, Saat: 23:18
Son Yorum: hakan88
  Omega S 10019 Sentetik fırça Chinaski 23 31,218 24/09/2015, Saat: 13:20
Son Yorum: Chinaski
  OMEGA S10005 Sentetik crionics 25 27,797 23/09/2015, Saat: 10:14
Son Yorum: yigitemre

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: